Sedliště

Počet obyvatel: 1 311

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaromír Haleš61zámečník241Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Emil Šotkovský64důchodce238Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alžběta Koloničná59důchodkyně222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaromír Krejčok40technik213Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Milada Hillová53zástupkyně ředitele ZŠ210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Lenka Karpetová49kožní lékařka207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Mokroš37technik207Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavlína Mazáčová27knihovnice202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Mücková39úřednice198Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Bednář41operátor165Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Wrublová55živnostník136Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
PhDr. Josef Bartoň69starosta400Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaroslav Jež35elektromontér333Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaromír Haleš57místostarosta321Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Pavlína Mazáčová24zdr.a soc.pracovnice312Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaroslav Bednář37operátor307Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jiří Bílecký44technik245Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Alžběta Koloničná55školnice217Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Milada Hillová49učitelka204Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Vicher57technik198Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Strumenský53důchodce187Komunistická strana Čech a Moravy
František Janša53důchodce172Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Vladimír Žídek44technik312Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Josef Bartoň65pedagog285Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Voznica51starosta246Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Vicher53elektrikář241Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladislav Urbanec38technik239Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Monika Bialá29mateřská dovolená233Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Janša49důchodce202Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Slonka62důchodce198Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Haleš53inspekční zámečník196Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Kornia47obchodní zástupce189Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Mikolášová36v domácnosti166Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vlastislav Skotnica352Občanská demokratická strana
Zdeněk Lička350Občanská demokratická strana
Josef Voznica323Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petra Pánková319Občanská demokratická strana
Vladimír Žídek Ing314Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Holenka283Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Strumenský265Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Muroňová231Občanská demokratická strana
Petr Kornia225Komunistická strana Čech a Moravy
Radim Byrtus Mgr218Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Malinovský194Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT