Brno-Nový Lískovec

Počet obyvatel: 11 137

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Jana Drápalová43starostka1 700Strana zelených
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Privarčák32učitel, technik1 572Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Milan Stejskal33učitel, trenér1 572Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Hana Klicnarová44stavební inženýrka1 541Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing.arch. Gabriela Vítámvásová32projektová manažerka1 525Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Eliška Stejskalová66stavební inženýrka1 508Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alois Jaša43podnikatel1 503Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
doc. RNDr. Alena Žákovská Ph.D.43vysokoškol. učitelka,bioložka1 493Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Melicharová45asistentka1 476Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Svatopluk Ryška46duchovní1 473Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Punčochář36učitel937Občanská demokratická strana
Ing. Libor Benátský39daňový poradce913Občanská demokratická strana
Ludmila Adlerová48ředitelka mateřské školy890Občanská demokratická strana
Ing. Zbyněk Bábíček37podnikatel873Občanská demokratická strana
Radmila Pacalová54referentka859Občanská demokratická strana
David Trllo22realitní makléř849Občanská demokratická strana
Ing. Dalibor Hladík50technik377Česká strana sociálně demokratická
JUDr. František Široký57státní zaměstnanec358Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Petr Všetečka58právník264Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Jiří Střechovský66starosta915Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Petr45ředitel ZŠ914Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Petr Punčochář32učitel914Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Marie Marková51advokát900Občanská demokratická strana
Ludmila Adlerová44ředitelka MŠ866Občanská demokratická strana
Ing. Rostislav Košťál59dopravní inženýr849Občanská demokratická strana
Radmila Pacalová50úředník805Občanská demokratická strana
Ing. Jana Drápalová39ekoložka793Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Milan Stejskal29učitel ZŠ755Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Dzurja43vysokoškolský učitel651Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Privarčák28vědecký pracovník649Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Hana Klicnarová40v domácnosti612Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ivo Zezula35obchodní manager388Česká strana sociálně demokratická
Ing. Lubomír Přibyla49výzkumný pracovník367Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Denk30ekonom365Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Petr Všetečka54právník300Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Růžička57strojvedoucí257Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Rudolf Havránek49lékař253Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Dalibor Hladík46vedoucí dopravy227Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Jiří Střechovský62starosta1 201Občanská demokratická strana
Ing. Zdeněk Hrubý38projektant1 030Občanská demokratická strana
JUDr. Marie Marková47advokát1 026Občanská demokratická strana
MUDr. Alena Kubáčová54lékařka1 020Občanská demokratická strana
Ing. Oldřich Kala33podnikatel1 006Občanská demokratická strana
Karel Macháč67důchodce940Občanská demokratická strana
Ing. Ivo Zezula31obchodní manažer582Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Denk26konzultant provozu inf.tech.565Česká strana sociálně demokratická
Arnošt Jonáš55technik525Česká strana sociálně demokratická
Ing. Peter Čvanda36informatik374Unie svobody
MUDr. Rudolf Havránek45lékař368Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Miroslav Řiháček35podnikatel325Unie svobody
Ing. Jana Drápalová35ekolog321Strana zelených
JUDr. Petr Všetečka50právník308Komunistická strana Čech a Moravy
PhDr. Petr Němec47soukromý podnikatel165Moravská demokratická strana

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Čvanda,Ing.1 042Občanská demokratická strana
Jiří Střechovský,Ing.999Občanská demokratická strana
Miloš Vejchoda981Občanská demokratická strana
Alena Kubáčová,MUDr.975Občanská demokratická strana
Zdeněk Duřpekt,Ing.arch.955Občanská demokratická strana
Martin Klicnar,Ing.809Občanská demokratická aliance
Eliška Stejskalová,Ing.795Občanská demokratická aliance
Jana Míčková764Občanská demokratická aliance
František Široký,JUDr.507Česká strana sociálně demokratická
Petr Všetečka,JUDr.466Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Peňáz,JUDr.463Česká strana sociálně demokratická
Rudolf Havránek,MUDr.397Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Jeřábek362Komunistická strana Čech a Moravy
Arnošt Jonáš257Českomoravská strana středu
Petr Němec251Moravská národní strana
HLEDAT