Sezemice

Počet obyvatel: 3 231

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Tomáš Doktor42trenér499Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Josef Mlateček62agronom440Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Petr Vohradník46sekční šéf384Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Stanislav Svědiroh39podnikatel370Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Radomíra Šindlerová44podnikatelka365Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Miroslav Hartman35podnikatel357Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Augustin Bakrlík57podnikatel348Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Zdeněk Dvořák59podnikatel331Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Václav Borovička60podnikatel281Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Josef Ulrych69místostarosta města277Občanská demokratická strana
MVDr. Ivo Strauss52veterinární lékař262Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Srazil35obchodní manažer246Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Ulrych46inseminační technik235Občanská demokratická strana
Mgr. Ludmila Mašíčková64důchodkyně231Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavlína Řeháčková42OSVČ230Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Klabeneš48technolog - programátor220Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Krátký64důchodce210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Antonín Růžek60učitel206Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Martin Augsten40soukromý podnikatel198Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Jícha54soukromý podnikatel196Občanská demokratická strana
Václav Hanousek DiS.27plánovač výroby193Občanská demokratická strana
Bc. Eva Řezníčková37sociální pracovnice182Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Vlasák37živnostník180Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Ben55soukromý podnikatel177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Řezka57daňový poradce175Občanská demokratická strana
Pavel Trtek45manažer logistiky169Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Dobruský47soukromý podnikatel168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Mohaupt48školník165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Daniel Beneš37geodet164Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Kožnar39hudebník161Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radek Srazil28mlynář159Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Prausová61důchodce157Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zuzana Vavřinová49soukromá podnikatelka152Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Radim Tábořík50finanční poradce147Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Dvořák59referent majetkové správy147Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Krátký60projektant145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Irena Pavelková50ekonomka145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. arch. Antonín Kustein53středoškolský pedagog144Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Ryšavá42administr. pracovnice143Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Krátký25student142Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslava Šlorová27manažer, finanční poradce137Občanská demokratická strana
Jiří Matúšů37skladník135Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Kubíčková53soukromá podnikatelka126Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Plaček35podnikatel123Česká strana sociálně demokratická
PaedDr. Miroslav Přinesdomů62OSVČ120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Hynek68důchodce118Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alena Červinková22studentka KTF UK Praha118Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Magda Půlpánová63administrativ. pracovnice v.v.118Občanská demokratická strana
Marek Michalec23technik počítačových sítí116Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Žanda44obchodní manažer116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Renata Kolářová44soukromá podnikatelka115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
René Franc DiS.32ekolog114Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Petra Dobružská38úřednice112Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Zerzán65důchodce108Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Trtková20studentka UK Praha104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Málek39soukromý podnikatel103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dr. phil. Jiří Kumsta67důchodce103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Čapek64důchodce102Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Lohniská36administrativní pracovnice101Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Luděk Binko37tiskař100Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Palata22řidič100Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Libor Koníř48úředník98Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Mareš73důchodce98Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Růžena Ulrychová66důchodkyně98Občanská demokratická strana
Filip Juroška24sádrokartonář95Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Pištělková53uklízečka95Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Hloupý36dělník94Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Monika Hloupá37prodavačka93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Košťál53projektový manažér92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimíra Čiháková65důchodkyně90Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Špitzer51manažer87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miloš Michalec62důchodce87Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Řehůřek34soukromý podnikatel85Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Ruml59soukromý podnikatel82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Čížková73důchodkyně76Komunistická strana Čech a Moravy
Zlatuše Svobodová59dělnice76Komunistická strana Čech a Moravy
František Kouba58důchodce73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Plaček64důchodce71Česká strana sociálně demokratická
Petr Čihák31úředník71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Ben31vedoucí technik70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Olejník59důchodce70Komunistická strana Čech a Moravy
Vladislav Semerád61topograf66Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ondřej Mohaupt25řidič65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Mohaupt24státní zaměstnanec57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Holub79důchodce56Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Rudolf88důchodce52Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kindl66důchodce52Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Ben27podnikatel50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Yvona Jůzová49soukromá podnikatelka44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Veverková77důchodkyně43Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Václav Koška52podnikatel418Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Schillerová44podnikatelka397Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Mlateček58referent378Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Břetislav Černý39mistr VčP374Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Hrdý58důchodce352Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Josef Doktor63trenér334Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Michal Brutar33státní zaměstnanec331Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Ulrych42inseminační technik327Občanská demokratická strana
Ing. Přemysl Hron42soukromý podnikatel310Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Srazil59dělník čs. dráhy306Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Jícha50soukromý podnikatel292Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Řezka53daňový poradce281Občanská demokratická strana
Petr Vohradník42sekční šéf279Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Krejčíková45metodik intrastatu265Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Borovička56podnikatel247Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Šlor25makléř234Občanská demokratická strana
Ing. Antonín Růžek56středoškolský učitel234Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Iva Krtičková47vedoucí referent232Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Plaček31živnostník231Česká strana sociálně demokratická
Ing. Daniel Beneš33geodet229Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Radim Petráš49náměstek222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vlasák33zaměstnanec finanční společ.210Česká strana sociálně demokratická
Magda Půlpánová59administrativní pracovník v.v.200Občanská demokratická strana
Jaroslava Kubíčková49soukromá podnikatelka198Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Václav Petřík35programátor172Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Svědiroh35elektrotechnik170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Růžena Ulrychová62důchodkyně165Občanská demokratická strana
Ing. Vlastimil Plecháček54manažer156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Ševčík54podnikatel155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marek Michalec19student153Česká strana sociálně demokratická
Ing. Miroslav Nový34státní zaměstnanec151Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Řezníčková33úřednice150Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Novotný45zámečník146Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Stanislav Scholle CSc.48systémový specialista ČSD140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Doktor38sportovní trenér138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Rudolf32podnikatel138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Klára Uhlířová23zahradnice138Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Trtek41dispečer přepravy136Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Matúšů33kuchař132Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Libuše Košková53rehab. pracovnice132Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Plaček60projektant131Česká strana sociálně demokratická
Ing. Václav Krejčík51vedoucí oživovacího pracoviště130Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Mohaupt44dělník129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Pařízková52dělnice128Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Kment39technik127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luděk Binko33tiskař127Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
René Franc DiS.28ekolog124Strana zelených
Dr. Phil. Jiří Kumsta63středoškolský učitel124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Čapek60podnikatel123Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Kopecký33podnikatel117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Dvořák55bezpečnostní pracovník115Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Voříšek52tiskař111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Michková42ekonom111Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Zerzán61zedník109Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavlína Řeháčková38metrolog108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Horák61vedoucí pracovník107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Dobruský43soukromý podnikatel105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Pištělková49uklízečka105Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Kulhavý55mistr103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Plaček28inženýr pro testování102Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdenek Dvořák55podnikatel99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Hlotanová41podnikatelka96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zuzana Vavřinová45soukromá podnikatelka96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kožnar35hudebník93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Borovec65důchodce91Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Rajnet41podnikatel90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Krátký56projektant89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Michalec58důchodce87Komunistická strana Čech a Moravy
Iveta Prausová32učitelka84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Hloupý32dělník79Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Kašpar34podnikatel79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kavka41soukromý podnikatel75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Řezáč29podnikatel75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomíra Šindlerová40podnikatelka73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zlatuše Svobodová55dělnice73Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Mareš69důchodce72Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Aleš Nebeský55podnikatel70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Augsten36podnikatel66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Ruml55podnikatel63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Řehůřek30podnikatel63Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Augustin Bakrlík53podnikatel60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Rudolf84důchodce59Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Marek Beneš30informatik57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Janda39podnikatel56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniel Novotný31soukromý podnikatel55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Košťál49podnikatel54Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Holub75důchodce54Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kindl62důchodce51Komunistická strana Čech a Moravy
Milada Dvořáková69důchodkyně50Komunistická strana Čech a Moravy
Emilie Čermáková80důchodkyně49Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Pavlů23krupiér47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Jedličková75důchodkyně46Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Chládková72důchodkyně46Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Žanda40obchodní manažer45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Veronika Ševčíková29mateřská dovolená45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Ben23podnikatel41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Šindler43podnikatel40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Vondroušová76důchodkyně40Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Olejník55invalidní důchodce38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Půlpán36řidič32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Yvona Jůzová45podnikatelka28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Ráliš48podnikatel21Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Veverková73důchodkyně18Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Hendrych34podnikatel16Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Josef Mlateček54agronom420Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Čeloud50podnikatel407Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Lelek51podnikatel358Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Nebeský51podnikatel339Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Břetislav Černý35mistr324Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Čihák54soustružník320Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Radim Petráš45ekonomický ředitel309Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vohradník38ředitel276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Michalec50likvidátor pojišť.271Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Vlasák29policista262Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Ruml51podnikatel252Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Ulrych38inseminační technik250Občanská demokratická strana
Mgr. Hana Krátká47informatik246Občanská demokratická strana
Zděna Karlová55důchodce243Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Ing. Přemysl Hron38soukromý podnikatel243Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Krátký56tiskař240Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Čeloud59invalidní důchodce222Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Kačer29soukromý zemědělec204Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Hynek60prac.odboru MaBH201Strana za životní jistoty
Ing. Václav Petřík31programátor193Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Jícha46soukromý podnikatel187Občanská demokratická strana
Jiří Herel32prac.poštov.přepr.187Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Monika Větrovcová27managerka185Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Václav Krejčík47technik183Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Svědiroh31technik181Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Zdeněk Knaute54zubní lékař179Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Ben47podnikatel177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Voříšek49tiskař172Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
PaedDr. Josef Doktor59trenér170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vančura29mistr údržby166Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Krejčí47soukromý podnikatel162Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Daniel Beneš29geodet161Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Iva Krtičková43vedoucí referent160Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Kment35vedoucí157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslava Boháčová29projektantka156Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Houška33dělník147Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Moravec57konstruktér143Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Libuše Košková49rehabilitační prac.143Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Doktor34trenér141Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petra Schallerová23dělnice140Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Dvořák51správce139Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Marešová50obchodní zástupce138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Matúšů29kuchař136Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Hybský68důchodce135Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Navrátil63důchodce135Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Veronika Tycová21dělnice134Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Kubíčková45soukromá podnik.133Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Emil Šrenkel47dělník131Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Kulhavý51mistr131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Zerzán57zedník126Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Rudolf28podnikatel122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Kačer55zemědělec122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Klabeneš40technik116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Magda Půlpánová55administr.pracovnice114Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Vavřina41soukromý podnikatel114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Zeman39vedoucí pracovník112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Michková38zaměst. krajs. úřadu110Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Papík64důchodce108Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Ladislav Mohaupt40zámečník104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Borovec61dělník101Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Pištělková45poštovní doručov.99Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Stehno28zámečník98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Kupka37soukromý podnikatel94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milada Marešová62důchodce88Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Krejčíková41účetní83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Rudolf Došel73důchodce82Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Jiří Pařízek62důchodce62Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Helena Červinková42vrátná61Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Dvořák51podnikatel56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavla Hybská36prodavačka45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Karásek23technik44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Navrátilová63důchodkyně43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libor Koníř40likvidátor42Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Šindelář60automechanik39Strana za životní jistoty
Magdalena Brandejská63důchodkyně39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Richter66důchodce36Strana za životní jistoty
Alena Kopečková57důchodce34Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Milada Ševčíková70důchodce31Strana za životní jistoty
Jana Procházková54inv.důchodce23Strana za životní jistoty
Marie Brychtová68důchodce23Strana za životní jistoty
Bohuslava Donátová56důchodce21Strana za životní jistoty
Růžena Haldová61důchodce18Strana za životní jistoty
Ladislav Kamenský58inv.důchodce17Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Marie Marková66důchodce15Strana za životní jistoty
Vladimír Olejník51vedoucí prodeje0Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Rudolf55řidič500Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Srazil51dělník492Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Doktor30podnikatel473Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Marešová46úřednice441Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Čihák50soustružník380Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Vavřina37podnikatel377Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Trunec34podnikatel369Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Břetislav Černý31technik361Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vohradník34sekční šéf308Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Rudolf Došel69důchodce307Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Josef Ruml47podnikatel284Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Krátký52tiskař254Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Rudolf Čapek52elektromontér249Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Jícha42úředník243Občanská demokratická strana
Ing. Josef Mlateček50agronom235Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kačer25soukromý zemědělec230Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Ulrych34inseminační technik229Občanská demokratická strana
Jiří Bőhm52mistr212Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Navrátil59důchodce206Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Magda Pulpánová51ekonom194Občanská demokratická strana
Ladislav Moravec53konstruktér190Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Voříšek45tiskař188Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Iva Krtičková39samost.odb.referent184Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Svědiroh27vedoucí technolog183Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kulhavý47mistr údržby179Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Drahomíra Pallasová44podnikatelka178Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Václav Krejčík43technik173Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Čeloudová45jednatelka firmy167Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Kubíčková41podnikatelka162Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Kment32úředník157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Metelková30finanční účetní151Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Udržalová40vedoucí školní jídelny150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václava Dostálová42dělnice143Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Dvořák47správce140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Joska60dělník140Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Červinková38úřednice137Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Iveta Prausová24učitelka MŠ135Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Zerzán53zedník134Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimíra Čiháková53podnikatelka130Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Pařízek58zemědělec130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Krátký18student130Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlasta Čížková61důchodce129Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Matúšů26kuchař128Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Borovec57dělník126Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Trtek33řidič110Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimíra Metzlová33dělnice109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Papíková56důchodce105Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Milada Marešová58důchodce94Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zlatuše Pitorová47dělnice92Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Hlušičková61důchodce92Důchodci za životní jistoty
Jan Fogl35truhlář91Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Fiala57důchodce90Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Fořtová61důchodce89Důchodci za životní jistoty
Pavlína Řeháčková30drobný zemědělec86Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Oldřich Holub67důchodce84Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Beran47stavební montér82Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Bohumil Richter63důchodce81Důchodci za životní jistoty
Josef Blažek45automechanik78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Rudolf76důchodce77Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Dvořák67důchodce76Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Michek37provozní chemik72Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Rajnet33podnikatel71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Svoboda35podnikatel71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Dvořák47podnikatel69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Michková34účetní68Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Andrea Holubová32podnikatelka68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Málková48vedoucí prodejny66Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Milada Ševčíková66důchodce66Důchodci za životní jistoty
Jaroslava Miletinová60důchodce64Důchodci za životní jistoty
Otakar Štěpánek43expedient61Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Chládková64důchodkyně60Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Beránková37účetní58Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Miroslav Ráliš62důchodce56Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
František Balada69důchodce54Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Habeš70důchodce54Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Hájek45podnikatel53Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Ing. Marie Novotná31zemědělský inženýr50Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Josef Žáček33podnikatel50Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Květoslava Nevšimalová76důchodce48Důchodci za životní jistoty
Květa Bělohubá27skladnice47Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Růžena Haldová57důchodce45Důchodci za životní jistoty
Marie Marková62důchodce45Důchodci za životní jistoty
Jana Procházková50invalidní důchodce43Důchodci za životní jistoty
Bohuslava Donátová52invalidní důchodce40Důchodci za životní jistoty
Roman Michek31hasič30Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Miloslava Jedličková67důchodce29Důchodci za životní jistoty
Libor Kubíček43soukromý dopravce29Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Petr Houška29řidič26Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Jitka Michková28švadlena23Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Pavel Mládek20sanitář16Bez politické příslušnosti
Volba pro město

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Václav Borovička665Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Rudolf628Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Plaček602Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Veinfurtová577Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Čihák556Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ota Kolář554Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Lelek494Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Ulrych435Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Ben424Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Vavřina Ing.404Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Navrátil402Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václava Dostálová401Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Pithart394Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Metzl377Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Magda Půlpánová355Občanská demokratická strana
František Žáček354Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Tichý334Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Voříšek301Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Dobruský296Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Dvořák291Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Hájek285Občanská demokratická strana
Josef Brychta263Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Kučera261Občanská demokratická strana
Květa Klicperová253Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Petrus245Občanská demokratická strana
Vladimír Olejník234Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Holub214Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Vančura210Občanská demokratická strana
Milada Marešová196Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohuslav Rudolf180Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Chládková167Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Gregor Ing.151Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT