Otrokovice

Počet obyvatel: 18 665

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Filip Doležal36živnostník1 757Česká strana sociálně demokratická
Radislav Ženatík77technik1 742Česká strana sociálně demokratická
Jakub Doležal38živnostník1 732Česká strana sociálně demokratická
Miloš Vlk43kuchař1 695Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Vašina64koželuh1 688Česká strana sociálně demokratická
Ing. Antonín Seďa73zemědělský inženýr1 676Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Klofáč69auditor1 649Česká strana sociálně demokratická
Monika Vlková39švadlena1 641Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Konečný74elektrikář1 574Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Vrla75konstruktér1 533Česká strana sociálně demokratická
Karel Marek73živnostník1 531Česká strana sociálně demokratická
Roman Měrka46hasič1 515Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Klvaňová63obsluha výměníkové stanice1 491Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Lukáš Cmajdálka27správce sítě1 434Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Radomír Schoř58pedagog ZŠ Otrokovice-Trávníky1 206Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Vlastimil Čabla24reprezentant ČR ve veslování1 200Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Krkoška25student doktorand.studia UTB Z1 156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Petr Dubovský35prac.odb.říz.dotač.programů KÚ1 140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Hrabec34ředitel banky1 120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Straka38zkušební komisař1 115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Michaela Vrlová29ředitelka supermarketu1 114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Zezulka52mistr energ. bloku Teplárny O1 110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdenka Wasserbauerová70důchodkyně1 099Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Vinklárek50ved.provozu technických služeb1 043Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Ondruch44produktový manažer991Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petra Daněčková43personalistka987Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Filip Šimek28majitel květinářství960Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Martincová27administrativní pracovník921Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Veselý40strážník Městské policie918Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Pospíšil46finanční analytik889Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Bršlica39technik provozu862Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ondřej Štěpáník28technik provozu817Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Rudolf Mac40veterinární lékař762Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Eliška Pohořalá64pedagog v.v.743Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
MUDr. Barbora Pátíková40praktická lékařka738Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Vratislav Podzimek57ředitel základní školy704Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. David Chmela40učitel autoškoly654Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. arch. Radko Pavlacký50architekt642Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Tomáš Kotas57oční optik642Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Jan Lukeš53předseda byt.družstva Trávníky630Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Mgr. Petr Jakša47finanční poradce617Občanská demokratická strana
Pavel Beznoska32ředitel pobočky KB613Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Miroslav Hruška37referent městského úřadu611Občanská demokratická strana
MUDr. Žaneta Cahajlová34praktická lékařka610Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
MUDr. Věra Hůrková27dětská lékařka581Občanská demokratická strana
Romana Železníková45manažerka ODS580Občanská demokratická strana
Bc. Jan Skoch53předseda ZO Barum Conti579Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lenka Navrátilová36program.prac.Otrok. Beseda571Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Karel Šaur48stavební inženýr565Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Magda Zycháčková50ředitelka mateřské školy558Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Bc. Helena Daníčková46ředitelka agentury550Občanská demokratická strana
Jan Podzimek24manažer evropských fondů549Bez politické příslušnosti
TOP 09
MUDr. Ludmila Křenová66dětská lékařka549Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
František Kašpar53provozní zámečník542Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Pavel Černošek37infor. technik540Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Beran31elektroúdržbář537Občanská demokratická strana
Lubomír Vaculík66strojvedoucí537Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Krbec40servisní poradce527Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Evžen Kotásek37podnikatel523Občanská demokratická strana
Ing. Jan Rezek51ekonom520Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Černocký71důchodce518Občanská demokratická strana
Šárka Trčková25prodavačka516Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Hynčica26obchodní zástupce511Občanská demokratická strana
Michal Baďura34OSVČ500Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Železník60zámečník499Občanská demokratická strana
Jitka Trmalová58knihovnice499Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ludvík Sabák58dělník489Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Večeřa56provozovatel solné jeskyně486Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jiří Stacke32obch.techn.ředitel Zlínstav484Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Marian Letoch27živnostník484Občanská demokratická strana
Lenka Janáková37prodavačka480Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miluška Trkalová62ekonomka479Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Ransdorfová58ekonomka478Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Chytil49podnikatel475Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Nesvadba49dělník475Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Černocká67důchodkyně474Občanská demokratická strana
Josef Vaculík58živnostník471Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Kreidl70energetik467Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Staník54bezpečnostní pracovník464Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Kylián48podnikatel463Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roman Nemeček53obch.zás.Barum Continental461Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Petr Marčík32OSVČ460Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dušan Kotík38řidič záchranář458TOP 09
Ing. Jiří Novotný39odborně-technický pracovník457Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Věra Vojáčková60dělnice453Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Válek69elektrotechnik453Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Večeřa45technik445Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Eva Solařová40ekonomka435Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Jan Ševčík58stomatolog432Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Čambala25ekonom432Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Martina Fabriková32učitelka430Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Kotasová55oční optik428Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Libor Král52obch.tech.nám.Pozem.stavitelst427Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Marie Juráňová58dělnice423Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Gach41sportovec422Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Libuše Sedláková58ekonomka415Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Pernička38programátor410Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Černošek68důchodce408Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Demek66zámečník405Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Hradilová57účetní398Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Ťopek44manažer398Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Olga Straková64knihovnice392Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Josef Huslík58dramaturg - manažer389Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Obdržálek54dělník386Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Laciga55živnostník385Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Ambruz45pracovník TSO380Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Jana Hanáčková67zubní lékařka380Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jakub Norek DiS.31admin. pracovník374Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Janotová54ekonomka373Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bořek Železník45technik373Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Holčík42kuchař372Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Radek Burieta24sportovní analytik370TOP 09
Rudolf Dvořáček36vedoucí vývoje363TOP 09
Jaroslav Utínek51manažer362Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdenka Střelcová69technik358Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Stratil49dělník355Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Eva Popelková59ekonomka355Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jana Vajglová28ekonomka354Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Kotásek36profesionální hokejista351Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Michal Petřík33manažer350Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Hradil20student346Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Lindner62důchodce343TOP 09
Ing. Josef Melichárek50podnikatel336Bez politické příslušnosti
TOP 09
Milan Prandorfi31podnikatel334Bez politické příslušnosti
TOP 09
Pavel Drážný54dělník333Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Matějíček60provoz. pracovník332Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Vybíralík33soukromý podnikatel328Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Petr Ambrůz46dělník326Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Burieta26obchodní manažer325TOP 09
Ing. Miloslav Dalajka60ekonom310Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Fleischmann61místopředseda ZO Barum Conti310Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Tomáš Holčík70důchodce308Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Roman Čuřík27řidič MHD308Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jiří Drážný21student V.Š.E.307Bez politické příslušnosti
TOP 09
Emma Kolečkářová67důchodkyně307Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Utinek78důchodce306Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Čuřík27dělník303Bez politické příslušnosti
TOP 09
Milan Bača21student V.Š.E.299Bez politické příslušnosti
TOP 09
Milan Urban52dělník298Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zuzana Atarsia45středoškolská profesorka298Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Tomáš Kraváček29IT manažer297Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Chlup56podnikatel295Bez politické příslušnosti
TOP 09
Hana Ševčíková53v domácnosti295Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Žalčíková56dělnice295Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Hubená62jednatelka cestovní agentury293Strana svobodných občanů
Bc. Nikola Hřibová34administrativní pracovnice283Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatopluk Malý46manažer283Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Gracla44autobusová doprava282Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ivana Kotíková42dělnice280Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Zdeněk Janda54ředitel TJ Jiskra279Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Marek Hora38kuchař275Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Aneta Dovrtělová23studentka274Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Bartík36obchodní referent271Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Doležel22řidič záchranář270Bez politické příslušnosti
TOP 09
Zdeněk Marášek30elektroprojektant269Bez politické příslušnosti
TOP 09
Marek Fuksa32podnikatel267Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumila Ševečková55důchodkyně263Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Theimer68podnikatel263Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Slováková70důchodkyně257Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Markéta Solařová36účetní257Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Tomáš Horák28manažer244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Mizera36kuchař-číšník242Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Miloslav Pátek58podnikatel242Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bořivoj Polášek55obchodní zástupce242Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Karel Ševčík27invalidní důchodce242Bez politické příslušnosti
TOP 09
Silvie Strachotová36administrativní pracovnice234Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Tomaštík54elektromechanik233Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Eva Búbelová37pracovnice sázkové kanceláře227Bez politické příslušnosti
TOP 09
Pavel Jež62správce226Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Zdeněk Kostka36administrativní pracovník220Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Ježová36živnostník198Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Hana Hrubanová67důchodkyně192Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Dvořáček72invalidní důchodce182Bez politické příslušnosti
TOP 09
Karel Janíček53chemik167Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lenka Nebuchlová31speciální pedagog165Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Michael Divílek42mechanik157Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Ivana Raschmannová44obchodní manažerka156Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Drahomíra Kumiegová43referentka152Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Jiří Kubíček74stavební inženýr148Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Štefan Boršický50řidič147Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Roman Svoboda49podnikatel146Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Miloslav Orálek57řidič145Věci veřejné
Rudolf Vavrečka67podnikatel144Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Mgr. Dagmar Daňková37učitelka gymnazia Zlín143Strana zelených
MUDr. Helena Pličková57lékařka142Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Josef Dvorský52podnikatel140Věci veřejné
Ing. Lubomír Hubený64konstruktér138Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Roman Klvaň46podnikatel137Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Miroslav Kapsa36podnikatel133Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Radim Fiala34strojní seřizovač131Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Vilém Válek21student filozof.fakulty UP131Strana zelených
Lukáš Hapala29dělník128Věci veřejné
Jaroslav Šnajdr50podnikatel119Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Stanislava Langerová52podnikatelka115Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Jaroslav Mrhálek43OSVČ109Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Bc. Marta Lanšperková31ekonomka104Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Kateřina Pindryčová29fakturantka103Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
David Palát DiS.26sportovec103Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Bc. Zbyněk Obdržálek29programátor102Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Ing. Yvona Linhartová44manažerka cestovní kanceláře101Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Ing. Jaroslav Krejčí29burzovní analytik100Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Helena Rytířová34ved.školní jídelny MŠ97Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Dana Pechalová38prodavačka91Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Gabriel Raschmann45podnikatel89Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Jana Svobodová32podnikatelka89Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Magdaléna Baranová40poštovní doručovatelka87Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Mgr. Miluše Obdržálková31asistentka86Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Jana Černá32finanční poradce85Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Denisa Chlebíková33poštovní doručovatelka84Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Veronika Večeřová22studentka Vyšší odbor.školy ek80Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Eduard Zelík62důchodce80Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Jaroslav Czaker48soustružník80Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Pavel Lukášek59státní zaměstnanec74Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Stanislav Zatloukal68zahradník73Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Jiří Král72důchodce71Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Pavel Beran22ÚP - nezaměstnaný64Strana zelených
Radek Marholt22student Vyšší odb.školy pedag.59Bez politické příslušnosti
Strana zelených
David Chlebík33invalidní důchodce56Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Jiří Černý31gumař55Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Jorgos Avramidis44operátor výroby54Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Zuzana Janošíková21dělnice54Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Helena Kostková75důchodkyně53Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Josef Kostka78důchodce51Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Olga Zapletalová60důchodce44Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Radek Zdráhal32dělník43Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Květoslava Hochmannová66pečovatelka o osobu blízkou40Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Radomír Štykar50podnikatel1 676Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Radislav Ženatík73penzista1 605Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Vrla71konstruktér1 591Česká strana sociálně demokratická
Oldřich Szczepanek57vstupní kontrola1 523Česká strana sociálně demokratická
Milan Berčík21technik1 493Česká strana sociálně demokratická
Jakub Doležal34živnostník1 491Česká strana sociálně demokratická
Filip Doležal32živnostník1 474Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Klofáč65auditor1 447Česká strana sociálně demokratická
Karel Marek69živnostník1 427Česká strana sociálně demokratická
Miloš Vlk39kuchař1 420Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Doležal57živnostník1 376Česká strana sociálně demokratická
Renáta Vašulková29redaktorka1 366Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Konečný70elektrikář1 365Česká strana sociálně demokratická
Jiří Kožuch59skladník1 286Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Vašina60koželuh1 249Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Herník34soukromý podnikatel1 158Občanská demokratická strana
Josef Struha60technik1 156Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslav Krejčí25burzovní analytik1 148Občanská demokratická strana
Jiří Daněk36sportovní instruktor1 147Občanská demokratická strana
Helena Daníčková42oblastní manažerka1 145Občanská demokratická strana
Monika Vlková35švadlena1 135Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohuslava Herníková34soukromá podnikatelka1 122Občanská demokratická strana
Ladislav Železník56finanční poradce1 111Občanská demokratická strana
Tomáš Jurásek38soukromý podnikatel1 089Občanská demokratická strana
Ing. Milena Baďurová45soukromá podnikatelka1 077Občanská demokratická strana
Romana Železníková41finanční poradce1 073Občanská demokratická strana
Pavel Baďura53soukromý podnikatel1 055Občanská demokratická strana
Ludmila Černocká63důchodkyně1 054Občanská demokratická strana
Roman Svoboda45soukromý podnikatel1 027Občanská demokratická strana
Martin Hynčica22student1 015Občanská demokratická strana
Eva Krejčí41soukromá podnikatelka976Občanská demokratická strana
Bc. Ivana Raschmannová40obchodní zástupce962Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Mikšaník64soukromý podnikatel939Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Yvona Linhartová40manažerka na MD893Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Král68důchodce851Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Růžička32bezpečnostní a požární technik828Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. arch. Radko Pavlacký46architekt680Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Ludmila Křenová62dětská lékařka670Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jaromír Zapletal46středoškolský učitel664Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Mgr. Zdeněk Kohoutek49soukromý podnikatel653Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Eva Urbanová44soukromá podnikatelka649Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Lukeš49předseda byt.družstva Trávníky641Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Antonín Polášek CSc.57vysokoškolský učitel637Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Josef Nesvadba45dělník631Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Jež58správce sokolovny629Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Lubomír Vaculík62strojvůdce615Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Irena Vašutová54praktická lékařka606Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Ing. Milan Plesar25manažer605Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Ing. Zdeněk Janda50ředitel TJ Jiskra600Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdenka Kymlová50pedagog596Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Doc. PhDr. Jaroslav Wicherek CSc.75historik591Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Kotas54soukromý podnikatel590Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Sabák54dělník581Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miloslav Dalajka56specialista firmy Barum Cont.571Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Josef Vaculík54podnikatel569Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Kubíčková53mzdová účetní565Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Josef Válek65elektrotechnik564Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Krbec36servisní poradce560Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jan Rezek47ekonom557Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Zapletal37mechanik554Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Tomáš Šácha33učitel základní školy546Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Petr Mašláň45učitel základní školy542Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Libuše Sedláková54administrativní pracovnice536Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Kotasová51oční optik535Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Drahomír Kmoníček51strojní zámečník519Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Krkoška21student519Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Jarmila Ransdorfová54podnikatelka519Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Nevařil59stavební technik517Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Karel Trčala37konstruktér517Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Ing. Jiří Šíma48středoškolský učitel514Bez politické příslušnosti
Nestraníci
František Kreidl66elektrotechnik513Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Černošek64důchodce511Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Trmalová54vedoucí městské knihovny507Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Miluška Trkalová58sekretářka507Komunistická strana Čech a Moravy
Lenka Navrátilová33pedagog504Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Anna Hradilová53účetní502Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Demek62strojní zámečník500Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Podzimek20student496Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Bohumil Pernička34programátor494Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Martincová50soukromá podnikatelka478Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Miloslav Pátek54manažer469Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Milan Zicha46šéfprojektant469Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Josef Tomaštík67revizní technik465Komunistická strana Čech a Moravy
František Stratil45dělník460Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Hamele67technik453Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Nemeček49asistent ředitele449Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Lubomír Janíček64dělník449Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Stojan51technik446Komunistická strana Čech a Moravy
Jakub Norek DiS.27administrativní pracovník444Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Růžena Zálešáková67prodavačka441Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Ježová32živnostník441Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Ing. Vojtěch Čambala26technolog441Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Nováková52zdravotní sestra440Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Martin Holčík38kuchař438Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Žižka50řidič záchranář430Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Oldřich Hotař53jednatel společnosti428Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Mgr. Rudolf Vavrečka63soukromý podnikatel421Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Hradil DiS.26vedoucí autodílů420Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Ambruz41pracovník TSO420Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zuzana Atarsia41středoškolská profesorka413Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jiří Večeřa52soukromý podnikatel413Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Pavel Záleský51tajemník OV KDU-ČSL Zlín410Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Michal Petřík29ředitel Obaly Morava a.s.410Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Vojáčková56dělnice408Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Ambrůz42odborný poradce408Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Dohnal73důchodce403Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Maříková53učitelka mateřské školy399Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Miloslava Valdová55úřednice398Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Markéta Solařová32účetní395Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Šimčíková55sociální pracovnice394Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Svatopluk Malý42manažer prodeje392Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Jaroslav Bílka47konstruktér391Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Vojtěch Čambala58zaměstnanec minister. vnitra389Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Šácha64důchodce388Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Milan Spurný40technik387Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Matějíček56provozní technik386Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Kubíček70stavební inženýr385Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Anna Žalčíková52dělnice382Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Tomaštík50elektromechanik381Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Holčík66důchodce378Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Šmiková71důchodkyně378Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Maňák42stavební technik377Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Miloslav Plachý47mechanik377Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Mgr. František Strnad59zástupce ředitele SOŠ374Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Utinek74soukromý podnikatel374Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Drážný50dělník370Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zbyšek Cileček44programátor369Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Košťál51soukromý podnikatel366Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Šimek42konstruktér363Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Jarmila Ottová52soukromá podnikatelka358Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Anděla Mašláňová56pracovnice knihovny353Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Bořivoj Polášek51obchodní zástupce353Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Bohumila Ševečková51nezaměstnaná351Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Edita Golčevská25obchodní manažerka338Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Anna Utinková71důchodkyně336Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Emma Kolečkářová63důchodkyně333Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Pavel Beznoska28bankovní úředník327Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimír Hrubčík37soukromý podnikatel324Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Miča65důchodce322Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Martin Vybíralík29soukromý podnikatel321Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Anna Slováková66důchodkyně316Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Štefan Boršický46řidič312Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Fialová52dělnice312Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Eliška Czakerová DiS.24studentka VŠ306Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Vladimíra Veselá29obchodní manažerka303Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Michal Nájemník38projektant287Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Laciga47soukromý podnikatel286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Čestmír Jašek41montér276Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Emil Studnic41mistr údržby247Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Miroslav Kapsa32obchodní zástupce239Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Bc. Lukáš Pařenica25novinář1 760Česká strana sociálně demokratická
Jiří Šedivý36kontrolor1 759Česká strana sociálně demokratická
Jiří Slobodian58technik1 731Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Klofáč61auditor1 650Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Svozil64důchodce1 632Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miloš Vlk35kuchař1 570Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Dana Novotná44pedagog1 533Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Ředina29nástrojář1 532Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Kožuch55skladník1 488Česká strana sociálně demokratická
Karel Paseka25kontrolor1 426Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Konečný66důchodce1 397Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Vašina56koželuh1 316Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Marek65důchodce1 257Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kožuch57pracovník informací1 236Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Struha56technik1 132Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing.arch. Radko Pavlacký42architekt1 003Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Mgr. Rudolf Vavrečka59ředitel Besedy,s.r.o978Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Ing. Jan Lukeš45předseda BD948Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eliška Podmolíková58středoškol. učitelka941Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Antonín Polášek CSc53statik,VŠ učitel937Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Irena Vašutová50praktická lékařka887Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Kotas50podnikatel854Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Daněk32podnikatel738Občanská demokratická strana
Bronislav Mareček43stavební technik718Občanská demokratická strana
Mgr. Jaroslav Hradil54učitel709Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lubomír Hubený56konstruktér698Občanská demokratická strana
Marie Zachová53invalidní důchodkyně695Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Nesvadba41dělník688Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Svoboda41podnikatel679Občanská demokratická strana
Mgr. Olga Lapčíková63novinářka677Strana pro otevřenou společnost
Jaroslav Krejčí21student665Občanská demokratická strana
Jaroslav Šnajdr42podnikatel661Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. František Strnad55zástup. ředitele SOŠ659Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Černošek60technik657Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivana Raschmannová36podnikatelka652Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vilém Herentin40podnikatel650Občanská demokratická strana
Ing. Yvona Linhartová36manažerka648Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Kubíček66stavební inženýr645Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Ing. Miloslav Pátek50manažer637Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Vaculík58strojvůdce635Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Milan Bieberle37konstruktér627Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Renata Ligasová23vychovatelka619Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Kubíčková49mzdová účetní610Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Růžička28bezpečnostní technik609Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Večeřa48manažer608Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Drahomír Kmoníček47strojní mechanik604Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Jež54správce sokolovny602Unie svobody - Demokratická unie
Jiří Opravil55technik598Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Libor Král44stavební inženýr591Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Černocký63důchodce591Občanská demokratická strana
Ing. Josef Miča61ekonom585Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Košťál47podnikatel574Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Válek61důchodce,el.technik574Komunistická strana Čech a Moravy
Anežka Zámečníková42invalidní důchodkyně556Komunistická strana Čech a Moravy
Klára Hubená27manažerka zahr.obch.553Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ludmila Černocká59důchodkyně548Občanská demokratická strana
Zdeněk Kvasnica54technik545Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslava Kroupová45učitelka ZŠ538Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Kubín51zámečník538Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miluška Trkalová54inval.důch.,ekonomka538Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Eva Popelková51ekonomka - účetní537Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Nábělek41podnikatel537Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Demek58strojní zámečník537Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Sabák50zedník536Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Laciga43podnikatel533Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Honzík34nástrojář528Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Tomaštík46elektromechanik526Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Beznoska24civilní služba521Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Jiří Král64důchodce511Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohumil Pernička30programátor507Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Kreidl62důchodce-zámečník507Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Žižka46řidič zachranář494Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdenka Skácelová68pedikérka494Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Majda71důchodce487Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Hradilová49účetní486Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Trčala33konstruktér484Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Michal Nájemník34projektant482Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Žák70důchodce481Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Kundrát22student479Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Tomaštík63strojní technik474Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Vaňhara60učitel ZŠ466Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Břoušková63důchodkyně460Komunistická strana Čech a Moravy
Lukáš Hradil22přejímací technik459Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Nováková48zdravotní sestra443Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Malenovská53dělnice433Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Skácel69důchodce430Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vojtěch Čambala54automechanik429Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Ambrůz38klubový poradce428Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Salátová55důchodkyně423Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Solař26konstruktér422Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Marie Šmiková67důchodkyně421Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Dohnal69důchodce421Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Utinek70podnikatel420Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Mlčoch55soukromý podnikatel415Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Tkadlec42živnostník v pohost.414Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Novotný25manažer inf.technol.413Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Knapek63důchodce411Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Kubínová73důchodkyně410Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Budínová64důchodkyně409Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Holčík62důchodce409Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Mikula76důchodce407Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Matějíček52koželuh406Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Šimčíková51pečovatelka403Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Štěpán Martinák68projektant403Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Janeček60důchodce390Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Podlasová64důchodkyně388Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Drážný46dělník381Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Polášek28obchodní zástupce380Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Doubravová75důchodkyně366Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Žalčíková48dělnice361Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Šácha60mechanik359Unie svobody - Demokratická unie
Marta Bartošíková70důchodkyně353Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Mašláň41zásobovač351Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emma Kolečkářová59důchodkyně345Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jaroslav Bílka43konstruktér342Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libuše Zapletalová74důchodkyně326Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Huslík50manažer325Občanská demokratická aliance
Unie svobody - Demokratická unie
Albert Černý65důchodce321Unie svobody - Demokratická unie
Ludmila Fialová48dělnice306Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anděla Mašláňová52pracovnice knihovny293Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Slováková62důchodkyně273Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milena Valdová51úřednice265Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Skřipka60konstruktér264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Král46instalatér244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Dvořáček64invalidní důchodce234Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladislav Carbol58konstruktér210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jarmila Šedivá52technik1 622Česká strana sociálně demokratická
Jiří Slobodian54technik1 463Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Šedivý32technik1 461Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Valouch53expedice pneu1 311Česká strana sociálně demokratická
Václav Baran35řidič1 263Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Kolařík66důchodce1 252Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Klofáč57inženýr chemie1 240Česká strana sociálně demokratická
František Bunganič50dělník1 209Česká strana sociálně demokratická
Filip Doležal24soukromý podnikatel1 205Česká strana sociálně demokratická
Jakub Doležal26číšník1 201Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Konečný62důchodce1 194Česká strana sociálně demokratická
Jan Sabák44řidič1 146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Havránek75důchodce1 139Česká strana sociálně demokratická
Günter Jařáb64stavební technik1 118Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Irena Vašutová46privátní lékařka1 051Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Raich51technik1 017Česká strana sociálně demokratická
Karel Marek61soukromý podnikatel1 002Česká strana sociálně demokratická
Josef Divoký44asistent Charity965Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Szczepanek49vstupní kontrola944Česká strana sociálně demokratická
Ing.arch. Radko Pavlacký38soukromý podnikatel913Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Kotas46oční optik858Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Kubíček62zástupce starosty855Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Ordeltová55učitelka ZŠ840Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Černošek56technik840Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bronislav Mareček39stavební technik837Občanská demokratická strana
Roman Svoboda37soukromý podnikatel817Občanská demokratická strana
Ludmila Černocká55učitelka MŠ796Občanská demokratická strana
Jaroslav Šnajdr38soukromý podnikatel789Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Rudolf Vavrečka55ředitel KD785Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dušan Laciga43soukromý podnikatel780Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Valentová50zdravotní sestra771Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Yvona Linhartová32soukromá podnikatelka767Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Nesvadba37dělník755Komunistická strana Čech a Moravy
Vilém Herentin36učitel autoškoly751Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Černošek25programátor751Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Žák66letecký konstruktér v. v.740Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Drcmánek24soukromý podnikatel737Občanská demokratická strana
Lubomír Vaculík54strojvedoucí732Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Melichárek38technický náměstek732Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Kolajík29soukromý podnikatel729Občanská demokratická strana
Ing. Jan Lukeš41předseda BD728Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Daněk28soukromý podnikatel720Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ivana Raschmanová32vedoucí pracovnice719Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Libor Král40obchodní ředitel711Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Jež50invalidní důchodce710Unie svobody
Jiří Král60soukromý podnikatel683Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Olga Lapčíková59novinářka680Strana pro otevřenou společnost
Bohumil Pernička26programátor675Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Richard Lamoš33jednatel firmy674Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Kubíčková45mzdová účetní674Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Milan Bieberle33technik670Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Válek57elektrotechnik668Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Čech43technik666Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Hoferková33ředitelka pečovatelské služby648Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Josef Vaňhara56učitel ZŠ645Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Buček50fotograf635Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Šmiková63důchodkyně631Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslav Nábělek37automechanik629Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Miloslav Pátek46tech. - výr. ředitel625Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Žůrek42řidič záchranky615Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Mikšaník56soukromý podnikatel615Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Krčma54technik607Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zdenka Kymlová42vychovatelka DDM605Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. František Strnad51zást. řed. SŠ596Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Miča58ekonom596Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Pavlovský59učitel596Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Lindner50dělník590Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Hubáček43technik579Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Holčík58dělník567Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Hradilová45finanční účetní564Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Drahomír Kmoníček43zámečník564Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Nováková44zdravotní sestra562Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Majda67důchodce557Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Orel39technik557Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vojtěch Čambala50automechanik553Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Tkadlec38podnikatel549Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Šimčík50dělník543Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Břoušková59zdravotní sestra534Komunistická strana Čech a Moravy
RNDr.,CSc. Eduard Mück68vědecký pracovník533Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kvasnica50technik532Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Hajzler47technik530Komunistická strana Čech a Moravy
Mioslava Kroupová41učitelka ZŠ530Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Šácha56mechanik528Unie svobody
Lubomír Janíček56dělník526Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Ševčík40technik522Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Chlup44soukromý podnikatel517Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Obdržálková49referentka516Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Stloukal62důchodce505Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Tomáš Šácha25technik504Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anežka Zámečníková38dělnice498Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Skřipková56rehabilitační pracovnice497Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Opravil51technik493Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Demek54zámečník487Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Utínek66soukromý podnikatel482Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Emma Kolečkářová55důchodkyně481Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Salátová51elektromechanik475Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Mikula72důchodce455Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Hlobilová65ekonomka451Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ivan Kantorek57projektant443Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Daniel Hlavica22student práv441Unie svobody
Ing. Antonín Gaja48konstruktér438Občanská demokratická aliance
Unie svobody
Anna Slováková58učitelka437Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Skácel65důchodce430Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Koutek40technik430Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Matějíček48dělník420Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Michal Nájemník30soukromý podnikatel418Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Olga Prudká51technik415Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Ševčíková63důchodce402Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Dohnal65důchodce399Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Malenovská49dělnice391Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Schwarz73důchodce377Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Straka57údržbář372Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Blata69údržbář372Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Barták71důchodce372Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Zapletalová70důchodkyně364Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Pešek38podnikatel356Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Čechová24film. produkční355Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anděla Mašláňová48pracovnice knihovny346Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Peluhová21administrativní pracovnice343Unie svobody
Ing. Vlasta Hrdličková71důchodkyně323Strana pro otevřenou společnost
František Podlas61mechanik322Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Valdová47administrativní pracovnice310Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladislav Carbol54vývojový pracovník283Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Dvořáčková53invalidní důchodkyně264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Antonín Seďa61důchodce147Důchodci za životní jistoty
Stanislav Horák50předák údržby132Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Mária Raschmannová54nezaměstnaná96Důchodci za životní jistoty
Vojtěch Večeřa79správce v. v.93Důchodci za životní jistoty
Jaromíra Štěbrová56důchodkyně85Důchodci za životní jistoty
Petr Horák66technik76Důchodci za životní jistoty
Marie Hradilová57podnikatelka73Důchodci za životní jistoty
František Janoušek72důchodce70Důchodci za životní jistoty
František Bureš66důchodce66Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Oldřich Vrla74dělník0Česká strana sociálně demokratická
Blanka Novotná47inv. důchodkyně0Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Navrátil, Mgr.1 809Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Holub1 804Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Skoch1 788Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Baďura, PhDr.1 744Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dušan Ryppel, Ing.1 700Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Dohnal, Ing.1 684Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Růžička, Ing.1 646Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Divoký1 637Křesťanskodemokratická strana
Dalibor Burk, Ing.1 568Občanská demokratická strana
Jaroslav Šácha1 552Občanská demokratická strana
Josef Karásek1 542Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Janda, Ing.1 537Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Bránecký1 518Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Remeš1 505Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Vrla1 491Česká strana sociálně demokratická
Věra Hubená1 482Občanská demokratická strana
Miloslav Pátek, Ing.1 480Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Plaček, PaedDr.1 463Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Ondrušová, RNDr.1 449Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Lojčík1 448Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Černocký1 446Občanská demokratická strana
Ludmila Vojasová, Mgr.1 439Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Jež1 434Občanská demokratická strana
Jan Schieferdecker, Ing.1 425Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Miča, Ing.1 416Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Kantorek, Ing.1 374Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Pavel Laciga1 370Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Cibulka1 359Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Král1 359Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Železník1 359Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Olga Lapčíková1 352Svobodní demokraté(OH)
Ludmila Brázdilová1 341Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radislav Ženatík1 339Česká strana sociálně demokratická
Vlastimil Nášel1 317Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Andrea Kočířová1 312Občanská demokratická strana
Jiří Opravil1 305Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Svoboda1 238Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Ratková1 161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Munclinger1 155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Králík1 102Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Zálešáková1 101Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Šimčík1 096Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Holčík, Ing.1 075Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Božena Mikulcová1 071Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vojtěch Štěpáník, PhDr.1 063Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Čech1 062Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Oldřich Vrla1 057Česká strana sociálně demokratická
Jarmila Dvořáčková1 035Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Anna Šišková1 019Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anežka Zámečníková1 009Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kolbertová1 008Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Slobodian996Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Jiroutová996Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Demková976Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Šmiková958Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Lindner946Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Čambala943Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Stloukal942Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miluška Trkalová941Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Blata937Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Martinák932Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kvasnica915Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Šedivý912Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Raich897Česká strana sociálně demokratická
Pavel Sovadina893Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marta Martincová883Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Šedivá881Česká strana sociálně demokratická
František Podlas860Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Strnadová858Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Stružková846Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Skácel833Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Hubáček819Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Utinek818Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věroslava Zemanová815Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kojecký802Komunistická strana Čech a Moravy
Günter Jařáb793Česká strana sociálně demokratická
Jiří Mocek793Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Janoštík791Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Doubravová781Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Knapek772Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Kolařík766Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Smiřický762Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Budínová745Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Chlup742Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Matocha741Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Emil Pliska739Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Keclík738Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Krčma731Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Emma Kolečkářová731Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bořivoj Palička723Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kuchovská721Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Svozil, Ing.718Českomoravská strana středu
Oldřich Szczepanek713Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Matějíček695Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Ondrušek681Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumila Ševečková637Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Horák595Českomoravská strana středu
Jiří Lasota, Ing.571Liberálně sociální unie
Ivo Novotný535Strana demokratické levice
Antonín Měrka492Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Milan Trávníček471Bez politické příslušnosti
Strana demokratické levice
Ludmila Páleníková445Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Vladimír Čelechovský434Bez politické příslušnosti
Strana demokratické levice
Miroslav Buchtík432Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Květoslav Zvonek403Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Kateřina Klhůfková399Bez politické příslušnosti
Strana demokratické levice
Bohuslav Štuchal377Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Roman Nemeček372Bez politické příslušnosti
Strana demokratické levice
Jaromír Mizera372Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jana Zvonková330Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Hana Strnadová320Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Lenka Janošíková313Českomoravská strana středu
Stanislava Kolajová289Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Václav Odložilík288Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Petr Janošík287Českomoravská strana středu
Richard Bartošek278Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jakub Slováček270Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vladimír Gabriel267Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Libuše Měrková264Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Magda Koukolová264Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Josef Beran261Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Eva Procházková258Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Radka Juráková247Českomoravská strana středu
David Vozárik242Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Michal Botek240Bez politické příslušnosti
Strana demokratické levice
Jarmila Gabrielová237Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jarmila Hačundová212Českomoravská strana středu
HLEDAT