Dětmarovice

Počet obyvatel: 3 869

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Lumír Mžik48starosta Obecního úřadu859Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Kaděra67důchodce624Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Šnapková55nezaměstnaná617Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Tomica55důchodce566Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Hanusek56malíř a natěrač565Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Posker47technik535Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Pasz27technik393Občanská demokratická strana
Ing. Leonard Mynář32manažer385Občanská demokratická strana
Mgr. Libor Stáňa45ředitel školy372Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislav Rosman55technik357Česká strana sociálně demokratická
Ing. Ivo Bednár Ph.D.35programátor357Občanská demokratická strana
Petr Kopel48technik352Občanská demokratická strana
Zdeňka Foltynová48učitelka MŠ349Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Miroslav Kozel43komisař304Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Tomčík60důchodce294Česká strana sociálně demokratická

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Lumír Mžik44starosta OÚ813Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Kaděra63důchodce576Komunistická strana Čech a Moravy
Svatava Salavová45prodavačka540Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Šnapková51bez zaměstnání515Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Hanusek52malíř a natěrač485Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Libor Stáňa41ředitel ZŠ461Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alois Tomica51důchodce457Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Tatiana Valicová37lékařka406Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslav Kozel39státní zaměstnanec371Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislav Rosman51vedoucí techn. úseku306Česká strana sociálně demokratická
Zdeňka Foltynová44učitelka300Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Tomčík56invalidní důchodce280Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Martin Duda34učitel275Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Ivo Bednár Ph.D.31technik256Občanská demokratická strana
Petr Kopel44technik228Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Lumír Mžik40starosta obce770Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Kaděra59zem. technik635Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Lumír Jendryščík43zástupce ředitele634Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Svatava Salavová41pečovatelka562Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Šnapková47nezaměstnaná492Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Bura53el. mechanik437Česká strana sociálně demokratická
František Frnka54mechanik437Komunistická strana Čech a Moravy
Oto Sobala47tesař418Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Marie Slívová45lékařka414Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Tomčík52inv. důchodce413Česká strana sociálně demokratická
Otto Hanusek61technik402Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Ulman42malíř - natěrač381Občanská demokratická strana
Tomáš Žurek47mechanik ZBZS373Česká strana sociálně demokratická
Ing. Miroslav Kozel35vedoucí odboru372Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Drahomír Kryska38agronom359Česká strana sociálně demokratická

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Václav Kaděra, Ing.808Komunistická strana Čech a Moravy
Lumír Jendryščík, Ing.701Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lumír Mžik, Ing.688Komunistická strana Čech a Moravy
Svatava Salavová652Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Kišová619Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Ulman581Občanská demokratická strana
Oto Sobala570Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otto Hanusek569Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luboš Petřík, Ing.551Občanská demokratická strana
Václav Sochor, MUDr.545Občanská demokratická strana
Adolf Neuwert, Ing.534Občanská demokratická strana
Oldřich Bura483Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Frnka464Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Tomčík436Česká strana sociálně demokratická
Růžena Kubiňoková349Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
HLEDAT