Petřkovice

Počet obyvatel: 2 923

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Miloš Robenek41vedoucí oddělení578Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Monika Konečná29učitelka560Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Zdařil36ředitel o.s.535Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Káňa49podnikatel503Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Šimík30podnikatel466Občanská demokratická strana
Alois Vítek59podnikatel463Občanská demokratická strana
Jan Kupec37elektro projektant295Česká strana sociálně demokratická
Robert Timko30IT technik280Česká strana sociálně demokratická
Ing. Tomáš Mušálek43invalidní důchodce278Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslav Bartoš Ph.D.58technik273Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lukáš Gloger21student269Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Smolík54technik268Česká strana sociálně demokratická
Lenka Konupčíková30mateřská dovolená263Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Nedza56strojník256Česká strana sociálně demokratická
Martina Chlapková35referentka248Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zlata Kupcová34vedoucí pobočky223Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Rückauf58důchodce219Česká strana sociálně demokratická
Věra Kudeljnjaková48vedoucí pracovník terapeut.sl.159Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Vycudilík61důchodce140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Zdeňka Křikalová38učitelka138Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Radim Křikala44učitel120Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vilém Volný54mechanik112Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Činčala62důchodce104Komunistická strana Čech a Moravy
Herbert Kronberg55technik103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Švejnoha41podnikatel99Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Pražák21prac. v soc. službách98Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Uhlářová48pracovnice magistrátu93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Mrázková61důchodce93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jaroslav Doležel50ved. Domova pro seniory93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Motola48nezaměstnaný92Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jakub Mrázek32odb.prac. ve zdravotnictví92Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Beňo25živnostník86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Blanka Okániková44strážná85Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Fussová39prac. církevní mateřské školky84Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Štěpánka Vrtilová65důchodce83Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Jiří Švejnoha31IT manažer82Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Seidel79důchodce81Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Švejnoha74důchodce80Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivo Vrtil67důchodce77Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Pachl60řidič75Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Hurtíková54inv. důchodce69Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Wyka79důchodce68Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Kilar68důchodce67Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Skácelová62důchodce65Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Miloš Robenek37vedoucí referent prodeje625Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohuslav Skrzypczak53automechanik608Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Šimík26podnikatel583Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jan Bardaševský48technik522Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Vycudilík57důchodce256Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Kudeljnjaková44vedoucí pracovní terapeut231Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Radim Křikala40učitel231Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Zdeňka Křikalová34učitelka221Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Švejnoha37podnikatel192Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Motola44údržbář184Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Lazar75důchodce173Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Švejnoha70důchodce171Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Mrázková57důchodkyně169Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Uhlářová44bezpečnostní pracovník164Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Skácelová58důchodkyně158Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Blanka Okániková40vedoucí střediska156Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ondřej Skácel26podnikatel150Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Činčala58důchodce148Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Kalábová68důchodkyně141Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Štěpánka Vrtilová61důchodkyně139Komunistická strana Čech a Moravy
František Wyka75důchodce129Komunistická strana Čech a Moravy
Štefan Balvirčák68důchodce128Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Pachl56řidič125Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Seidel75důchodce124Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Kilar64důchodce121Komunistická strana Čech a Moravy
Ivo Vrtil63důchodce120Komunistická strana Čech a Moravy
Danuška Bargelová73důchodkyně117Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Bohuslav Skrzypczak49automechanik537Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Vítek46vysokoškolský učitel523Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eleonora Kališová46středoškol.učitelka474Občanská demokratická strana
Ing. Jan Bardaševský44technik435Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alois Vítek51podnikatel434Občanská demokratická strana
Ivana Kubíčková42st.zaměst.Česká poš.202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Kristián Korner44živnostník197Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Petr Vycudilík53hutník189Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Pražák39ředitel Charity186Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Ohnheiser47podnikatel176Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Kresta64důchodce,předs.FC171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Chlapek27kuchař164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Radim Pracuch29obchodní manažer163Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Herbert Kronberg48technik ochrany přír144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Svoboda66důchodce,před.klubu142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Motola40údržbář140Komunistická strana Čech a Moravy
Anton Honek59řidič136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Švejnoha33podnikatel136Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vilém Volný46automechanik130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Hasala33výstupní kontrolor126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Prchala44mistr odb.výcviku125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helga Zelenská62důchodce123Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Turneber69důchodce120Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Činčala54důchodce118Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Jakel56řidič118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Kudeljnjaková40sociál. pracovnice118Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivana Illová53státní zaměstnankyně115Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jan Kuboschek65důchodce108Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Pavel Kukučka38živnostník108Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaromír Smolík46řidič104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Glombicová38dispečerka102Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Marta Zemánková39prodavačka102Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Blanka Okániková36chovatelka, jezdec99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpánka Vrtilová58důchodce97Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Seidel71důchodce94Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdeněk Marek75důchodce94Komunistická strana Čech a Moravy
František Wyka71důchodce94Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Gábera55technik94Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Lazar71důchodce91Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Švejnoha66důchodce89Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Špičáková61důchodkyně86Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Richard Beňo68důchodce85Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Drmela37podnikatel85Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Eduard Tchurz63důchodce84Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Jindřich Veselý53živnostník83Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaroslav Opálka60důchodce83Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Šimík51živnostník81Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ivo Vrtil59důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Bargelová69důchodce80Komunistická strana Čech a Moravy
Štefan Balvirčák64důchodce77Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Svoboda53důchodce76Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
David Michalík30elektromontér75Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miloslav Kubín53živnostník73Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ludmila Mrázková53elektromechanička73Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Adam Mikula36ředitel firmy66Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Richard Gajda55elektromechanik65Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Novák45zámečník65Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Radim Friedl28ekonom60Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Martin Pachl24obch.cest.59Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Robenek41elektromontér57Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dajana Pracuchová31OSVČ hostin.činnost54Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Pracuch37automechanik52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Jureček52důchodce45Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jindřich Velička38podnikatel347Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Elke Wagnerová56důchodkyně287Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Anton Honek55řidič280Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dr. Jaromír Hrubeš, CSc.53odborný asistent276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Menšík52elektromontér269Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Vítek42vysokoškolský učitel268Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Kresta60technik264Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Čoček33podnikatel260Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohuslav Skrzypczak45automechanik258Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Káňa37podnikatel248Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Rudolf Schmuch43mistr246Občanská demokratická strana
Ing. Josef Havelka28podnikatel242Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Kukučka34podnikatel240Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Švejnoha62vedoucí staveb.odboru BOO237Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jan Neděla51manažer228Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Kuboschek61podnikatel210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alois Vítek47svářeč208Občanská demokratická strana
Stanislav Prchala40stavební technik205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Rudolf Turecki61projektant204Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Golich28podnikatel202Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Prkený63důchodce202Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Střílka60důchodce202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Taťana Janusová37soukr. podnikatelka193Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helga Zelenská58důchodkyně192Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Svoboda62důchodce189Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
René Robenek26elektrikář145Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alois Lazar67důchodce127Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Činčala50elektromechanik127Komunistická strana Čech a Moravy
Alfons Šmuch59důchodce126Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Libuše Wyková59důchodkyně117Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Kuboschková60důchodkyně117Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Motola36strojník-údržbář115Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Gábera51technik113Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdeněk Marek71důchodce112Komunistická strana Čech a Moravy
František Jureček48důchodce105Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Blanka Okáníková32ošetřovatelka97Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Krista Kalužová58důchodkyně96Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Seidel67důchodce84Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Richard Beňo64důchodce83Komunistická strana Čech a Moravy
Ivo Vrtil55důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Herman65důchodce80Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Reinhard Gospoš71důchodce77Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Opálka56dělník74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Štefan Balvirčák60důchodce74Komunistická strana Čech a Moravy
František Wyka67důchodce59Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Waldtrauda Staňková484Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Menšík478Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Rudolf Widura468Občanská demokratická strana
Zdeněk Kresta459Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Miketová458Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Prkený443Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaromír Hrubeš PhDr.CSc.438Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Illová430Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Lukš400Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hanuš Dirscherl349Občanská demokratická strana
Jiří Dvořák Ing.341Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anton Honek339Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kaluža Ing.332Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Šmaus Ing.331Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kukučka325Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kuboschek322Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alois Vítek315Občanská demokratická strana
Elfrída Halfarová299Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Bindáč298Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Pražák287Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Turecki Ing.286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Svoboda283Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vaclík275Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kuchař269Občanská demokratická strana
Tomáš Olecký261Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Šumný253Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anežka Návratová243Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Solař Ing.241Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bernard Šafarčík239Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Taťana Janusová228Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alfons Šmuch218Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Činčala180Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Strouhal Ing.174Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Gábera Ing.173Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Seidel172Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Petříková170Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Marek Ing.149Komunistická strana Čech a Moravy
Richard Beňo148Komunistická strana Čech a Moravy
Reinhard Gospoš143Komunistická strana Čech a Moravy
Blanka Okáníková142Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ivo Vrtil140Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Herman130Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Opálka129Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Štefan Balvirčák125Komunistická strana Čech a Moravy
František Wyka120Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT