Střítež

Počet obyvatel: 994

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Bobek52podnikatel166Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Jasek64důlní inspektor156Česká strana sociálně demokratická
Renáta Borovská34podnikatelka147Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Niemczyk46provozní zámečník146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Košut53pracovník obce144Česká strana sociálně demokratická
Leopold Zbieg52energetik125Česká strana sociálně demokratická
Milan Wawrosz39důlní zaměstnanec122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eduard Siwy48truhlář111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Lasota35elektroúdržbář110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Uršula Rusnoková52bezpečnostní technik101Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
René Bonček43soukromý podnikatel96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Sikora61důchodce94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Měčislav Kaleta62důchodce93Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Herec74důchodce86Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Raszka68důchodce71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Herecová51učitelka70Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Bronček49důchodce52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oľga Raszková63důchodce39Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
David Pyszko28automechanik134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Jaworek45ředitel provoz. jednotky TESCO119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Roman Szymczysko36lékař118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Machálek44elektromontér116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Landecká56administrativní pracovnice111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Klosko49zámečník91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Alžběta Waloszková51lékařka90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Klosková51knihovnice89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Szkandera49podnikatel86Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Niemczyk42provozní zámečník86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dana Jasková33úřednice83Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zbygniew Zahradnik40informatik82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Staněk51podnikatel78Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Struharňanský35strojník válcoven77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Morawcová57důchodkyně76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Adéla Kapitanovová58důchodce71Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Mitrenga35obchodní ředitel68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Měčislav Kaleta58ekonom66Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Rakovský52podnikatel65Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Halina Zawadzká48podnikatelka63Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Nezávislí kandidáti
Vladislav Borovský30invalidní důchodce63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladislav Piecha54finační ředitel60Česká strana sociálně demokratická
Nezávislí kandidáti
Eduard Siwy44truhlář59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Ćmielová43podnikatelka57Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Košut49údržbář55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Adam Lipowski63důchodce55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jana Kubová45ekonom53Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Herec70důchodce52Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Szkandera37zedník52Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslava Svobodová37zaměstnanec ČD49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Gajdacz67důchodce49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Wewiorka47operátor48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Halina Dulawová23sociální pracovnice46Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Renata Galandžárová32zaměstnanec ČD46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Minář52elektromechanik45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Rojek38hutník43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Soňa Čudová35ošetřovatelka hospod.zvířat42Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Natalie Čudová66důchodce38Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ladislav Bednář51technik37Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Adamišová37účetní36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oto Gryga62důchodce35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Klosko31operátor výroby35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Huczalová45nezaměstnaná30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Raszka64důchodce30Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Raszková59důchodce25Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dana Delongová32montážní dělnice23Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Bronček45částečný invalidní důchod22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Herec63důchodce18Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Delong72důchodce18Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Leopold Zbieg48svářeč13Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Němcová52ošetř.hospodářských zvířat10Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Kaleta37svářeč10Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Kajzar38slévač9Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Klosko55důchodce8Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Machálek40elektrotechnik126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eduard Siwy40truhlář123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Křižan47projektant119Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Jasek56báňský inženýr119Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Věslav Zawadzki36soukromý podnikatel115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Mach45odlévač110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Karczmarczyková41pokladní110Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zbygniew Zahradnik36informatik110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Niemczyk38zámečník103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Potiorková42v domácnosti100Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Adéla Kapitanovová54učitelka93Komunistická strana Čech a Moravy
Měčislav Zawadzki44provozní ekonom89Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Jaworek41manažer89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Szlaur32soukromý podnikatel85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Spratek49ochranář81Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Pavel Gajdacz63důchodce77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Herec66důchodce77Komunistická strana Čech a Moravy
Renata Galandžárová28zaměstnankyně ČD70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Němec29tiskař62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Delong68důchodce61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Minář48soukromý podnikatel57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Michail Kapitanov29podnikatel56Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Osvald Gruszka39zedník52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Bronček42ČID45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Raszka60zámečník43Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Leopold Zbieg44svářeč41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Szmek35dělník39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Soňa Čudová31ošetř.hospod.zvířat38Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Klosková47ČID38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Struharňanský31dělník38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Klosko34elektrikář35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Herec59technik33Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Klosko51strojník28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Žofie Kozubková71důchodkyně27Komunistická strana Čech a Moravy
Emil Przeczek76důchodce27Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Němcová48ošetřovatel.hosp.zv.24Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Kajzarová82důchodkyně21Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kaleta34svářeč20Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Marie Pyszková39skladnice110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Šárka Zawadská34bezpeč.technik103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Farnik62důchodce102Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Miroslav Czernik36technik101Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Jaworek37podnikatel94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Kubisz30ved.střediska94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Rudzki33náměstek ředitele93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Spratek45ochranář91Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Jasek52důlní inženýr89Česká strana sociálně demokratická
Karel Pinkas58důchodce84Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Vladislav Piecha47ekonom83Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Adéla Kapitanovová50učitelka82Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Kaczmarczyková37pokladní78Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Machálek36dělník74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Walek56důchodce72Bez politické příslušnosti
Sdružení důchodců ČR
Jarmila Čmielová35v domácnosti72Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Szlaur28podnikatel68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Herec62důchodce66Komunistická strana Čech a Moravy
Oto Gryga54dělník64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radúz Mohyla36podnikatel64Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Jaworský34podnikatel61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Wewiorka40dispečer59Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Janik43horník54Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Ing. Jaroslav Rodzenák38ekonom52Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Szmek31dělník51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Slívová46soukr.podnikatelka51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Neugebauerová51ved.prodejny47Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Štefan Adamiš29dělník39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Herec55technik29Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Michail Kapitanov25student28Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Žofie Kozubková67důchodce25Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Kajzarová78důchodce19Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Heczko34záchranář19Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vilém Dulava63důchodce17Bez politické příslušnosti
Sdružení důchodců ČR
Karel Neugebauer55důchodce9Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Nosek280Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Jasek Ing252Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Kowalczyk Ing241Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Halina Zawadzká226Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rostislav Kubisz205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Adéla Kapitanovová171Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Sikora136Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Martina Slívová112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Gustav Kisza112Bez politické příslušnosti
Sdružení důchodců ČR
Natálie Čudová RsDr93Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Kajzar92Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Petr Szkandera70Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Karel Neugebauer70Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Sdružení důchodců ČR
Milan Struharňanský60Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Marcela Hruboňová58Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dalibor Čuda53Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
HLEDAT