Vratimov

Počet obyvatel: 6 595

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Iveta Zechová44starostka1 093Česká strana sociálně demokratická
Aleš Šklář41instalatér835Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Dagmar Hrudová52právnička831Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Věra Firková66učitelka828Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hynek Knybel40podnikatel817Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Alice Dudová32lékařka814Česká strana sociálně demokratická
Ivo Kičmer59místostarosta733Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Alois Zajíček62technik689Občanská demokratická strana
Ing. Petr Urbanec45tajemník MěÚ639Občanská demokratická strana
Jan Pončík27autoopravář633Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Ivo Kiška41zástupce ředitele627Občanská demokratická strana
Mgr. Kateřina Čechová32učitelka505Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Vašíček54jednatel478Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Daniel Kašička37pedagog358Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Pavel Cielecký54ředitel SŠ318Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Vavrečka66ředitel Vratimovských služeb286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Roman Staněk24novinář219Bez politické příslušnosti
Strana zelených

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Iveta Zechová40učitelka991Česká strana sociálně demokratická
Aleš Šklář37instalatér756Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Lubomír Stavinoha68důchodce739Česká strana sociálně demokratická
Ivo Kičmer55mistr736Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Alice Válková28lékařka703Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Urbanec41tajemník MěÚ693Občanská demokratická strana
Ing. Josef Vašíček50jednatel společnosti649Komunistická strana Čech a Moravy
Radomil Brovják54nezaměstnaný613Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Březina38technický ředitel593Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Alois Zajíček58starosta586Občanská demokratická strana
Vlastimil Pajorek56technik586Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Šiková40bankovní úřednice560Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Cielecký50ředitel SOU521Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Daniel Kašička33metodik školství497Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Sklářová38ředitelka DDM463Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Bohumír Blažek46lékař446Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Vavrečka62ředitel společnosti424Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Alois Zajíček54zástupce starosty1 069Občanská demokratická strana
Čestmír Böhm49ředitel společnosti957Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Eva Nitková39fyzioterapeut956Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Bohumír Blažek42dětský lékař931Občanská demokratická strana
Jan Vavrečka58vedoucí odboru916Občanská demokratická strana
Ivo Kičmer51mistr839Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Iveta Zechová36učitelka ZŠ825Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Březina34technik811Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Josef Vašíček46technolog769Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Lubomír Stavinoha64důchodce759Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Radomil Brovják50dělník688Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Klimánková49podnikatelka679Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Pajorek53technik669Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Vladimír Čtvrtek49projektant-konstruktér665Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Šklář33instalatér601Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Rada53elektromontér588Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Pavel Cielecký46ředitel školy COP582Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiří Adamus1 950Občanská demokratická strana
Bohumír Blažek MUDr1 941Občanská demokratická strana
Alois Zajíček1 844Občanská demokratická strana
Petr Březina Ing1 788Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Šik Ing1 687Občanská demokratická strana
Josef Válek1 630Občanská demokratická strana
Jan Vavrečka1 569Občanská demokratická strana
Jiří Stárek Ing1 459Občanská demokratická strana
Markéta Bednárková1 453Občanská demokratická strana
Ivo Kičmer1 284Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Svačina Ing1 200Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Vašíček Ing1 184Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Daňa1 171Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Pajorek1 120Komunistická strana Čech a Moravy
Zděnek Gurtler1 025Komunistická strana Čech a Moravy
Iveta Zechová Mgr961Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Břetislav Válek952Česká strana sociálně demokratická
HLEDAT