Sedliště

Počet obyvatel: 1 311

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Antonín Barteček60technický pracovník285Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Bílecký52technik278Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Lukáš Kubiena34učitel257Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Yvetta Weissmannová46účetní253Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Daniel Majer36OSVČ, podnikatel248Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
René Košťál37podnikatel243Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Skotnica30manažer194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Bc. Milan Svojanovský43vedoucí středisek177Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivana Zelinová37v domácnosti176Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Roman Válek33manažer173Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Strumenský61důchodce169Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Lička53technik167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libor Kulhánek44zámečník151Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ondřej Mojžíšek29automechanik143Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
David Wrubel29OSVČ142Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Fikáček52technik128Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Čermák66důchodce121Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Holenka63důchodce119Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Stříž62důchodce116Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Černý51technik106Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Suwala21OSVČ, podnikatel79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Drahomír Mokroš57zámečník76Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Jež39elektromechanik201Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Bílecký48technik199Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Josef Bartoň73starosta192Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lumír Chovanec36technik173Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jakub Nitra24absolvent VŠ170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslava Muroňová48živnostník164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Pavlína Pohludková38učitelka158Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Verlík66důchodce157Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Vilém Durák26OSVČ157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lukáš Krpel26bankovní úředník155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Lukáš Kubiena30učitel154Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Merta37manager a člen představenstva152Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Roman Škubal52manažer a konzult.inform.tech.151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lumír Chmiel33zámečník149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Roman Bret42akademický malíř a pedagog146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniel Majer32podnikatel142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Komárek27grafik140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Strumenský57důchodce135Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Milan Svojanovský39vedoucí projektu134Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MgA Jiří Tesařík44pedagog128Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Vinklárková26živnostník126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Bartečková51úřednice120Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Kaňoková44skladnice119Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Holenka59technik118Komunistická strana Čech a Moravy
Gabriela Bosáková30hodinářka117Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Nierla49strojař117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Čermák62důchodce115Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Stříž58důchodce106Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Kulhánek40zámečník104Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zuzana Kaňoková21asistentka ředitele100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Černý47v evidenci ÚP82Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Tiefenbach62důchodce76Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Ondračka30řidič73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Cielecký50podnikatel275Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Ivo Kozel42vedoucí provozu264Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Petr Vašek32lesník258Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Lubomír Mück38elektromechanik245Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Anna Lukšíková56sociální pracovnice202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Žídek48strojní inženýr201Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štefan Blaženec54hornický důchodce193Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Vladimír Verlík62důchodce155Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslava Muroňová44soukr.podnikatelka151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislav Fišer41inženýr ekonom148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Kostka46vedoucí pracovník145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Voznica55soukromý podnikatel127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kornia51ředitel firmy123Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Čermák58mistr120Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Kulhánek36dělník117Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Tiefenbach58důchodce107Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslava Střížová48dělnice106Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kolder53majitel firmy97Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ivan Botur36technik96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Klouda62důchodce87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Drozd56důchodce68Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Rajsiglová35v domácnosti63Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Miketa77důchodce29Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Bezecný78důchodce18Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Stanislav Fišer37vedoucí finančního oddělení207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lumír Chovanec28technický pracovník191Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Dorda32technik182Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Tesařík64důchodce179Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Ivánková21účetní179Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marta Damková61důchodkyně173Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Stříž50řidič-montér171Komunistická strana Čech a Moravy
Pavla Janotková33šička168Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Szimeczková47invalidní důchodkyně139Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Pánek50dělník136Občanská demokratická strana
Ing. Marcela Dordová32refernt134Občanská demokratická strana
Petr Tiefenbach54důchodce133Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Klouda58důchodce118Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloš Mojžíšek72důchodce109Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Rymlová56v domácnosti95Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Sekanina55technik tel.přípojek85Občanská demokratická strana
Eva Rajsiglová31v domácnosti84Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Skřídlovská53zdravotní sestra78Občanská demokratická strana
Marcela Sekaninová53fotograf78Občanská demokratická strana
František Bezecný74důchodce62Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Miketa73důchodce56Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Knorr68důchodce54Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Sekanina295Občanská demokratická strana
Jaromír Haleš264Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Krpel260Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Šodková252Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Majer244Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Klouda241Občanská demokratická strana
Jaromír Stříž230Komunistická strana Čech a Moravy
Marcela Dordová Ing230Občanská demokratická strana
Jiří Čermák228Komunistická strana Čech a Moravy
Marcela Sekaninová221Občanská demokratická strana
Miloš Mojžíšek212Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Tomečková205Komunistická strana Čech a Moravy
Bedřich Paťorek187Komunistická strana Čech a Moravy
František Bezecný131Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Rajsiglová127Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Miketa110Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT