Halenkovice

Počet obyvatel: 1 741

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Jarmila Tělupilová50učitelka324Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Strašák38bankovní úředník319Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Blažek33strojní mechanik318Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PaedDr. Marie Kašíková46ředitelka školy309Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimila Gabrhelíková50ekonomka308Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Ulica63starosta obce277Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Eliška Smetanová24absolvent VŠ264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Kašpárková41podnikatelka264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zbyněk Horka36technik261Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Vojáček34vedoucí jakosti259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Stratil50technik256Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Janeček60zástupce starosty obce255Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Karbowiaková54zdravotní sestra249Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Němec57technik206Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Černochová30ekonomka101Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Ulica59starosta486Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Janeček56živnostník451Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Karbowiaková50zdravotní sestra409Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PaedDr. Marie Kašíková42ředitelka ZŠ406Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimila Gabrhelíková46ekonomka381Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Radek Kedruš35programátor360Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Gajdošík34živnostník350Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivan Blaha37řidič337Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Kašpárková37živnostnice336Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Janeček29živnostník335Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Jambor55podnikatel304Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jří Janiš54řidič272Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Němec53technik262Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Radana Dundálková28zdravotní sestra246Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kníchal53technik246Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Ulica55starosta593Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PaedDr. Marie Kašíková38ředitelka ZŠ555Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Janeček52podnikatel539Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlastimila Gabrhelíková42ekonomka496Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Karbowiaková46zdravotní sestra489Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivan Blaha33řidič475Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Mihálová42ředitelka MŠ475Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kašpárek57řidič432Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Janeček25strojní mechanik424Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Jambor51podnikatel368Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Miriam Horáková35ekonomka366Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kurtin55invalidní důchodce358Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiřina Černá46soukromá zahradnice283Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Janiš50řidič266Komunistická strana Čech a Moravy
Vojtěch Dundálek50armovač210Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Ulica629Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Janeček541Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Kašpárek469Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Kašíková, PaedDr.464Bez politické příslušnosti
Křesťanskosociální unie
Josef Kurtin419Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlastimila Gabrhelíková406Bez politické příslušnosti
Křesťanskosociální unie
Marie Gabryšová383Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Blaha383Bez politické příslušnosti
Křesťanskosociální unie
František Gabryš, Ing.373Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Jambor364Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miriam Horáková, Ing.333Křesťanskosociální unie
František Kocián309Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Janiš285Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Ondra255Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kubín248Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT