Mariánské Hory a Hulváky

Počet obyvatel: 12 851

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MVDr. Michaela Rašková45veterinární lékařka1 076Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
MUDr. Eva Klapetková70soukromá praktická lékařka1 069Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Šárka Lovásová38dětská sestra v jeslích1 058Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Petr Zajac45svobodný umělec1 043Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Hana Štrbová40speciální pedagog1 033Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Lukáš Roják30údržbář, řidič1 013Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Radek Martiník35obchodní zástupce1 007Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Václav Muťka43majitel restaurace Korunní1 005Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jaroslav Nosräti47předseda představenstva988Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Dana Masárová53zdravotní sestra953Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Roman Konečný38vedoucí výroby798Česká strana sociálně demokratická
Andrea Čižmárová34ošetřovatelka781Česká strana sociálně demokratická
Ing. Lumír Slovák65ekonom768Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Červený28ekonom764Česká strana sociálně demokratická
Věra Suchardová62OSVČ764Česká strana sociálně demokratická
Karla Kuřecová46žena v domácnosti745Česká strana sociálně demokratická
Pavla Blahutová60pečující o blízkou osobu732Česká strana sociálně demokratická
Pavel Jergl61technik721Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Zikmund42technik718Česká strana sociálně demokratická
Denisa Lacinová21administrativní pracovnice695Česká strana sociálně demokratická
Kristina Gryczová27mateřská dovolená674Česká strana sociálně demokratická
Petr Galař38provozní vedoucí restaurantu624Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Eva Prstecká55pedagog596Občanská demokratická strana
Petr Sumara42podnikatel577Občanská demokratická strana
Silvie Haroková36účetní566Občanská demokratická strana
Oľga Richterová53podnikatelka562Občanská demokratická strana
Šárka Moravcová50podnikatelka559Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Fraš60podnikatel557Občanská demokratická strana
David Kenkuš29servisní technik550Občanská demokratická strana
Patrik Mácha32elektronik542Občanská demokratická strana
David Vyvial29technik vývoje528Občanská demokratická strana
Kamil Finsterle38dispečer523Občanská demokratická strana
Bc. Jana Secová48ředitelka519Občanská demokratická strana
Miloš Baričák39servisní technik488Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Fridrich61vedoucí pracovník448Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petra Vítová29vedoucí oddělení447Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Čumpelík25studující433Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Baginský44chemik427Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Šmíd55invalidní důchodce415Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Tomešek63důchodce409Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kutěj68důchodce403Komunistická strana Čech a Moravy
Čeněk Rozacký62vedoucí střediska401Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Bělunek72důchodce398Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Staňková72důchodce390Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Vykydal72důchodce379Komunistická strana Čech a Moravy
Alenka Chalánková73důchodce374Komunistická strana Čech a Moravy
RSDr. Antonín Dohnal75důchodce347Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Vladimír Sikora57chirurg340Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Simona Guzdková30manažerka271TOP 09
Ing. Jan Andrle66stavební inženýr263Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Jan Česelský Ph.D.33VŠ pedagog261Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Pavel Rybka40pedagog konzervatoře252Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Pavel Kubeš47obchodní ředitel244Bez politické příslušnosti
TOP 09
Dagmar Stachová63státní zaměstnanec236Bez politické příslušnosti
TOP 09
Alena Kucharská52manažerka jakosti231Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Ludmila Kainarová45pedagog223Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Regina Kuchtová59VŠ pedagog221Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Petr Burian45ekonom - soudní odhadce218Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Barbora Korpasová35obchodní zástupce217Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Vyhlídal60státní zaměstnanec209Bez politické příslušnosti
TOP 09
Miluše Špačková57ředitelka MŠ208Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jan Breník64důchodce205Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Szpandrzyk47elektrikář204Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Pavel Uher46řidič199Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Cygan61obchodník199Bez politické příslušnosti
TOP 09
Kateřina Šeděnková46zdravotní sestra199Bez politické příslušnosti
TOP 09
Věra Kolková42asistentka195Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Pavel Blahut30soukromý podnikatel190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anežka Klosová30mistrová odborného učiliště182Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Sosnová44podnikatelka181Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Olga Skurčáková54zdravotní sestra179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Struminská38mzdová účetní177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Čížek44řidič173Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. René Hansel43sociální pracovník166Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Zdenka Besedičová62vedoucí prodejny158Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Novobilská59ekonom153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Vávra53jednatel společnosti153Věci veřejné
