Palermo na Severu žije dál

Není pro politiky a úředníky nic horšího, než informovaný občan, znalý souvislostí a průběhu dějů v zákulisí „komunální kuchyně“.

Jsme ještě stále právním státem?

Když si politici myslí , že jsou nedotknutelní

Morální a trestněprávní odpovědnost politiků a zastupitelů.

Političtí vězni již nejsou

Nesmrtelný Pakosta a spol.

Političtí vězni a praktiky minulého režimu dnes

Kauza Repre – zásadní zvrat v soudním řízení aneb jak se věci skutečně mají

Doutnajícím problémem statutárního města Most je již delší dobu kauza prodeje KD Repre a nyní jeho s velikou slávou přivítané vrácení na základě soudních rozhodování. "KD Repre je již opět náš" skoro s výkřiky hurááá volá spousta lidí. Komické je, že se nejvíce radují právě ti politici, kteří celou záležitost spískali a jsou i dnes podporováni stejnými médii a novináři, kteří již v roce 2010, odkdy se kauza odvíjí, psali pochvalně a "nezaujatě" o důležitosti prodeje této údajně zbytné nemovitosti.

V Lomu na Mostecku opět její vládci dodrželi tradici...

...podali trestní oznámení na tradici....

Rádio Jerevan: pořád se něco děje

...pořád se něco děje, stále se něco děje, pořád se něco děje, stále .........

Invaze, útěk, toxické oblasti zamořené, zřejmě toxickým lidským odpadem?

... čekání na nácky, s českými nacionalisty a xenofoby se již kamarádí....

Rozdáváním aut před volbami hnutí porušilo zákon, dostalo pokutu...

takto nadpis anoncoval stručnou zprávu na iDNES.cz. Co dodat? Snad jen:

Milí Lomáci, díl XXIV., aneb festival lží, arogance, nadutosti a neznalosti zákonů

...nebudete tomu věřit, ale jsou horší věci než uprchlíci nebo tzv. nepřizpůsobiví...

V Lomu o dalším projevu svévole a neúcty k zákonům

stanovisko vedení politického hnutí OMMO k odvolání ředitelky ZŠ a MŠ Lom

Ukradená revoluce… už zase!

Zemane, Zemane, ty hlavo prezidentská....

Dvacet šest let poté. Úsilí o svobodu a demokracii trvá.

nejen na uplynulými 26 roky uběhlými od 17. listopadu 1989 se zamýšlí Mgr. Hana Svobodová, Ph.D., 1. místopředsedkyně politického hnutí OMMO

Budoucnost české levice(?)

lhát, mást a manipulovat na to ej poslanec Foldyna mistr nad mistry....

Nevšední příběh všedního dne…

Mostecká krize vzniklá oznámením Severočechů Most o rozpadu koalice Severočechů Most, hnutí ANO a KSČM dospěla k vyřešení. Vyřešil ji ten, kdo ji připravil. Ve středu 30. září 2015 se sešlo 7. zasedání Zastupitelstva statutárního města Mostu (ZmM), aby „posvětilo“ dohodnutou, údajně novou koalici. Oznámena byla ještě před jednáním na tiskové konferenci Severočechů Most. Podnikatel Ing. Jiří Zelenka zavelel.

Snad dílčí analýza nejen Prohlášení OV KSČM a Klubu zastupitelů KSČM v Mostě….

Dalo by se jen stručně říci a jít tzv. od toho, že jediným výsledkem rozpadu koalice je až „neskutečná aktivita“ vedení mostecké KSČM ke svým webovým stránkám a nejen k nim. Ať ta či ona nebo jiná koalice ve složení ZmM bude pro občany města beze změn a stav skoro více jak desetiletý bude trvat i nadále. Prostě ani Pavel ani Petr, vsjo rovno....

Stav krize v Mostě: meleme, meleme kávu……

Ve středu 30. září 2015 se má údajně zrodit nová, i když spíše „staronová“ koalice, protože mandáty zastupitelé ze všech subjektů (S.cz, SMM, ANO, KSČM, ČSSD a ODS) dostali od voličů, a skládat se tak budou jen a jen ty, co v zastupitelstvu jsou. Obávám se, že se naplňují slova, která jsem kdesi mezi lidmi zaslechl: „Mazali nám med kolem h..., úst, aby dostali naše hlasy, slibovali hory doly, dokonce již v kampani v podstatě upláceli a hlasy si kupovali, zejména S.cz a SMM,... a takto i jinak to vidím já, čtěte dále.

OMMO k současnému dění v Mostě, aneb co paní senátorka ve svém rozhovoru neřekla

Kauza mosteckého nakupování hlasů provázející vypovězení koaliční smlouvy od S.cz svým partnerům ANO a KSČM v Zastupitelstvu statutárního města Most pokračuje dalšími komentáři některých z nich. OMMO již podruhé komentuje některá dění této kauzy. Nyní nastavilo zrcadlo senátorce MUDr. A. Dernerové. OMMO k současnému dění v Mostě, aneb co paní senátorka ve svém rozhovoru neřekla

Most je místem, kde uvidíte, jak by se politika dělat neměla. Přesto se v tom pokračuje vesele dál…

Sledujeme-li další vývoj údajné „Aféra v Mostě“ dozvídáme se, že policie začala vyšetřovat, jak předpokládalo hnutí OMMO na základě medializace nahrávky jednání, podezření z korupce. Na povrch vyplynula jména osob s podezřením spojených – Jan Syrový, předseda Klubu zastupitelů SMM, Jan Schiller (ANO) a „přeběhlík“ ke KSČM Adolf Sigmund, „kteří nabízeli odměnu za přeběhlictví.“ Co se nám jako občanům Mostu v této souvislosti nabízí k úvaze, budeme-li vůbec ochotni tyto věci sledovat:

Rádio Jerevan – přeběhlík, rozpad, nahrávka, Palermo… v Palermu na severu to prostě žije

Most - „Dostaneš pěkný byt, ne mezi sockama, a dobře placené funkce". Politici v Mostě se chovají jako kmotři. V boji o moc používají nepřípustné praktiky, aby se zbavili svých rivalů a ovládli radnici s přeběhlíky.....

Neupínejme se při vzdělávání a výchově jen na koeficienty

...... tak začíná zamyšlení Mgr. Hany Svobodové, Ph.D., 1. místopředsedkyně politického hnutí OMMO na zahájení školního roku 2015 až 2016. Zamyšlení, které jde však výrazně za zmíněné koeficienty financování školství..., čtěte zde:

HLEDAT