Martinov

Počet obyvatel: 1 104

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Petr Gallus58lékař179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Marta Pardubická51ekonomka153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Bongár44technik151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Holuša60ředitel firmy149Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
MUDr. Magda Bošotová53lékařka149Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Rostislav Musálek44autokarosář149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Civín51technolog144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Plaček59starosta141SNK Evropští demokraté
Vlasta Závodská56fakturantka133Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Radim Bochňák CSc.46analytik-programátor100Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Richard Tománek41živnostník96Občanská demokratická strana
Ing. Jana Míková Ph.D.44vysokoškolský pedagog84Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kudělka69důchodce82Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Michaela Klečková25učitelka75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Čestmír Křížek25obchodní stratég75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Petr Gallus55lékař256Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
MUDr. Magda Bošotová49lékařka248Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Jan Holuša56obchodní ředitel244Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Čestmír Křížek47automechanik234Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Vlasta Závodská52fakturantka232Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Josef Plaček55starosta231Sdružení nezávislých
Bohumila Javůrková55operátorka219Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaromír Chyla38vedoucí střediska217Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ivana Punzová56pracovnice marketin.212Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Josef Janík61důchodce212Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Radomír Hlaváč51referent206Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Libor Kotek53technik136Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jana Míková40profesorka VŠ134Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kudělka65důchodce134Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Dunaj51operátor122Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Petr Gallus51lékař231Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Plaček51starosta218Volba pro město
Ing. Jan Holuša52obchodní zástupce203Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Besuch38technolog199Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Magda Bošotová45lékařka181Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Čestmír Křížek43automechanik178Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Plačková43ekonom150Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radomír Hlaváč47referent145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumila Javůrková51operátorka144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libor Kotek49právník139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Ďurák32soukromý podnikatel134Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Sylva Drábková43asistent VŠB127Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Kudělka61důchodce113Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jana Míková36profesorka87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Dunaj47operátor83Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Gallus MUDr.312Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Plaček312Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Besuch MVDr.306Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Čestmír Křížek284Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Civín264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marta Pardubická Ing.261Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Magda Bošotová MUDr.248Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Libor Kotek233Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Plačková204Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlasta Závodská194Občanská demokratická strana
Jan Holuša Ing.193Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Ďurák Ing.179Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Drábek Ing.172Občanská demokratická strana
Josef Dunaj Ing.140Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kudělka132Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT