Hošťálkovice

Počet obyvatel: 1 535

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Bernard Gatnar57mobilní technik211Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Bernard Slischka67technik195Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Robert Březovský33nástrojář188Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Helena Kuligová59důchodkyně181Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Mgr. Lenka Glumbíková25laborantka179Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Kateřina Nedvídková43učitelka167Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radek Schoffer34stavební technik164Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Březovský60důchodce163Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Rudolf Volný40ředitel157Občanská demokratická strana
Pavlína Vojtková42vedoucí školní jídelny149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Černík37OSVČ146Občanská demokratická strana
Markéta Lukoszová30manažerka146Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Tomeček32technik údržby144Občanská demokratická strana
René Vitovják37živnostník139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Řehová53učitelka odborného výcviku132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Mittig56autoelektrikář126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Lopoč65důchodce125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Klein31mechanik118Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslava Stará63důchodce101Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Kostelňák66vedoucí technického úseku101Občanská demokratická strana
Jiří Maslonka62důchodce98Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lumír Lokaj46hasič96Česká strana sociálně demokratická
Lukáš Spac19student93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Lampartová59skladnice93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
René Harok33soustružník72Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Norbert Jančík69důchodce70Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Borovec71důchodce69Komunistická strana Čech a Moravy
František Máša56mistr66Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Břetislav Kusýn75důchodce64Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Konečný44správce sítě63Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Gertruda Vojtková71důchodce63Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kawula66důchodce62Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bronislava Lacinová50poštovní pracovnice61Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Kaňok61podnikatel61Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Petraško49OSVČ60Česká strana sociálně demokratická
Marcela Šatková54pracovnice59Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Basovník44OSVČ58Česká strana sociálně demokratická
Marie Glumbíková61důchodkyně57Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Blanka Vilkusová59důchodkyně51Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Čala22řidič43Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Martvoň45údržbář41Česká strana sociálně demokratická
Jan Zozulak41zámečník41Česká strana sociálně demokratická
Dalibor Šafran48údržbář40Česká strana sociálně demokratická
Roman Kříž22kuchař36Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Serdi72důchodce28Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Březovský56důchodce278Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Kamila Spacová39porodní asistentka259SNK Evropští demokraté
Rudolf Hlavenka50inspekční elektrikář257Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Anna Lampartová55dělnice206Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
René Schrötter46chemik199Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Iva Kusinová38provozní chemik168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Radim Beňovič37ředitel153Občanská demokratická strana
Karel Svačina49živnostník146Občanská demokratická strana
Lumír Lokaj42technik145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Šofer48hasič140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Vojtková38vedoucí školní jídelny130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Dagmar Švidernochová48ředitelka ZŠ128Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Vladimíra Černajová36obchodní manažerka126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Máša52mistr124Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Roman Kříž43podnikatel114Občanská demokratická strana
Rudolf Kubenka49elektrotechnik113Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Černík33živnostník113Občanská demokratická strana
Jan Peška55strojvedoucí112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Chalupová31internet media planner109Občanská demokratická strana
Jan Řeha53důchodce107Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Zdeňka Slováková36prodavačka100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kaňok57podnikatel96Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Konečný40elektromechanik93Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Barbora Ondrová29student90Občanská demokratická strana
Miroslava Stará59důchodce89Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Karel Kostelňák62vedoucí technického úseku88Občanská demokratická strana
Blanka Vilkusová55personalistka83Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Norbert Jančík65důchodce78Komunistická strana Čech a Moravy
René Vitovják33podnikatel76Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bronislava Lacinová46poštovní pracovnice76Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Kwašná58důchodce72Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Burschik39st. zaměstnanec69Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Marie Glumbíková57důchodce66Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Dobiášová44důchodce65Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rudolf Borovec67důchodce58Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Basovník40OSVČ55Česká strana sociálně demokratická
Petr Lopoč61důchodce55Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Milan Petraško45OSVČ55Česká strana sociálně demokratická
Josef Kawula62důchodce54Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Moravec46montér52Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Rudolf Chamrád54podnikatel49Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Gertruda Vojtková67důchodce43Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Břetislav Kusýn71důchodce41Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Martvoň41instalatér36Česká strana sociálně demokratická
Jiřina Glumbíková58důchodce36Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Spac42provozní zámečník32Česká strana sociálně demokratická
Kateřina Řehová19studentka31Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Jiří Lokaj45strojník28Česká strana sociálně demokratická
Marcela Šuleková52podkladní27Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Ing. Václav Švihel74důchodce27Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Hájek51zámečník26Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Petr Pavelka35důchodce25Česká strana sociálně demokratická
Dalibor Šafran44expedice výrobků24Česká strana sociálně demokratická
Roman Kříž18student20Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Bernard Gatnar49referent427Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jan Holuša56zámečník361Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Cyril Mikeska55zámečník357Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Rudolf Schoffer59školník354Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Kamila Spacová35porodní asistentka333Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Rudolf Riedel53údržbář313Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miroslava Stará56laborantka150Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Jureček22elektrotechnik135Volba pro budoucnost
Otmar Dluhosch43živnostník128Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Jan Moravec43montér121Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Martin Burschik35st. zaměstnanec121Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Lokaj33podnikatel120Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Jaroslav Čala37OSVČ114Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Blanka Vilkusová52personalistka110Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Kaňok53důchodce110Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Plaček37podnikatel109Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Lumír Švihel44technik108Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Martin Černík29podnikatel104Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Dana Svačinová42podnikatelka98Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Břetislav Plucnar46geodet93Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Erich Čala60důchodce90Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Glumbíková53úřednice89Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Grochol38zámečník89Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Pavla Sýkorová38pečovatelka88Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Břetislav Kusýn67důchodce87Komunistická strana Čech a Moravy
Gertruda Vojtková63důchodce86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Reinlein40podnikatel86Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Borovec63důchodce86Komunistická strana Čech a Moravy
Norbert Jančík61důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kawula58mostař81Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alfréd Jureček51valcíř78Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Verner Jureček61důchodce77Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Kwašná54typografka77Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petra Lokajová29ekonomka73Česká strana sociálně demokratická
Marta Kleinová51mistrová73Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Dihel27technik72Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Pawlowská59důchodkyně71Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Fiala33zámečník71Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Ing. Václav Švihel70důchodce66Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Valenta71důchodce65Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Hájek47důchodce64Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Erich Tomášek64důchodce64Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Petraško41OSVČ61Česká strana sociálně demokratická
Herbert Jančík70důchodce61Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Babyková70důchodkyně58Bez politické příslušnosti
Volba pro budoucnost
Jan Bocek72důchodce57Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Basovník36OSVČ53Česká strana sociálně demokratická
Roman Kříž39OSVČ53Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Ing. Norbert Hanzlík71důchodce53Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Vondra69důchodce51Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Spac38soustružník50Česká strana sociálně demokratická
Arnošt Kozub60důchodce44Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Moravec75důchodce41Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Svatopluk Eltner25dělník39Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Martvoň37dělník38Česká strana sociálně demokratická
Jiří Lokaj41strojník37Česká strana sociálně demokratická
Pavel Swaczina30dělník37Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Adamčík29zedník35Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Dalibor Raš24řidič31Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Dalibor Šafran40OSVČ29Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Bernard Gatnar45stavební technik537Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Pačák59lesní revírník513Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blanka Honusová66důchodkyně488Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kurt Bartusek67důchodce471Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Cyril Mikeska51zámečník466Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Verner Jureček57strojní zámečník150Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Černík25podnikatel148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Gabriela Sýkorová27švadlena144Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Řeha45odborný referent140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Petrášková36projektant139Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Reinlein36spojový montér138Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Glumbíková49úřednice131Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Kleinová47mistrová128Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Kaňok49podnikatel123Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Kozub24elektromontér121Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Reinlein73důchodce103Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Březovský78důchodce103Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Břetislav Kusyn63důchodce96Komunistická strana Čech a Moravy
Gertruda Vojtková59důchodkyně95Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Švihel66důchodce91Komunistická strana Čech a Moravy
Erich Rzeha57svářeč74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Borovec59důchodce71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Valenta67důchodce71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Vondrová59důchodkyně68Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Horymír Hajduk49hasič60Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Bocek68důchodce59Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Glumbík55technik50Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Haroková42prodavačka49Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Šrámek71důchodce47Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Bjaloň63důchodce40Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Cyril Mikeska534Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Najvarková523Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Břetislav Plucnar518Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Folta490Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Beneš487Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Blažek470Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Lopoč250Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alfréd Holain248Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Máša248Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Reinlein242Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Kusinová230Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Sýkora228Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Čala225Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Kubenka219Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Daniela Kwašná216Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Glumbíková216Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Kryštof213Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslava Stará156Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Švihel Ing.148Komunistická strana Čech a Moravy
Gertruda Vojtková137Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Břetislav Kusyn127Komunistická strana Čech a Moravy
Erich Rzeha109Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Šrámek102Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Bocek101Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Vondrová99Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Basovník85Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Glumbík84Komunistická strana Čech a Moravy
Drahomíra Kýrová62Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Haroková61Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Horymír Hajduk58Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT