Bohuňovice

Počet obyvatel: 2 462

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Beck54živnostník652Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Vychodil58technik622Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Eva Nemravová44garanční technik568Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Václav Johanes55živnostník552Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Chodil33kamenosochař515Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Olga Dočkalová52živnostník505Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Mojmír Fryčák46vedoucí sekretář fotbal. svazu334Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Štěpánka Mikešová45učitelka313Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Miroslav Hanzík56účetní312Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Petr Ženčica46středoškolský učitel309Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Libor Vašíček43vedouocí autoservisu305Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Čestmír Bernatský50podnikatel304Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Milan Opluštil32autokarosář297Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Ondřej Matlas31profesionální hasič290Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ondřej Pauch52zedník286Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Miroslav Skopal45podnikatel284Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jiří Čouka50obkladač281Bez politické příslušnosti
TOP 09
Zdeněk Vašenka52automechanik244Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Baťa49OSVČ,umělecký kovář230Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc.et Bc. Kateřina Coufalová24studentka195Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Římský49živnostník189Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Hejdušek45řidič168Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Janušová54referentka165Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Jiří Grúz68specialista ŽP164Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Smrčková37zdravotní sestra131Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Krista Malasková58úřednice129Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Šubová38archeolog. konzervátorka127Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Venský54dělník126Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Berka52instalatér93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Arbeit41obchodník v počítač.firmě86Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Beck50živnostník473Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Vychodil54technik424Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Václav Johanes51živnostník379Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Olga Dočkalová48živnostník353Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Šimša41obchodník348Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Demelová36dekoratérka322Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jitka Telíšková33ekonomka299Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Rudolf Malaska50agronom270Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Hanzík52účetní263Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Opluštil54živnostník263Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petra Nesvadbová31ekonomická pracovnice246Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Kalina48technik dílen ZD Bohuňovice241Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Šiška55řidič240Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ondřej Pauch48podnikatel237Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Beneš63důchodce225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Vašenka48automechanik222Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Faltysová39sociální pracovnice209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Žajgla60automechanik209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Albín Zbraněk53vedoucí zásobování197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavla Laschková52účetní188Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Jiří Grúz64specialista na ŽP174Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Coufalová20studující VŠ157Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Římský45živnostník155Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Venský41elektromechanik143Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Janušová50referentka134Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Smrčková33zdravotní sestra123Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Krista Malasková54úřednice115Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Šubová34archeologická konzervátorka105Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Venský50dělník104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Berka48operátor88Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Venská41ekonom79Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav BECK46podlahář567Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav VYCHODIL50technik511Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Olga DOČKALOVÁ44živnostník445Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Oldřich WEIDINGER38řidič438Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloslav TRUKSA37živnostník432Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan OPLUŠTIL50živnostník408Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Romana PUDOVÁ30učitelka385Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Pudl55hasič-technik232Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Hanzík48ekonom231Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Petra Salavová49zubní lékařka222Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Iveta Nováková32učitelka220Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Jiří Grúz60zást.ředitele MŽP210Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Hlaváč58hostinský207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Beneš59řidič196Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Běhal41podnikatel180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pěva Pokorná43daňová poradkyně174Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav BUGNO49ředitel173Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Římský41živnostník172Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Hubáček64důchodce165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavla Laschková48účetní163Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Coufalová40skladová účetní155Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Faltysová35sociální pracovnice146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Albín Zbraněk49podnikatel146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Janušová46referentka140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel HOLEMÝ52technik138Komunistická strana Čech a Moravy
Krista Malasková50pekařka134Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Venský37elektromechanik130Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie KUNZOVÁ57důchodce130Komunistická strana Čech a Moravy
EVA HLINĚNÁ63důchodce124Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Ťuka41vedoucí dopravy124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Smrčková29zdravotní sestra116Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Smrček57topenář109Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Polcer51podnikatel99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dobroslava Vozníčková65důchodkyně99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín SIGMUND66důchodce98Komunistická strana Čech a Moravy
Oto KUNZ59důchodce92Komunistická strana Čech a Moravy
Vojtěch Venský46dělník86Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav ŠIŠKA72důchodce83Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Berka44operátor82Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Verona KREUZZIEGEROVÁ68důchodce79Komunistická strana Čech a Moravy
MILAN KRISTÝNEK74důchodce79Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav MRÁČEK79důchodce77Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřiška SMÉKALOVÁ72důchodce74Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Crhák26nezaměstnaný68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Římská41pečovatelka67Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Radomír Staroštík55nástrojař401Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Kamarád41zootechnik374Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Olga Dočkalová40podnikatelka368Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Koplík37kovomodelář347Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Opluštil46živnostník313Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloslav Truksa33živnostník312Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Štěpáník22automechanik281Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing Petr Ženčica34státní zaměstnanec279Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Petra Salavová45zubní lékařka264Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Jiří Grúz56úředník234Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Laschková44účetní230Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Miroslav Pauch39pracovník ÚM Olomouce229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomír Staroštík33počítačový pracovník210Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Pudl51dělník203Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Hana Slunská41ekonomka200Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Škarvada81důchodce198Občanská demokratická strana
Miroslav Hanzlík44podnikatel175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Maton37podnikatel168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Běhal37podnikatel165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Kunzová53státní zaměstnanec157Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Poprach31technik156Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jaroslav Bugno45ředitel a.s.155Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Venský33elektromechanik154Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Holemý48dělník150Komunistická strana Čech a Moravy
František Coufal41dělník144Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Smrček53instalatér137Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Fryčák32vedoucí skladu137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Hliněná59důchodkyně134Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Ťuka37vedoucí skladu133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vojtěch Venský42dělník125Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Botek34podnikatel123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Berka40dělník119Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Římský37podnikatel118Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Rychlý50záměčník117Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Kristýnek70důchodce113Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Matonová34podnikatelka107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuška Hamplová65důchodkyně97Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Pauchová36vedoucí pobočky88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květoslav Fiala67důchodce88Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Král67důchodce87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřiška Smékalová68důchodkyně79Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Poprach56zedník79Komunistická strana Čech a Moravy
František Vláčil30strojník71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Šiška68důchodce70Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Hodoň37podnikatel62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeněk Konečný377Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Siegl372Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Opluštil347Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Kamarád331Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Ženčica Ing.324Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Truksa276Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jitka Čouková270Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Benýšek266Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Grúz RNDr.266Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Švanda255Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petra Salavová MUDr.254Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Nemravová252Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Ženčica250Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Jaroš239Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Matonová222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Laschke210Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Kunzová209Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Hampl Ing.209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Hliněná200Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Hampl196Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oto Kunz195Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Kamarád192Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Venský185Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Oto Kovařík178Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Smrček170Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Roman Veselý168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Holemý165Komunistická strana Čech a Moravy
František Coufal164Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Veselská158Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Poprach158Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Čouka ml.156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Fiala155Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Ťuka151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květoslav Fiala150Komunistická strana Čech a Moravy
Vítězslav Staroštík146Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Krystýnek142Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Kryst133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Hrozen132Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Šiška125Komunistická strana Čech a Moravy
František Běhal ml.124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Berka120Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřiška Smékalová117Komunistická strana Čech a Moravy
Ivan Halabica116Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Veselý94Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Římský88Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT