Kostelec nad Orlicí

Počet obyvatel: 6 159

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
František Macháček53revizní technik elektro539Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ivan Uher58elektromontér516Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Pavel Hurych37stavební technik506Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Kateřina Mergancová38zdravotní sestra502Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Josef Hejhal68důchodce498Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Václava Mlatečková58důchodce497Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Ladislav Filipu48spolumajitel firmy494Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Miroslav Matějus55referent MZeČR492Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Šašek60hasič489Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Iva Uhnavá43OSVČ, účetní487Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jaroslav Pavlíček45dělník472Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
MUDr. Vít Čeřovský43lékař458Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marian Šípoš43OSVČ433Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Dušek45OSVČ, účetní429Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
MUDr. Renata Skuhrovcová43lékařka416Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Bedřich Jasník30hasič-záchranář415Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Diblík56vedoucí úřadu MZeČR374Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jitka Černá61OSVČ371Občanská demokratická strana
Ing. Ivana Červinková44starostka356Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Hejhalová67důchodkyně353Česká strana sociálně demokratická
Josef Plocek42vedoucí obchodu352Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Martin Chlumecký37stavební technik350Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Blanka Miklová56ředitelka DDM339Občanská demokratická strana
Iva Jelínková48vychovatelka DDŠ322Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Ing. Dana Navrátilová39ekonomka320Občanská demokratická strana
Ing. Lukáš Ontl35obchodní manažer320Občanská demokratická strana
Martin Bartoš41OSVČ309Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Krupka52OSVČ, zámečnictví306Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. František Siegl51OSVČ306Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Alt40pedagog302Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
MUDr. David Muthsam29lékař, internista300Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
MUDr. Eva Ptačovská57stomatolog295Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Václav Klecandr59úředník, učitel287Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Pavlata23student286Česká strana sociálně demokratická
Jitka Prossová35mateřská dovolená284Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Hovorka60policista ve výslužbě277Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bc. Michal Filla36ekonom, manažer276Iniciativa občanů
Mgr. Věra Žižková57učitelka275Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Kavalek27OSVČ274Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Čestmír Zatloukal42učitel272Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Gabriela Pelová41OSVČ272Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing.arch. Aleš Granát60architekt271Občanská demokratická strana
Pavel Hrobař35podnikatel263Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petr Kozluk63důchodce255Občanská demokratická strana
RNDr. Tomáš Kytlík33živnostník255Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Vítek Losenický70technický konzultant, důchodce247Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Vlastimil Hanuš37příslušník městské policie245Česká strana sociálně demokratická
Jitka Turynková35podnikatelka245Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Radek Pavlíček34poštovní doručovatel235Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Konvalinka49OSVČ230Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Stehlík73technolog - důchodce225Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Julius Sahula46podnikatel223Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petra Šutová25manažer v oblasti cest. ruchu220Iniciativa občanů
Jan Šlaj62podnikatel217Česká strana sociálně demokratická
Petr Jakubec61důchodce217Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Till42manažer prodeje215Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Flídr62důchodce213Strana zelených
Ing. Pavlína Tamášová60důchodkyně213Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Milena Tarkowska45OSVČ - úkl. služby211Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Petr Martinec47mistr výroby210Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Karel Libotovský54podnikatel208Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jaromír Jakubec57invalidní důchodce207Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Navrátil63důchodce205Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Lenka Hloušková50učitelka202Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
David Černý26student202Iniciativa občanů
Ladislav Šrámek60důchodce201Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Linhart46důchodce200Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Alena Svátková41učitelka200Věci veřejné
Monika Broulíková33dělnice200Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jarmila Granátová60OSVČ199Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Štefan Žitník56technik199Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Novák72důchodce198Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Evžen Rojek40podnikatel197Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Michaela Hrušková19studentka193Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Roman Slavíček34skladník193Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Lipenský34vozmistr189Věci veřejné
Jan Janeček65důchodce186Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Kundrát33konstruktér185Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Pavel Šťastný42OSVČ185Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jaroslav Brandejs35státní zaměstnanec184Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Zdeněk Šimák71důchodce180Komunistická strana Čech a Moravy
Vendula Zemanová29sociální pracovnice179Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Houserek48elektrikář177Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jiří Kyllar67důchodce177Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Michal Bartoš32vedoucí prodejny176Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Šimek60dělník175Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Luděk Morávek53technik174Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. František Žižka59technik173Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Sládek33automechanik172Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Růžena Veselá72důchodce172Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Mihulka57středoškolský učitel171Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jiří Kotásek59vychovatel171Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Nataša Dušková45OSVČ masér169Bez politické příslušnosti
TOP 09
Pavel Votroubek70důchodce168Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Votroubková62důchodce166Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Fridrich66důchodce166Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petra Zakouřilová36učitelka163Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Jana Bartošová42státní zaměstnanec163Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Josef Vít77důchodce163Komunistická strana Čech a Moravy
David Andrš33OSVČ162Iniciativa občanů
Mgr. Radka Miklová32pedagog162Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Květa Rydlová66důchodce160Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Denis Mitrović31advokát160Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Drahoslava Zářecká59správce zámku158Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Vodička34asistent pedagoga158Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Jan Šrámek40podnikatel157Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Vladimír Sláma58zaměstnanec fy RENOVAK156Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Karel Adámek64důchodce156Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Erzová44servírka155Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Slavík44památkář153Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Dohnalová51obchodní zástupce152Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Libor Janeček33stavbyvedoucí148Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Michaela Vodičková37na mateřské dovolené148Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
MUDr. František Bahník59stomatolog147Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Markéta Kašková32asistentka pedagoga144Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Jana Valcová51OSVČ lektor142Bez politické příslušnosti
TOP 09
Pavel Fiedler35servisní technik142Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Libuše Křižanová53OSVČ141Bez politické příslušnosti
TOP 09
Barbora Zimová22studentka141Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Marie Tůmová68důchodce141Komunistická strana Čech a Moravy
BA. František Kořízek32OSVČ140Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Renata Horáková46finanční manažer140Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Kamil Kaplan29učitel139Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Tereza Hostinská32OSVČ139Iniciativa občanů
Milan Zajíček37podnikatel137Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Jaroslav Slezák66podnikatel136Bez politické příslušnosti
TOP 09
Josef Mikysa49lesník136Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Eva Rašková59dětská sestra - důchodce135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Bc. Radek Kaška35úředník135Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lubomír Chlajn47manager135Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Martin Jireš39ředitel společnosti132Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Tomáš Špaček60důchodce127Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Hana Havránková49ekonomka127Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Jarmila Kánská65učitelka127Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Bc. Jitka Adamcová39zdravotní sestra127Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bc. Petr Řezníček34státní zaměstnanec123Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Daniela Bečičková20student123Bez politické příslušnosti
Iniciativa občanů
Miloslav Kaplan50OSVČ122Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lenka Neubauerová52učitelka121Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Lerchová47finanční poradce118Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Šafránek63OSVČ - real. makléř112Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Karel Bolehovský49technolog109Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Tomáš Hladký34elektromechanik108Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Mgr. et Mgr. Kristýna Křižanová26odborná referentka107Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Helena Charvátová43vedoucí kanceláře106Bez politické příslušnosti
TOP 09
Pavel Janáček37OSVČ - instalatér106Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jana Sehnalová42kastelánka zámku Litomyšl105Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Ludmila Konvalinková50finanční poradce103Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radka Cvejnová40podnikatelka103Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Eva Křížková34pekařka103Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Bohumír Dostál39zaměstnanec fy RENOVAK102Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Vladimír Vondrák49hajný101Bez politické příslušnosti
Strana zelených
PhDr. Miroslava Nováková66v důchodu100Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
František Novák61technik100Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jan Weisser21student99Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Oberreiter30dělník99Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Mgr. Martina Vítková42historička umění92Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Petra Šimečková38koordinátor sociál. služeb92Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
JUDr. Jana Blezzardová34advokátni koncipient92Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Kryštof Černý37zahradník92Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Lubor Špaček36výrobce reklam91Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Zuzana Barvínková47školnice91Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Lenka Adamčiaková40pojišťovací agent90Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ing. Silvia Libotovská28technik90Bez politické příslušnosti
TOP 09
Stanislav Žid44obráběč kovů89Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Mihulková56důchodkyně89Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Lenka Houserková44OSVČ89Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Renata Zakouřilová31OSVČ, kosmetička88Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Olga Knopová54část. invalid. důchodce87Bez politické příslušnosti
TOP 09
Květa Míková60důchodce87Bez politické příslušnosti
TOP 09
Veronika Svobodová39OSVČ87Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Jíra37OSVČ82Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Tomáš Červený24dělník81Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Přemysl Janša25ekonom81Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Eva Hejná53veterinární technik80Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Simona Lásková37vychovatelka80Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Lukáš Morávek27analytik IT79Bez politické příslušnosti
TOP 09
Radana Fialová36vedoucí obchodu78Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Milan Johanides57technik76Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Barbora Surá27dělnice75Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Zbyněk Hostinský54dělník75Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Pavel Morávek36řidič74Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Stanislav Procházka47servisní technik73Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Aleš Skalický52invalidní důchodce73Bez politické příslušnosti
TOP 09
Štěpán Salaj34podnikatel72Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jan Bolehovský63projektant - důchodce71Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Šárka Dostálová24na mateřské dovolené68Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Marie Hejčlová35obchodní zástupce68Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Michaela Najbrtová31sociální pedagog68Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Potštejnský72technický úředník - důchodce67Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Novotný39výrobce reklam65Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Martin Fiala28OSVČ65Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ondřej Havel42obchodní zástupce65Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Soňa Čejpová51prodavačka65Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Danuše Kaplanová50podnikatelka64Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Magdaléna Dvořáková46referent63Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Jaroslav Přibyl39technik62Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Monika Čapková39učitelka speciální školy60Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Luboš Jireš45řidič59Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ing. Radoslav Roubík77technik - důchodce58Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Musil32OSVČ - nákup, prodej58Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ludmila Chaloupková65úředník - důchodce58Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Havlová39obchodní zástupce57Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Zuzana Jelínková42podnikatelka55Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Edita Soldátová Fialová32OSVČ54Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Hajerová62důchodce52Bez politické příslušnosti
TOP 09
Stanislava Hostinská52dělnice51Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Miroslav Kalousek65OSVČ - důchodce51Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Flídrová63důchodkyně51Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Josef Ungrád63důchodce43Bez politické příslušnosti
Strana zelených

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Marian Šípoš39OSVČ726Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bedřich Jasník26hasič-záchranář696Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Fryčová54ředitelka LŠU695Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Bartoš37OSVČ641Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdenka Golitková36sálová sestra630Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dana Bečičková53zaměstnanec DDM623Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Lipenský54OSVČ617Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. František Siegl47jednatel firmy613Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Gabriela Pelová37OSVČ600Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Janáček33živnostník560Občanská demokratická strana
Martina Fajglová30mateřská dovolená541Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing.arch. Aleš Granát56architekt534Občanská demokratická strana
Josef Dušek41účetní526Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Dana Navrátilová35ekonomka503Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Paulus52velitel MP485Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Macháček49elektrikář485Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Petr Kozluk59nezaměstnaný482Občanská demokratická strana
Eva Hejhalová63důchodkyně445Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Klecandr55zaměstnanec - učitel434Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohumil Flídr58správce kulturního domu425Strana zelených
Mgr. Martina Kalousková43zástupce ředitele ZŠ422Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jan Dedek44úředník416Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Konstantin Korovin61důchodce403Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Josef Barvínek54invalidní důchodce376Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Pavel Hurych33stavební technik375Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
PaedDr. Soňa Luňáčková53učitelka375Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Pavlína Tamášová56vedoucí autokempu374Bez politické příslušnosti
Volba pro město
MUDr. Renata Skuhrovcová39lékařka370Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Bc. Jan Šlaj32podnikatel358Česká strana sociálně demokratická
Iva Jelínková44učitelka ve spec. školství345Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Mgr. Jarmila Kánská61důchodkyně342Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Pavel Šašek56OSVČ339Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Vladimír Adamec52geodet334Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Václav Kocourek37hoteliér305Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Drahoslav Janša46státní zaměstnanec304Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jana Judová59učitelka303Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Hubálek30podnikatel297Věci veřejné
Mgr. Lenka Hloušková46podnikatelka - vzděl. agentura290Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Jan Janeček61dělník289Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Stehlík69důchodce285Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jarmila Granátová56OSVČ285Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jana Karkošová50v domácnosti284Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Volba pro město
Čestmír Zatloukal68důchodce273Komunistická strana Čech a Moravy
Drahoslava Zářecká55správce zámku270Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Miroslav Preclík33obchodní manažer262Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Milan Navrátil59dělník259Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Pavel Till38manager259Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Šimák67důchodce250Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kopecký48dělník249Komunistická strana Čech a Moravy
Renata Horáková42OSVČ247Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Vlastimil Hanuš33strážník MP246Česká strana sociálně demokratická
Pavla Vrzalová42úřednice244Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Iva Uhnavá39OSVČ236Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Jana Vrbová65důchodkyně231Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Šťastný38podnikatel228Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Martin Chlumecký33stavební technik223Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Katarína Paprskárová59dělnice223Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Alena Svátková37učitelka221Věci veřejné
Radek Pfeifer31dělník219Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Bureš60dělník219Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dipl. pol. Miroslav Mitrović52ředitel společnosti216Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jiří Hostinský43dělník216Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Kyllar63důchodce216Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Libotovský50podnikatel212Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Hana Havránková45ekonomka209Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Milan Perger47majitel umělecké agentury207Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Ing. Stanislav Procházka43servisní technik202Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Miloslav Kaplan46podnikatel200Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Tomáš Alt36učitel199Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Petr Martinec43mistr výroby199Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Karel Kašpar66důchodce197Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miloslav Hynek39ekonom197Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Hana Zimová46v domácnosti196Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Milan Šlaj25manager196Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Kovaříček74důchodce195Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Petr Novotný40učitel195Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Pavel Votroubek66důchodce190Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Květa Rydlová62důchodkyně190Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Slavík40památkář189Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Lipenský30vozmistr189Věci veřejné
Jaroslav Veselý72důchodce188Komunistická strana Čech a Moravy
František Marek63důchodce188Komunistická strana Čech a Moravy
Vladislav Podzimek78důchodce186Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Kuchyňa58invalidní důchodce184Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Konvalinka45podnikatel183Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. František Bahník55zubař178Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petr Malý45elektromechanik178Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Michaela Vodičková33úřednice170Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Kryštof Černý33zahradník169Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Petra Zakouřilová32vychovatelka168Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Eva Diblíková49učitelka166Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ivona Jasníková41asistentka165Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Josef Sládek29automechanik162Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Lubomír Bečička56vedoucí obchodního úseku158Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing.arch. Kateřina Holmová47projektový manažer155Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ludmila Konvalinková46finanční poradce152Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Tomáš Padrián38technický pracovník150Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Tomáš Jelínek68důchodce144Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Křížek60invalidní důchodce143Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Bc. Jitka Adamcová35zdravotní sestra141Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jan Vodička30dělník136Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Milan Johanides53technik131Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Bolehovský59projektant131Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Hartmanová58důchodkyně123Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Lenka Houserková40dělnice122Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Tomáš Hladký30elektromechanik121Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Roman Blažek25mostař118Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Eva Hejná49veterinární technička114Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Rudolf Potštejnský68důchodce107Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Žid40údržbář107Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zuzana Řeháková48účetní102Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Ing. Janka Morávková46technik102Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Semrádová31účetní100Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Petra Šimečková34koordinátor sociálních služeb100Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bc. Jitka Krčmářová26pedagogický pracovník SOŠ98Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Iveta Vajglová26ošetřovatelka zvířat97Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. František Fiala34podnikatel96Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Oberreiter26dělník86Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Michaela Provazníková32osobní asistent ZTP84Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Josef Ungrád59ekonom82Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Zuzana Jelínková38jednatelka firmy81Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Milan Jíra33OSVČ80Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jana Pešková24úřednice78Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ludmila Izáková64důchodce78Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Peňáz30technik77Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Michaela Peňázová34účetní72Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jitka Vehovská51švadlena72Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Konířová52školnice67Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Iva Kalousková64důchodkyně67Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Radoslav Roubík73důchodce63Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luboš Sehnoutka35podnikatel62Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ludmila Slezáková50čalounice59Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Gabriela Žbírková58důchodce56Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Božena Šimáková66důchodce55Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Kalousek63důchodce47Bez politické příslušnosti
Strana zelených

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Tomáš Langr34podnikatel832Občanská demokratická strana
Jaroslav Lipenský50elektromontér822Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jitka Černá53podnikatel796Občanská demokratická strana
Jiřina Furdová38mateřská dovolená773Občanská demokratická strana
Marian Šípoš35OSVČ747Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Strnad40podnikatel720Občanská demokratická strana
Karel Walter57OSVČ720Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Hurych29technik712Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Miroslav Preclík29obchodní manažer664Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Kozluk55řidič623Občanská demokratická strana
Libor Minařík38školník584Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Bartoš34vedoucí prod.578Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdenka Golitková32mateřská dovolená554Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bedřich Jasník54ekonom554Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Ladislav Filipu40podnikatel540Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Weisser39bankovní úředník499Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Josef Stehlík65důchodce497Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Malátek54správce budov429Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Václav Kocourek33podnikatel427Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jarmila Kánská57ředitelka ZŠ424Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Bc. Jan Šlaj28podnikatel408Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Martina Kalousková39učitelka397Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Drahoslava Zářecká51správce zámku366Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Michaela Vodičková29zaměstnanec342Strana zelených
Jiří Konvalinka41podnikatel341Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Tomáš Padrián34obchodní zástupce339Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anežka Stehlíková DiS.21úředník336Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Richtera33technik u VČE321Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Hartmanová54učitelka320Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Hana Havránková41ekonom318Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Martina Finsterlová35učitelka311Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Janeček57dělník310Komunistická strana Čech a Moravy
Miloš Šafránek55podnikatel293Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Tomáš Jelínek64důchodce292Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Vídeňský41zemědělský pracovník289Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Vrbová61důchodkyně285Komunistická strana Čech a Moravy
Dana Bazyláková56dělnice284Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Nataša Skřivánková48státní zaměstnanec283Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludvík Kuchyňa54invalidní důchodce281Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Hejná45veter.technička280Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Jan Tamáš26student280Humanistická aliance
Josef Karlec50stavební technik277Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Šimák63důchodce276Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kopecký44dělník266Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Johanides49mistr263Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Eva Diblíková45učitelka261Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Katarína Paprskárová55dělnice261Komunistická strana Čech a Moravy
Petra Karkošová24vychovatelka258Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Milan Navrátil55dělník258Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Bolehovský55samostat. projektant256Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jaroslav Hladík40učitel251Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Jiří Slavík36památkář250Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Kain43dělník248Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Bureš56dělník248Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Sosna73důchodce246Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Pešek46dělník245Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Špačková49dělnice239Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Forche76důchodce230Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Potštejnský64důchodce222Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Žid36údržbář222Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Kvasnička70důchodce219Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Fiala65důchodce217Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Kašpar62důchodce217Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Dolečková57invalidní důchodce213Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Ludvík55podnikatel213Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Vladimír Vondrák41lesník212Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaroslav Veselý69důchodce204Komunistická strana Čech a Moravy
František Marek59invalidní důchodce204Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Vladimír Martínek33úředník202Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Lenka Houserková36dělnice197Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Marcela Semrádová27kosmetička197Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Svatoš58technik196Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Jakubec49řidič190Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Josef Andrš59ved.tech.odboru174Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Radoslav Roubík69důchodce173Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Maňhal70podnikatel167Unie svobody - Demokratická unie
Rudolf Marek29masér167Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Miroslav Peňáz26technik165Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Petr Černohorský39výzkumný pracovník164Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Tuček22kuchař162Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Šlaj21manažer152Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Božena Šimáková62důchodce140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Konířová48školnice139Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Karkoš20na civilní službě138Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Lazaros Filipu74důchodce138Česká strana sociálně demokratická
Bohumír Vajgl46dělník137Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lucie Kotásková24referent nákupu136Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Josef Ungrád55úředník133Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Jana Havlová25učitelka ZŠ132Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Edita Fialová24prodavačka132Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Hladký26elektrotechnik117Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Libor Novák24stavbyvedoucí109Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Petr Kunc22předák balírny100Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Tomáš Roleček22mistr výroby99Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Iveta Vajglová22dělnice98Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Kolomazník20student94Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Vladimír Hudousek21číšník89Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Ing. Pavel Štěpánek26vývojový pracovník83Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Ludmila Hrušková70důchodce72Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Martin Kaplan26truhlář68Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Vendula Krejcarová24učitelka ZŠ68Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Jan Jošt22dělník67Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Ladislav Linhart27truhlář66Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Lukáš Červinka21student58Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Kateřina Homolková19student49Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Šašek48příslušník HZS953Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blanka Miklová44zástupce vedoucího DDM831Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Fryčová46učitelka793Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roland Ságner44podnikatel749Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Minařík36programátor738Občanská demokratická strana
Petr Novotný32učitel727Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Adamec44OSVČ717Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Kozluk51řidič709Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Pavlata44technik681Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Klecandr47kulturní pracovník677Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Miroslava Sahulová39klinický logoped661Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Zilvar41programátor652Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Libor Minařík34školník650Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jan Vodička48učitel606Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Kalousková35učitelka603Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Krasl52soukromý podnikatel558Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Hloušek39podnikatel556Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Diviš39podnikatel521Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohumil Flídr51zemědělský technik508Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Dagmar Vašátková31hospodářka ZŠ504Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Václav Kocourek29soukromý podnikatel481Česká strana sociálně demokratická
Květoslava Dostálová49zaměstnankyně Telecomu471Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Irena Vanická33učitelka456Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Tomíček35technik456Strana zelených
Ing. František Žižka48technik450Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Svatoš34manažer447Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Sosna69důchodce416Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Majerová59důchodkyně405Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslava Blažková44úředník404Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Bolehovský51projektant398Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Plašil55technik398Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Johanides45seřizovač393Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Štefan Žitnik44technik383Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Permský57technik - konstruktér369Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Janeček53dělník367Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Svatoš54dělník363Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Konvalinka37stavební podnikatel362Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Křížek52důchodce355Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Tomáš Padrián30obchodní zástupce353Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Navrátil51dělník345Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Juda52dělník344Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Žid60důchodce343Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Havel48strojní zámečník339Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Slezák42podnikatel339Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Šafránek51soukromý podnikatel332Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Tamáš22student329Humanistická aliance
Karel Doležal41technik327Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Drahoslava Zářecká47vedoucí správy zámku313Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Josef Karlec46dělník312Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Paprskár62důchodce307Komunistická strana Čech a Moravy
Lazaros Filippu70důchodce306Česká strana sociálně demokratická
Kristýna Dobešová70důchodkyně295Komunistická strana Čech a Moravy
Patr Kain39dělník293Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Eva Diblíková41učitelka292Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. František Mihulka45likv. a správce konkurz. podst291Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Semrádová52zdravotní sestra288Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Forche72důchodce287Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Pešek42dělník270Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Potštejnský60důchodce266Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Votroubková50dělnice259Komunistická strana Čech a Moravy
Ivana Myšáková51dělnice255Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Hejná41veterinární technik254Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Růžena Červinková76důchodkyně254Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Šeda36podnikatel247Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Kosař65důchodce245Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Fajgl60vedoucí bytového podniku244Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kvasnička66důchodce242Komunistická strana Čech a Moravy
Ivan Zima54výrobní mechanik240Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Ing. Radoslav Roubík65důchodce234Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Vídeňská37zemědělec227Bez politické příslušnosti
Strana zelených
František Marek55invalidní důchodce225Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Havránková37účetní219Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaroslav Fiala61důchodce216Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdenka Řeháková57důchodce194Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dušan Chadim29vychovatel183Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lenka Houserková32dělnice178Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Olga Pučanová25soukromá podnikatelka172Humanistická aliance
Alena Mrázová67důchodce162Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Jedlinský46soustružník161Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jana Tomíčková27zahradnice - aranžerka159Strana zelených
Tomáš Hladký22elektroúdržbář155Bez politické příslušnosti
Humanistická aliance
Jindřich Skulina70důchodce148Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Konířová44školnice142Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Josef Koudelka67důchodce140Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Marie Šedová60důchodce128Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Hloušek72důchodce101Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Danuška Hloušková66důchodce98Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Michaela Peňázová26veterinární technik91Bez politické příslušnosti
Strana zelených

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Marie Jansová1 434Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jana Fryčová1 428Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Zářecký1 359Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roland Ságner1 315Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Bečička1 291Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Holiš1 236Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Zářecký1 191Občanská demokratická strana
Luboš Lerch1 168Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Diviš1 120Občanská demokratická strana
Miroslav Zilvar1 079Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Zelenka892Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Slezák733Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Sosna711Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Plašil618Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Semrádová602Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Majerová600Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Dobiáš537Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Novotný536Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Navrátil533Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Janeček523Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Pešek508Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Kocourek506Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Paprskár503Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Konvalinková498Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Trojáček496Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Kuchyňa491Komunistická strana Čech a Moravy
Jitka Karlíčková490Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Kašpar487Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Potštejnský473Křesťanskodemokratická strana
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Šilhán473Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kopecký460Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Kain450Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Votroubek447Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Karlec445Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Píro444Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Andrš438Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Veselý426Komunistická strana Čech a Moravy
Lazaros Filipu403Česká strana sociálně demokratická
Alena Mrázová333Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Fiala300Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Pohl287Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vladimír Šabata255Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Růžena Červinková255Česká strana sociálně demokratická
Karel Macháček237Sdružení důchodců ČR
Helena Šrámková213Sdružení důchodců ČR
Pavel Bogdan211Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Antoník Šrámek185Sdružení důchodců ČR
HLEDAT