Dětmarovice

Počet obyvatel: 3 869

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Václav Kaděra71technik607Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Klozová55zdravotní sestra605Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Hanusek60dělník567Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kubánek55zámečník553Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zuzana Šťastná31učitelka549Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vítězslav Kiša62státní zaměstnanec ve výslužbě541Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavla Videnková55členka ostrahy516Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bedřich Malchar66montér481Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Oršulík64soustružník449Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Michaela Kaděrová38učitelka361Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Martin Krůl37technik338Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Ondřej Menšík28ředitel pobočky banky316Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
MUDr. Tatiana Valicová45praktický lékař310Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Mgr. Simona Kiselová38advokátka302Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Stanislav Foltýn63důchodce297Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Sylva Totková Kolderová29advokát297Občanská demokratická strana
Mgr. Petr Karas58knihovník294Občanská demokratická strana
Ing. Libor Téma43manažer292Občanská demokratická strana
Rostislav Hanusek53dělník284Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Jarmila Zelková36sociální pracovnice279Občanská demokratická strana
Petr Kopel52technik měření a regulace279Občanská demokratická strana
MUDr. Aleš Polách32zubní lékař277Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Jaromír Mazurek57OSVČ269Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Lejsal45vedoucí údržby259Občanská demokratická strana
Rostislav Vija38technický pracovník259Občanská demokratická strana
David Totek31manažer256Občanská demokratická strana
Radka Marcalíková32obchodní asistentka253Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Monika Mazurková31ekonom248Občanská demokratická strana
Oldřich Bura69důchodce242Česká strana sociálně demokratická
Ing. Drahomír Kryska50úředník235Česká strana sociálně demokratická
Petr Madej51technik údržby224Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Robert Wilczek68důchodce219Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Karel Neumann34OSVČ217Občanská demokratická strana
Ladislav Poledník60zaměstnanec211Česká strana sociálně demokratická
Bronislav Szwarc59důchodce210Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kubík48podnikatel206Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Patrik Vodák18student202Občanská demokratická strana
Dagmar Sobotková45administrativní pracovník200Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Jana Formandlová47sociální sestra198Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Velšar69důchodce191Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Zaremba63důchodce178Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Kuzník70důchodce177Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Žurek59důchodce176Česká strana sociálně demokratická
Marcela Foltýnová62důchodce176Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Kateřina Wowrová31manažer166Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jozef Maslaňak48deratizér154Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bc. Kristýna Szeligová27referent140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Fialková40archivář115Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dagmar Wojnarová44účetní99Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Kubičková41THP91Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludvík Chrobok55dělník90Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlasta Grimová65důchodkyně77Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Lada Bednárová38referent76Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Štefek53dělník76Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Manová44OSVČ74Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Danuta Chroboková59důchodkyně69Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Vontroba40řidič autobusu67Česká pirátská strana
Anna Chmurčiaková55kuchařka66Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Mana47THP62Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anděla Konkolská71důchodkyně60Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vilma Sikorová53v domácnosti54Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Věra Klozová51zdravotní sestra572Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kubánek51zámečník514Komunistická strana Čech a Moravy
Rostislav Vajda40řidič502Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vitězslav Kiša58důchodce494Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Šnapka57technik493Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Štefek61strojník457Komunistická strana Čech a Moravy
František Frnka62důchodce456Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslaw Wowra53důlní zámečník456Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Jančar65důchodce399Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Mazurek53podnikatel351Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Zelek47ředitel domova důchodců347Občanská demokratická strana
Mgr. Petr Karas54pedagog - asistent346Občanská demokratická strana
Mgr. Sylva Totková Kolderová25právník340Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Lejsal41technik339Občanská demokratická strana
David Mazurek29manažer321Občanská demokratická strana
Ing. Lada Bednárová34státní zaměstnanec306Občanská demokratická strana
Jarmila Zelková32sociální pracovník300Občanská demokratická strana
Rostislav Vija34živnostník287Občanská demokratická strana
Ing. Monika Kolderová27ekonom286Občanská demokratická strana
Jan Keklak21provozní technik252Občanská demokratická strana
Mgr. Michaela Kaděrová34učitelka244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alžběta Jendryščíková45knihovnice242Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Tatiana Valicová41lékař231Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Krůl33technik226Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislav Foltýn CSc.59důchodce223Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Černá43vychovatelka218Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Drahomír Kryska46referent216Česká strana sociálně demokratická
Oldřich Bura61nezaměstnaný213Česká strana sociálně demokratická
Darja Čempelová45učitelka MŠ211Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Formandlová43sociální pracovnice207Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rostislav Hanusek49důchodce202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Poledník56zámečník187Česká strana sociálně demokratická
Ing. Martin Karas48podnikatel187Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Simona Kiselová34advokát187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bronislav Szwarc55důchodce179Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Žurek55důchodce179Česká strana sociálně demokratická
Ing. Ondřej Menšík24finanční poradce175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Aleš Polách28zubní lékař170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Madej47vedoucí údržby162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Wilczek64důchodce162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Czopik48podnikatel156Česká strana sociálně demokratická
Libuše Grzonková51vedoucí pošty152Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Velšar65důchodce148Česká strana sociálně demokratická
Ing. Richard Wojnar41ředitel stavební firmy145Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Zaremba59důchodce140Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Kubiček41technik134Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Iveta Kyjonková39referent dopravy126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuta Chroboková55učitelka124Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kristýna Szeligová23úřednice118Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Fialková36floristka116Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Kuzník66důchodce115Česká strana sociálně demokratická
Jana Slaninová43podnikatelka115Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlasta Grimová61důchodkyně114Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Kuzniková36prodavačka106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Gerhard Kawulok73důchodce105Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Chroboková24studentka104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Leopold Slanina76důchodce97Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Chylík50nezaměstnaný93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Kubičková37THP83Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anděla Konkolská67důchodkyně81Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miroslav Kubánek47zámečník434Komunistická strana Čech a Moravy
František Frnka58mechanik422Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Koláček57invalidní důchodce409Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Wowra49důlní zámečník384Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Štefek57strojník384Komunistická strana Čech a Moravy
Ervín Michel55řidič369Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Jančar61důchodce364Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenek Izaiáš66důchodce346Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Gruščík40hasič309Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Dalibor Čempel41vedoucí pracovník304Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Hanusek45část.inval.důchodce278Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Milan Čempel40technik270Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Michaela Kaděrová30učitelka268Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Krůl29technik264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Bura57technik246Česká strana sociálně demokratická
Petr Madej43podnikatel246Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Wilczek60důchodce229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Kalivodová44technik228Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ludmila Videnková62učitelka hudby228Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rostislav Vajda36soukromý podnikatel217Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Mazurek49podnikatel214Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Petr Karas50asistent k integ.žák207Občanská demokratická strana
Rostislav Vija30technik205Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Libuše Grzonková47vedoucí pošty203Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Darja Čempelová41učitelka MŠ201Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Černá39vychovatelka195Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Jurko34báňský záchranář195Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavlína Korpesiová51prodavačka194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kucharczyk20student194Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ruben Chlebek66sociál.práv.poradce191Občanská demokratická strana
Iveta Kyjonková36referentka dopravy186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Dzialo52mechanik MaR181Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Kyjonka67důchodce175Občanská demokratická strana
Tomáš Žurek51důchodce172Česká strana sociálně demokratická
Lumír Chlebowczyk43uchazeč o zaměstnání167Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Martin Karas44soukromý podnikatel167Česká strana sociálně demokratická
Čestmír Piprek26automechanik163Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Lejsal37vedoucí elektroúdr.161Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Kuzniková32prodavačka155Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Smetana43zaměstnanec ČD155Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lumír Pluta71důchodce154Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bronislav Szwarc51důchodce151Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Poledník52zámečník145Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Pytlík59mistr odbor. výcviku141Česká strana sociálně demokratická
Milan Zuček51soukromý podnikatel130Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Grimová57zaměstnankyně ČD123Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Volný54soukromý podnikatel123Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Hrachovina56nezaměstnaný122Občanská demokratická strana
Tomáš Přistál52invalidní důchodce121Občanská demokratická strana
Marcela Kubičková33THP120Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Zaremba55strojvedoucí112Česká strana sociálně demokratická
Václav Noga62důchodce112Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Horychová23asis.ekon.-prokuris.108Česká strana sociálně demokratická
Andrea Blatná19studentka102Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Františka Šeligová61důchodkyně100Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bronislav Mrajca62důchodce99Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Karasová77důchodkyně97Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Velšar61důchodce88Česká strana sociálně demokratická
Anděla Konkolská63důchodkyně72Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ondřej Kurek54podnikatel0Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vítězslav Kiša50dělník478Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Tomica47elektrikář467Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Hanusek48malíř - natěrač447Komunistická strana Čech a Moravy
Ondřej Kurek50podnikatel436Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Koláček53inv. důchodce431Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kubánek43zámečník386Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Štefek53kovář378Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Popalová50technoložka366Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Wowra45důlní zámečník363Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Václav Sochor63lékař359Občanská demokratická strana
Miloslav Pytlík55technický pracovník354Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Růžena Kubiňoková40prodavačka348Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Martin Duda30učitel345Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Luboš Petřík37TH pracovník345Občanská demokratická strana
Jindřich Koziel65důchodce342Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Karas40podnikatel341Česká strana sociálně demokratická
Dana Trzaskalíková42bankovní úřednice331Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Mazurek45podnikatel327Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Kopel40technik323Občanská demokratická strana
Miroslav Zaremba51strojvedoucí310Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Poledník48zámečník303Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Naděžda Kurková48státní zaměstnankyně299Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Drahoslava Mynářová41dopravní referentka291Občanská demokratická strana
Ing. Ján Slosiarik48stavební technik280Občanská demokratická strana
Petr Czopik41řidič275Česká strana sociálně demokratická
Lumír Chlebowczyk39vedoucí autodopravy271Občanská demokratická strana
Ruben Chlebek62sociální poradce262Občanská demokratická strana
Jiří Kubík47strojník255Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Velšar57důchodce254Česká strana sociálně demokratická
Bedřich Nardelli74důchodce253Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Grimová53pracovnice ČD244Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martina Brdíčková29technická pracovnice243Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Hrachovina52nezaměstnaný241Občanská demokratická strana
Zdeňka Karasová73důchodkyně241Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Smetana39pracovník ČD237Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Malý54důchodce233Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bronislav Mrajca58dělník222Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivona Gurányiová32učitelka214Občanská demokratická strana
Emilie Olejárová45pečovatelka207Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hilda Wildová51v domácnosti205Občanská demokratická strana
Jaroslav Kyjonka63důchodce202Občanská demokratická strana
Josef Dadok58důchodce192Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Leopold Slanina68důchodce176Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Přistál48inv. důchodce172Občanská demokratická strana
Anděla Konkolská59důchodkyně150Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Alois Tomica555Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Dadoková534Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Kopel531Občanská demokratická strana
Zdeněk Koláček516Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Frýželka516Komunistická strana Čech a Moravy
Darja Krůlová502Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jindřich Koziel486Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Rusková485Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Kyjonka476Občanská demokratická strana
Lumír Chlebowczyk471Občanská demokratická strana
Zdeněk Šveda464Komunistická strana Čech a Moravy
Ján Slosiarik, Ing.452Občanská demokratická strana
Dalila Čempelová, Ing.448Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dana Trzaskaliková443Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Mazurek442Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Julius Molnári433Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Ligocký421Občanská demokratická strana
Věra Popalová421Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Hanusek416Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Daniela Izaiášová399Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Karasová397Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Hrachovina379Občanská demokratická strana
Lumír Pluta376Občanská demokratická strana
Jaromír Šotek, Ing.370Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Staniczek368Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martina Šotová349Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alena Střelcová346Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Naděžda Kurková, Mgr.338Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Kubík331Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Poledník328Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Hanák318Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Přistal302Občanská demokratická strana
Vlasta Grimová293Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Czopik283Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Czopik280Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bedřich Nardelli279Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Velšar277Česká strana sociálně demokratická
Vojtěch Sečkař270Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Poledníková236Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Szyroki236Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohdan Kavka232Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Martina Brdíčková228Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Věra Kellerová210Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Jurek205Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Uherek189Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Otakar Ševčík179Česká strana sociálně demokratická
Evžen Nawalaný174Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
HLEDAT