Mgr. Ludmila Večerková44učitelka139Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Bc. Helena Hanselová43speciální pedagog133Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Helena Vítková50podnikatelka125Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Vlasta Sekničková53OSVČ123Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lumír Lábr42zpracovatel odpadu121Věci veřejné
Jaromír Adamčík61OSVČ121Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jana Vávrová49podnikatelka120Věci veřejné
Miroslav Stoklasa49montér115Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lucie Kurnická29OSVČ113Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Hana Vávrová22studentka VŠ111Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Maria Chmielová50účetní110Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Albína Czerneková66důchodkyně109Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Sáša Lábrová41invalidní důchodce105Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Mgr. Dareios Nosreti49podnikatel102Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jana Matýsková40účetní101Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Jiří Lachnit70důchodce98Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Michaela Krčmářová35ekonomka92Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ladislav Fister51dispečer90Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Simona Sedláčková26pokladní86Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Marcela Macurová47technik v optice85Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jiří Horyna68důchodce81Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Dagmar Sedláčková53ekonomka80Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Robert Adámek31grafik80Česká pirátská strana
Ing. Jan Haška59soukr. hosp.zemědělec79Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Mgr. Pavel Vondrášek32fyzioterapeut78Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana
Lumír Bureš51technický ředitel76Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Martina Eckertová40kadeřnice74Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Helena Husarová46nez. kosmet. por.73Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Eva Kostíková43ekonom70Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Petr Šipka29vlakvedoucí69Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Silva Jamborová44obuvnice68Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Hynek Stibůrek39dělník64Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Nikola Kostíková DiS.21studentka64Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Jan Horsinka65důchodce63Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Rostislav Raška49živnostník62Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana
Ing. Zdeněk Bůžek65důchodce59Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Dan Bartusek21kontrolor kvality58Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Petr Ascher68důchodce58Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Petr Pliska44ředitel57Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana
Alena Matušná55nezaměstnaná56Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Jarmila Carbolová64důchodce53Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Štefan Takács18student53Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Antonín Sedláček64důchodce51Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Antonín Kučera63důchodce50Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Renata Křivoňová39daň. poradce49Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana
Veronika Laudová25zdravotní sestra48Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana
Bc. Jitka Šimková26barmanka46Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana
Ján Mikoláš18student46Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Věra Divinová56důchodce46Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Vlasta Kučerová56důchodce45Bez politické příslušnosti
Dělnická strana sociální spravedlnosti
Naďa Kreczmerová33servírka45Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana
Ladislav Hrdý52řidič42Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana
Monika Plisková45manager38Bez politické příslušnosti
Česká pirátská strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Petr Handl32projektový manažer,překladatel1 017Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Jan Andrle62technik963Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Kateřina Macečková51ved.folklór.souboru Hlubina943Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Václav Muťka39majitel restaurace943Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Libor Chojka44ředitel společnosti Elvin940Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jaroslav Moldřík48živnostník920Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Fraš56revizní technik916Občanská demokratická strana
Kamil Finsterle34dispečer901Občanská demokratická strana
Libor Šrámek41provozní chemik900Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Kamil Taube41servisní technik898Občanská demokratická strana
Jarmila Pavelková55ortopedická protetička897Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Yvetta Halešová33technička891Občanská demokratická strana
MUDr. Tamara Kyselá56lékařka889Občanská demokratická strana
Miloslav Hrabina48obchodní manažer885Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Patrik Mácha28mechanik elektronik855Občanská demokratická strana
Karel Fousek19student851Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ladislav Kolouch64projektant841Občanská demokratická strana
Jana Secová44ředitelka SVČ Korunka840Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Gejza Čonka48živnostník817Občanská demokratická strana
Šárka Moravcová46podnikatelka796Občanská demokratická strana
Tomáš Vídenský31manažer prodeje717Občanská demokratická strana
Bc. Tomáš Sucharda24student647Česká strana sociálně demokratická
Pavla Blahutová56pečovatelka o osobu blízkou642Česká strana sociálně demokratická
Andrea Čižmárová30ošetřovatelka640Česká strana sociálně demokratická
Karla Kuřecová42podnikatelka613Česká strana sociálně demokratická
Milan Bukowski44dělník604Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Koranda34technik601Česká strana sociálně demokratická
Evička Biernatová66důchodkyně599Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Fister47dispečer589Česká strana sociálně demokratická
Věra Suchardová58podnikatelka571Česká strana sociálně demokratická
Petr Landt20nezaměstnaný555Česká strana sociálně demokratická
Lukáš Sehnal20elektromechanik536Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Bobák65důchodce470Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Fridrich57ved.technický pracovník469Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Yveta Čumpelíková41nákupčí459Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Sedláčková49podnikatelka444Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Majkus56strojmistr438Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Ascher42pracovník ostrahy426Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Šmíd51důchodce420Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Tomešek59revizní technik413Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kutěj64důchodce406Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Vykydal68důchodce398Komunistická strana Čech a Moravy
Alenka Chalánková69důchodkyně394Komunistická strana Čech a Moravy
RSDr. Antonín Dohnal71důchodce387Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Kriško78důchodce379Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kopřiva78důchodce336Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Pagáčová47stavební technička238Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Dareios Nosreti45podnikatel223Strana zelených
Mgr. Pavel Rybka36pedagog216Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Ludmila Kainarová41fyzioterapeutka204Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Pagáč50vedoucí VH dispečinku202Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miluše Špačková53ředitelka MŠ189Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jan Breník60technik180Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Uher42podnikatel178Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Lucie Syrová24pedagožka177Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Hana Weissmannová35ekoložka174Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martina Struminská34účetní165Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdenka Besedičová58podnikatelka153Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Olga Skurčáková50zdravotnice151Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Novobilská55ekonomka148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Čížek40řidič146Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martina Baranková30prodejce - dealerka140Strana zelených
Zdeněk Šudřich43podnikatel131Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Jan Haška55podnikatel v zemědělství130Strana zelených
Jiří Horyna64důchodce125Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Radek Lukeš28sportovec114Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Staněk29skladník112Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Iveta Chovanová42zahradnice v inval.důchodu105Strana zelených
Ludmila Plavá73technička v důchodu103Strana zelených
Alena Velemínská86důchodkyně-učitelka jazyků98Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Vilím33dělník97Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Kudela64důchodce93Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Bibiana Kanichová67důchodkyně87Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jana Stará65důchodkyně87Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Vladimír Horkl43invalidní důchodce80Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Zdeněk Bůžek61učitel45Bez politické příslušnosti
Národní strana
Zdeněk Výtisk55technik38Bez politické příslušnosti
Národní strana
Marcela Schilderová44zdravotní sestra31Bez politické příslušnosti
Národní strana
Aleš Výtisk30technik24Bez politické příslušnosti
Národní strana
Josef Zaoral51řidič23Bez politické příslušnosti
Národní strana
Filip Tvardek32dělník20Bez politické příslušnosti
Národní strana
Eva Ronzová73důchodkyně19Bez politické příslušnosti
Národní strana
Eva Sehnalová43mistrová19Bez politické příslušnosti
Národní strana
Miroslav Gábor40zedník18Bez politické příslušnosti
Národní strana
Luboš Németh33dělník18Bez politické příslušnosti
Národní strana
Hynek Stibůrek35dělník16Bez politické příslušnosti
Národní strana
Gabriela Opielová30šička16Bez politické příslušnosti
Národní strana
Miroslav Lejsek57důchodce16Bez politické příslušnosti
Národní strana
Mária Maráková47šička14Bez politické příslušnosti
Národní strana
Jarmila Carbolová60důchodkyně13Bez politické příslušnosti
Národní strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MVDr. Michaela Rašková37veterinární lékařka1 779Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jan Andrle58stavební technik1 703Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Becher48nakladatel1 675Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radomíra Vrbová36pečovatelka1 626Občanská demokratická strana
Jaroslav Moldřík44živnostník1 621Občanská demokratická strana
Lubomír Pírek68důchodce1 613Občanská demokratická strana
Ing. Jan Adámek54ředitel společnosti1 578Občanská demokratická strana
Danuše Dědicová50státní zaměstnanec909Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Bobák62státní zaměstnanec820Česká strana sociálně demokratická
Evička Biernatová62důchodkyně812Česká strana sociálně demokratická
Petr Ascher35montér809Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Ruta50chemik785Česká strana sociálně demokratická
František Horák63důchodce777Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Wozniak44dělník753Česká strana sociálně demokratická
Pavla Blahutová52prodavačka739Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Věra Suchardová55technička721Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Trněný67důchodce675Česká strana sociálně demokratická
Věra Sasínová48OSVČ-účetní647Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Eduard Bednář80důchodce617Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Fridrich53bezpečnostní manažer608Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Ascher38pracovník ostrahy606Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Piasečný38nezaměstnaný598Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Studený72důchodce594Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Čimbura32živnostník584Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Samek58podnikatel577Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Exner61důchodce569Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Töglová66důchodkyně567Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jindřiška Zahoranská60důchodkyně563Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kutěj60důchodce550Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislava Prokešová56THP527Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Chalánek70důchodce526Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Breník56technik361Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Pavel Rybka32učitel hudby325Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Pagáč46vedoucí dispečinku303Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Josef Čech55učitel289Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jana Pagáčová43referentka288Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Šimíčková37účetní250Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Cvešper33podnikatel233Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petra Uhrová30kreslička221Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřiška Cvešperová53animátorka218Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavlína Sroková23studentka214Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ján Krišanda63důchodce212Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Čížek36řidič210Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Blahožová69důchodce210Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Barbora Korpasová27obchodní zástupkyně209Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Renata Kubíková30sekretářka206Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Kateřina Košárková26notářská koncipient.203Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Horyna60důchodce196Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jiří Pěnčík52podnikatel184Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Petr Kovaříček31bankovní úředník170Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Dušan Klos57technik165Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Lenka Kaločová26chemická laborantka151Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Pavel Koman20student147Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Dimitrij Dostál49hudebník ND Moravsk.146Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiřina Kaločová51zdravotní sestra134Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jan Konečný50OSVČ-manažer134Strana zelených
Jarmila Košárková42ošetřovatelka134Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Pavla Křižáková20zdravotní sestra117Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Veronika Červenková27technická pracovnice117Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Radek Lukeš24profesion.sportovec114Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Vlasta Jenáčková70důchodkyně114Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Hana Jindřichová29obchodní zástupkyně106Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Kristina Gwuzdová26administr.pracovnice97Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Štefan Belický32elektromechanik96Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Radomír Seidler24divad.technik-herec91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomír Dostál28řidič89Bez politické příslušnosti
Strana zelených
René Pavela32zámečník88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Nezval21nezaměstnaný81Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Petr Vontorek24instalatér78Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mária Glózová50kuchařka77Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Lubomír Kubečka47důchodce77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Eva Ronzová45nezávis.publicistka73Republikáni Miroslava Sládka
Petr Maliňák23dělník68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vít Kubečka20tesař66Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaromír Fistung58důchodce61Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Zdeněk Výtisk51technik60Republikáni Miroslava Sládka
Tomáš Lupík38provozní zámečník56Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Aleš Výtisk26hasič46Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Jiří Válek58učitel41Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Hynek Stibůrek31valcíř41Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Radim Pavlas31soustružník38Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Kamil Večerka33podnikatel36Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Miroslav Gábor36natěrač35Republikáni Miroslava Sládka
Libor Przyczko38tavič33Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Antonín Vachler60důchodce33Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Rostislav Kovář32řidič32Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Pavel Venigr55elektrikář31Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Stanislav Mušálek36zedník31Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Mária Maráková43šička29Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka
Josef Igari35instalatér28Bez politické příslušnosti
Republikáni Miroslava Sládka

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MVDr. Michaela Rašková33veterinární lékařka1 791Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing.arch. Andrea Čermáková37projektant1 663Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavla Uhrová26asistentka1 637Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Becher44podnikatel1 599Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Daniela Balarinová45podnikatelka1 581Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jaroslava Nehybová49profesorka1 552Občanská demokratická strana
Dagmar Stachová51technička1 548Občanská demokratická strana
Miroslav Lýsek38elektrikář903Česká strana sociálně demokratická
František Horák59důchodce895Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslav Doležal51technik879Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vítězslav Kuta, CSc.64vysokoškolský učitel851Česká strana sociálně demokratická
Marek Smrek24obchodní zástupce846Česká strana sociálně demokratická
Petr Ascher56chemik825Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Chládek66důchodce822Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Trněný63důchodce745Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Eduard Bednář76důchodce739Česká strana sociálně demokratická
Evička Biernatová58důchodkyně726Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Švub54důchodce666Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Zámečník51technik574Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Samek54technik574Komunistická strana Čech a Moravy
Jozef Matava46strojník552Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Studený68důchodce546Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Ševčík46montér533Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Fabián51montér509Komunistická strana Čech a Moravy
RSDr. Antonín Dohnal63důchodce498Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Stanislav Slovák73důchodce493Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Staňková60důchodkyně486Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Krejčík70důchodce485Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Kučera51řidič473Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Soukup72důchodce472Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Kriško70důchodce459Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Korpas51ředitel školy423Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Marenczok41obchodník365Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Pagáčová39technička352Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Pagáč42technik308Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Breníková54zdravotní sestra281Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Skotnica33technik279Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Markéta Korpasová48účetní275Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Cvešper29podnikatel274Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Uher34podnikatel272Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Igor Janík36lékař261Občanská demokratická aliance
Sylva Sroková48sekretářka260Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Bátrla25člen sboru DAD258Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Blahožová65pletařka252Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Bobal70důchodce219Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Krišanda59strojní zámečník196Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Leo Mecnarowski34projektant170Občanská demokratická aliance
Zdeněk Výtisk47technik121Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jaromír Mičulka37podnikatel114Občanská demokratická aliance
Kateřina Rojáková19studentka101Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
PhDr. Eva Ronzová41invalidní důchodkyně90Bez politické příslušnosti
Sdružení důchodců ČR
Antonín Vachler56důlní technik90Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Hynek Stibůrek27valcíř86Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Radim Pavlas27soustružník80Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Miroslav Gábor32natěrač80Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Petr Bejoch33důlní technik80Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Rostislav Kovář28řidič79Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Luboš Lahoda40elektromontér75Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Gabriel Buday47mechanik73Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jindřich Malíř55invalidní důchodce71Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Eva Ronzová65důchodkyně70Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Bohumil Kubíček45prodavač70Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Josef Szatmari35horník58Bez politické příslušnosti
Sdružení důchodců ČR
Vlasta Jenáčková66důchodkyně57Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Břetislav Kaminský55technik54Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Arnošt Schäfer50podnikatel35Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Miroslav Valůšek54prodavač30Vlastenecká republikánská strana
Miroslav Lejsek49důchodce25Vlastenecká republikánská strana
Jiří Holuša52zámečník25Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Leo Vois42dělník24Vlastenecká republikánská strana
Helena Helštýnová55referentka24Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Marcela Vodová26asistentka24Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Pavel Huňáček52invalidní důchodce23Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Otto Gažda43technik23Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Petr Drnovský46podnikatel18Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Jiří Malysiak56důlní technik16Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Jindřich Štěpánek49důchodce16Vlastenecká republikánská strana
Zdenka Hubičková62důchodkyně15Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Ladislav Zbořil66důchodce15Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana
Jaroslav Velecký65číšník15Bez politické příslušnosti
Vlastenecká republikánská strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Michaela Rašková MVDr.2 398Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Prstecký Ing.2 303Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Biegoň2 201Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Becher2 185Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Věra Táslerová2 056Občanská demokratická strana
Jiří Solich2 054Občanská demokratická strana
Zdeněk Říhánek Ing.2 048Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dagmar Stachová1 950Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlastimil Baščik1 201Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Jerglová1 199Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislava Prokešová1 162Komunistická strana Čech a Moravy
Evička Biernatová1 161Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kutěj1 131Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Rabasová1 123Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Baigar1 119Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Honegr1 099Komunistická strana Čech a Moravy
Ján Kubiš1 081Komunistická strana Čech a Moravy
Jozef Matava1 072Komunistická strana Čech a Moravy
Radomír Čimgura1 054Komunistická strana Čech a Moravy
František Prusek986Komunistická strana Čech a Moravy
Eduard Nytra Ing.CSc.703Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Břetislav Ferfecký693Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladislava Hamplová PhDr.682Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Kučinová PaedDr.618Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kabilka600Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Kamil Šebesta584Česká strana sociálně demokratická
Jan Neckář z.m.s.578Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dušan Richter561Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eduard Gulka536Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Nagelský530Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Muroň Ing.528Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eduard Bednář Ing.527Česká strana sociálně demokratická
Iveta Šebestová515Česká strana sociálně demokratická
Jarmila Jílková513Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milada Pastorková MUDr.510Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Kubatý RNDr.499Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavla Nagelská496Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Dobřanský Ing.489Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavla Kubičová JUDr.447Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Blanka Zachová Mgr.438Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Oldřich Korpas434Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Uruba428Česká strana sociálně demokratická
Marek Rozbroj MUDr.421Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Josef Koval415Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Breníková413Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Konečná407Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Uher405Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alois Šimíček Ing.400Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Skotnica397Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bedřich Sova390Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Igor Vašut386Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Miroslav Panáček385Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Golka385Občanská demokratická aliance
Michal Holub384Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Tománek378Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Breník362Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Markéta Korpasová323Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Friedlová Mgr.322Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Marie Blahožová322Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Gruňová317Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eliška Grussmannová302Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Cvešper301Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Slavoj Kuběna Ing.298Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Weiss Ing.286Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Sylva Sroková274Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Bobal265Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Ondič260Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Duchoslav Jargus Ing.255Strana zelených
Jan Prokop249Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jiří Michalík Ing.249Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jiří Cygan234Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Margita Václavíková199Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Radomír Kunáth Ing.198Strana zelených
Tomáš Kostein190Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Věra Matušková188Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Karel Jelínek171Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Lenka Gajdošová152Svobodní demokraté(OH)
Eliška Lindovská148Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Bednář147Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Šárka Dydowiczová137Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Zdeněk Jirásko Doc.Ing.Dr.136Českomoravská strana středu
Alžběta Čončková135Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Pavel Huňáček135Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaroslava Vráblová110Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Rostislav Pšenica107Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaroslav Pitřík104Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jana Pšenicová103Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaroslav Ocásek93Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Alena Pavlasová82Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Petr Dudešek80Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Igor Machanec61Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Josef Holub47Romská občanská iniciativa ČSFR
Libuše Dudešková45Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Miroslav Pollák37Romská občanská iniciativa ČSFR
Gejza Horváth30Romská občanská iniciativa ČSFR
Tibor Koňak29Romská občanská iniciativa ČSFR
František Horváth27Romská občanská iniciativa ČSFR
HLEDAT