Vyjádření k příspěvku "Zadávání zakázek bývalým vedením obce Sibřina"

krajské volby se blíží

Kdopak si tu buduje kampaň do krajských voleb pro svou Pirátskou stranu?

Protože tu zaznívají velmi zjednodušená obvinění, která - nejsou-li potvrzena vyjádřením policie - jsou stále jen pomluvami, vede mě to k názoru, že si tu nový pan starosta buduje kariéru ve své politické straně pirátů.

Slovo proti slovu.

Ano, padlo obvinění.

Ale až do vynesení rozsudku platí presumpce neviny.

Takže jsou to jen pomluvy.

Laciné.

Jsem zvědavá, jaké aroma zůstane po současném starostovi.

Co to je sibrin? Pirát? Prázdný pojem? Nic? Bublina? Anonym? Bílý kůň? Kůň na křižovatce? Snaživec s úřednickými dovednostmi? Zhrzený manažer? Vodovod na černo? Pronájem obecního majetku fotbalistům za korunu? Zkažená voda? Zarostlá polní cesta? Žluč, žluč, žluč.

V těchto dvou vesnicích máme žít vedle sebe ještě dlouho. Budou tu žít i naše děti.

Pane starosto Nováku, tahle cesta, kterou jste zvolil vede do pekel. Pro všechny. Lepší než se mstít, je hledat cestu tvůrčí a cestu porozumění. Zákonu je nadřazena láska.

Pavla Veškrnová

Zadáno: 2012-10-05 15:33