Dobřív

Počet obyvatel: 1 113

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Roman Poncar42právník270Bez politické příslušnosti
TOP 09
Radmila Sekyrová43obchodnice228Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jindřich Kalivoda19student214Bez politické příslušnosti
TOP 09
Richard Klír42elektrikář213Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Kateřina Pešková33spec. pedagog209Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jarmila Frühaufová51kadeřnice186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Pešek38policista169Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Kopecká49administrativní pracovnice165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Švejda38policista149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Košařová64důchodce149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eduard Mašek46živnostník133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Babický65důchodce121Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Cipra69důchodce121Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Vágner64důchodce102Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Plimlová60důchodce100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kanta65důchodce89Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Soukup64důchodce80Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Veverka47dělník73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Pěnkava57řidič200Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Drnec59pracovník bezpečnostní služby194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Vildmanová56úřednice189Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Beránek67důchodce179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Petr53automechanik169Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Babický61důchodce162Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Pešek59technik153Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Linhart32živnostník135Občanská demokratická strana
Karel Kalvoda31vedoucí restaurace122Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vítězslav Pech32dělník122Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Koubík38dělník118Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Kešner56elektromechanik101Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřiška Wachsmannová59důchodce87Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloslav Soukup60důchodce85Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Kantová36kuchařka83Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kanta61důchodce83Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Běle33řidič76Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Kaňáková25dělnice73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeňka Vildmanová52úřednice259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Čermák45soukromý podnikatel223Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Jedlička46soukromý podnikatel199Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Cipra61důchodce145Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Fišer74důchodce138Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Vondrášek57důchodce131Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Vaník70důchodce124Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Kaňáková61důchodkyně88Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Švec75důchodce85Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Pěnkava49technik276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Vaník66důchodce204Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Žid53dělník172Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kléma35dělník162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Plimlová48švadlena149Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Veverka35mechanik zem. strojů122Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Tyrner68důchodce114Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Winkelhöferová40cukrářka86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Šaufl61důchodce72Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Eva Nádvorníková349Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Jiří Monhart, Ing.342Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Stanislav Zoul254Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Václav Linhart148Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Pešková144Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Vaník127Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Veverka127Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Cinertová120Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT