Vratimov

Počet obyvatel: 6 595

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
David Panek43technik662Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Zdeňka Zemanová50pedagog639Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Dostál30operační důstojník631Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Navrátil45živnostník613Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Lenka Kičmerová32pedagog612Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Kateřina Zechová25pedagog596Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Věra Firková70pedagog558Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Daniel Kašička41ředitel gymnázia538Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Alois Zajíček66důchodce527Občanská demokratická strana
Zdeněk Kotásek54živnostník512Česká strana sociálně demokratická
Josef Rada65elektrikář512Česká strana sociálně demokratická
Radomil Brovják62dělník511Komunistická strana Čech a Moravy
Kamil Hrabec40živnostník501Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Machová53vedoucí pošty498Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Michal Beca71dělník491Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Dorika Valasová58ekonomka489Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Alena Kirkopulosová47dětská lékařka485Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Stanislav Zalupski60právník485Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Šik53manažer společnosti476Občanská demokratická strana
Magdalena Kolková58zástupkyně ředitele ZŠ468Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marta Válková57majitelka obchodu465Občanská demokratická strana
Ing. Zdeněk Kolář63technik462Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Lubomír Stavinoha76pedagog455Česká strana sociálně demokratická
Ing. Miroslav Biedroň60technik450Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Daňa58technik443Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Jeřábkova67důchodkyně443Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Klímková64důchodkyně437Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Mladenová59v domácnosti436Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Marta Máchová65učitelka431Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Filip Goszler24projektový manažér425Občanská demokratická strana
Vlastimil Pajorek64důchodce421Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Tomášová56OSVČ420Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Iva Goszlerová52středoškolská učitelka410Občanská demokratická strana
Ing. Marcela Smužová43vedoucí úředník404Občanská demokratická strana
Pavel Čeman63důchodce386Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Pollach46majitel obchodu386Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Alena Kabátová47učitelka ZŠ384Občanská demokratická strana
Jarmila Matochová34kadeřnice384Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Kupka28matematik a informatik382Strana zelených
MUDr. Bohumír Blažek54lékař365Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dušan Kučera19student vysoké školy344Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
David Přidal DiS.39hasič338Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lumír Klimánek59podnikatel315Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Svatobor Schäfer56podnikatel313Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Jana Fojtíková27odpadový specialista295Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Tomáš Lyčka47logistik291Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Kotala41technik289Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lucie Krausová32manažerka kvality281TOP 09
Bc. Roman Staněk28novinář a koordinátor projektů269Bez politické příslušnosti
Strana zelených
JUDr. Šárka Vrchlabská50právník265Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Soňa Kupková27lékařka255Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Kamila Nogolová37podnikatelka247Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jolana Knyblová39referent242Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Siváková51ředitelka mateřské školy238Bez politické příslušnosti
TOP 09
Michal Červenka20student233Strana zelených
Sylva Zuzaníková36pracovnice pošty232Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Markéta Kulhánková31pedagog228Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Petrov31vedoucí pohřební služby226Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Kogutová56zdravotní sestra225Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Pavel Brynda28advokátní koncipient217TOP 09
Ing. Karel Blecha36elektroinženýr215Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jindřiška Ondroušková51asistentka214Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Marek Cielecký34podnikatel209Bez politické příslušnosti
TOP 09
Miroslav Berka19student207Bez politické příslušnosti
Strana zelených
David Böhm31technolog - normovač207Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Pavel Franek29podnikatel ve stavebnictví206Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Pavel Klega27právník206Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Daniel Horák35podnikatel203Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Číp56manager202Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Nezávislí kandidáti
Marie Krušinová56osoba samostatně výděl. činná198Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Ivo Filip26IT manažer193Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Ludmila Adámková47odb.asistent VŠ191Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Danuše Kožušníková56referentka189Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Radek Sklář26podnikatel188TOP 09
Ing. Tomáš Libor29informatik186Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Radek Baran45ředitel DPS186Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Eliška Šafratová67lékařka185Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ondřej Kocur24obchodní poradce184Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Josef Kubiczek40technik183Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Michal Ptašek27asistent auditora181Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Petr Červenka41broker181Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. David Kurdziel39ekonom180Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michaela Dvořáková19studentka178Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Šárka Volná42referentka176Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Vincent Maslík49jednatel společnosti176TOP 09
Ing. Miroslav Olšar37technik176Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Harkut47živnostník174Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Tisoň64důchodce173Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Urbančík56projektový manažer171Bez politické příslušnosti
TOP 09
Šárka Šomková33podnikatelka171Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Miroslav Srba24projektový manažer168Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jana Havlínová18studentka161Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Miroslav Hanzlík39jednatel společnosti158Bez politické příslušnosti
TOP 09
Gabriela Žižková31referentka148Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Renata Kollerová47recepční148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Srovnal19student146Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Anna Čurjaková43podnikatelka143Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Veronika Máchová18studentka143Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Sládečková72důchodce134Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Otmar Konrád39systémový inženýr133Bez politické příslušnosti
TOP 09
Dagmar Macurová60osoba samostatně výděl. činná132Bez politické příslušnosti
TOP 09
Lea Kozárová74důchodce127Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Martin Čech36hasič792Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Dostál26hasič764Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
David Přidal DiS.35hasič722Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
David Panek39technik687Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Lubomír Stavinoha72učitel680Česká strana sociálně demokratická
Josef Válek61podnikatel659Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Rada61elektrikář647Česká strana sociálně demokratická
Eva Šiková44finanční poradce614Občanská demokratická strana
PhDr. Ludmila Kupková51středoškolský pedagog611Občanská demokratická strana
Petr Navrátil41elektrikář599Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Stanislav Zalupski56právník589Česká strana sociálně demokratická
Ing. Iva Goszlerová49středoškolský pedagog573Občanská demokratická strana
Ing. Petr Šik49manažer společnosti566Občanská demokratická strana
Josef Válek57živnostník557Občanská demokratická strana
Mgr. Jana Biolková32pedagog545Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
David Schreiber34pedagog542Občanská demokratická strana
Michal Beca67dělník532Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Lumír Heinich45majitel společnosti524Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Kotásek50podnikatel500Česká strana sociálně demokratická
Hana Kusáková26středoškolský pedagog500Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Filip Goszler20student485Občanská demokratická strana
Iva Mrkvová39v domácnosti476Občanská demokratická strana
Radomil Brovják58dělník449Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Pajorek60technik447Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Zárubová54projektantka437Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Fridrichová70důchodkyně427Občanská demokratická strana
Ing. Miloslav Svačina57předák415Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Kuchař61důchodce403Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Svatobor Schäfer52podnikatel402Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Machová49vedoucí pošty397Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Mladenová55nezaměstnaná397Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Klímek61důchodce385Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Biedroň56technik373Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Daňa54garážmistr369Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Gűrtler67důchodce362Komunistická strana Čech a Moravy
Jozef Blahút46provozní zámečník342Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Jeřábková63důchodkyně321Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Bohumír Blažek50lékař282Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Ivan Maršálek45zástupce ředitele ZŠ276Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Ondřej Čunta34mikrobiolog276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štěpán Ondříšek73důchodce274Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Lyčka43referent273Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Nevrlá42ředitelka DDM259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Přívara39podnikatel253Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hynek Daňa32dispečer239Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaromír Kiška51technik236Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislav Kondas50specialista222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Kupka24student informatiky VŠB-TUO214Strana zelených
Ing. Kateřina Kupková33ekonom209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Genšerovský39technik209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vašnovský37záchranář209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Machalová33prodavačka208Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Libor Svoboda30hasič207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Mikeska46podnikatel204Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Thomas40pedagog204Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dr. Ing. Ludmila Adámková43vysokoškolská učitelka190Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Vladimír Slíva43obchodní zástupce187Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Radek Baran41ředitel domova důchodců185Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Iva Jonášová29novinářka182Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Zbyšek Kulhánek40ředitel společnosti179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Kubiczek36technik176Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Kliment47referent175Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Klega24student právnické fakulty UK166Strana zelených
MUDr. Eliška Šafratová63lékařka166Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dalibor Veselka39podnikatel160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Máchová43provozní zaměstnanec MŠ158Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. David Kurdziel35ekonom155Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Markéta Kulhánková27učitelka SŠ151Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Hrňa40elektrotechnik151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Spiller65technik151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Ptašek25pracovník v ochraně ovzduší148Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaroslav Harkut43zámečník145Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Přívara55vedoucí pohřební služby142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Valošková77důchodkyně139Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otakar Němec51podnikatel136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lukáš Vandrol24voják z povolání130Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Lea Kozárová70důchodkyně128Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Adámek23student stavební fakulty VUT127Strana zelených
Petr Dostál26stavební technik124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ferdinand Baláž58masér123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Kovalský24podnikatel115Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Pavel Klega23student právnické fak.MU Brno115Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Libor Tomáš25chemik115Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ilona Spratková31administrativní pracovnice114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Markéta Čtvrtková25zdravotní sestra112Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Michal Vavrečka29kognitivní vědec110Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Jakub Jonáš28nezaměstnaný110Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Dana Klímková27ekonomka109Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Michal Ptašek23student ekonom.fakulty VŠB-TUO108Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Petr Macura44technik108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Dostál25technik PC106Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Milan Adámek23student filozofické fakulty OU102Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Václav Blinka54instalatér101Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marian Diviš45technik98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Sotorníková50invalidní důchodkyně93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Jana Vašíčková26administrativní pracovnice90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vincent Maslík45podnikatel - stavař87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Večeřa26student architektury79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Maslíková45stavební technička61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindra Grűnerová38prodavačka60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Renáta Moskalová36referent51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Moskal39tažec50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
JUDr. Dagmara Hrudová48právnička702Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Dostál22student VŠB-TU Ostr.652Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Rada57elektrikář632Česká strana sociálně demokratická
Petr Navrátil37elektrikář583Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
David Pánek35technik578Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Procházka39servisní technik560Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Ivo Kiška37technik551Občanská demokratická strana
Mgr. Alexander Širc28regio.manager dist.545Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Ludmila Kupková47metod.střed.škol.544Občanská demokratická strana
Milan Smuž35státní zaměst. v.v.537Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Gűrtler63důchodce529Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miloslav Svačina53řidič520Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Válek57podnikatel517Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Michael Veselý22stud.Pedag.fak.Ostr.513Česká strana sociálně demokratická
Ing. Aleš Mrkva41geolog513Občanská demokratická strana
Antonín Daňa50dispečer492Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Klímková56administr.pracovnice489Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Mareš58dělník481Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Lumír Heinich41podnikatel475Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Iva Goszlerová45středoškol.učitelka465Občanská demokratická strana
Miluše Podešvová46ivalid.důchodkyně463Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vítezslav Cingel33horník462Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Stanislav Šebesta52projektant454Občanská demokratická strana
Jiří Adamus66odborný poradce453Občanská demokratická strana
Milan Slonka64důchodce450Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Šik45manažer443Občanská demokratická strana
Štěpán Ondříšek69důchodce442Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kotásek46podnikatel439Česká strana sociálně demokratická
Anna Přívarová68důchodkyně439Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Mikan65důchodce430Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Věra Köhlerová60učitelka428Občanská demokratická strana
Alena Jeřábková59důchodkyně418Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Válek53podnikatel414Občanská demokratická strana
Vratislav Srba70důchodce414Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Lyčka39obchodní referent407Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Kander61důchodce403Občanská demokratická strana
Mgr. Ivan Maršálek41učitel400Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Radmila Brezulová30lékárnice397Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Pavel Kupka54technik395Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Mika32mistr údržby391Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Ondřej Čunta30mikrobiolog385Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
David Přidal31hasič-záchranář380Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Procházková57důchodkyně376Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Antošík57automechanik373Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Přívara51správce370Občanská demokratická strana
Milena Vavrečková49podnikatelka356Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaromír Kiška47technik340Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomír Kuboň50zámečník339Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iva Klimentová35prodejní referentka328Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Friedrichová66důchodkyně322Občanská demokratická strana
Milan Tisoň56servisní opravář305Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Kateřina Klímková29ekonomka291Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Eliška Šafratová59lékařka284Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
JUDr. Šárka Vrchlabská42právnice279Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Kania61důchodce277Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Kubiczek32technik276Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Václavek46karosář272Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Kondas53insp.elektromontér264Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Stanislav Kondas46technik263Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. David Kurdziel31bankovní úředník253Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Šulc49technik246Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Otakar Němec47podnikatel244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Dana Kožušníková39autoriz.projektantka237Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luděk Tošenovjan38podnikatel236Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dagmar Moravcová41komerční pracovnice230Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Hrňa36elektrotechnik214Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Harkut39zámečník209Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lea Kozárová66důchodkyně203Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Pražáková58účetní200Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Dohnal52elektrikář197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jarmila Fuchsová43ekonomka196Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Spiller61důchodce175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vítězslav Hrdý37elektrikář168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Tomis31zámečník158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Adámková52vedoucí výdejny154Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Kolář55podnikatel151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladan Pražák29řidič144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bořivoj Krecl52podnikatel141Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milena Klozíková50podnikatelka131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Martínek64důchodce120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Klimša54technik119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ferdinand Baláž54rozhlasový reportér114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vincent Maslík41podnikatel103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Maslíková41podnikatelka99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuška Kreclová51podnikatelka94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Petr Urbanec37tajemník MěÚ Brušperk679Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Válek49soukromý podnikatel668Občanská demokratická strana
Zdeněk Kašička51elektromontér664Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Šik41jednatel640Občanská demokratická strana
Ing. Jaromír Kiška43technik625Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Gürtler59důchodce622Komunistická strana Čech a Moravy
Vítězslav Kaloč37soukromý podnikatel618Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Emil Liška57technik610Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Olga Čuntová48důchodce609Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Daňa46dispečer600Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Mareš54dělník596Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Duda51zámečník590Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Čech28hasič588Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Markéta Řondková48soukromý podnikatel584Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Markéta Bednárková33ředitelka mateřské školky584Občanská demokratická strana
Ing. Iva Goszlerová41učitel střední školy574Občanská demokratická strana
Ing. Stanislav Šebesta49technik573Občanská demokratická strana
Jarmila Firková53expedient566Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Jeřábková55laborantka559Komunistická strana Čech a Moravy
Břetislav Válek48řidič552Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zdeněk Kobza37vedoucí skládky547Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Stanislav Klega46elektroinženýr544Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Andrýsek54vedoucí oddělení v Telekomu535Česká strana sociálně demokratická
Ing. Miloslav Svačina49mechanizátor531Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jana Kotásková24učitelka ZŠ521Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Gibas54podnikatel521Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Klímková52referent512Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Spiller57důchodce511Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Ocelka28hasič504Česká strana sociálně demokratická
Pavel Brumla46dělník504Občanská demokratická strana
Drahomíra Večeřová40sekretářka503Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Mokroš45podnikatel502Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eliška Zárubová46technik498Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Lubomír Bezecný66důchodce493Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Wojnarová51kuchařka490Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Maxmilián Slíva51soukromý podnikatel488Občanská demokratická strana
Milan Slonka60důchodce484Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Damková52ekonomka483Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Málek53bezpečtnostní technik482Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ján Najdek50technik481Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Mikan61důchodce475Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Ivan Maršálek37učitel474Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Kotásek42natěrač472Česká strana sociálně demokratická
Věra Pražáková54vedoucí mzdové účtárny472Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Kania57technik461Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Přivarová64důchodkyně451Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Lyčka35referent450Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Veselý18studující444Česká strana sociálně demokratická
Pavel Čeman51dělník426Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Marcela Kratochvílová36učitelka ZŠ415Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Jurček60dělník397Komunistická strana Čech a Moravy
Márie Friedrichová62důchodce390Občanská demokratická strana
Blanka Tošenovjanová32ekonom367Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Marta Máchová53učitelka336Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Josef Kubiczek28technik335Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Staš67důchodce270Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Karel Holuša1 668Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lenka Kašičková Ing1 602Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Šebesta Ing1 584Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Čtvrtek Ing1 578Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Rafaj Ing1 520Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Maxmilián Slíva Ing1 474Občanská demokratická strana
Iva Mrkvová1 449Občanská demokratická strana
Pavel Brumla1 345Občanská demokratická strana
Petr Mareš1 039Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Lipový1 009Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Wojnarová998Komunistická strana Čech a Moravy
Radka Vašenková950Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Jeřábková934Komunistická strana Čech a Moravy
Adolf Jakubowski914Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vratislav Srba914Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Procházková906Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Bezecný Ing905Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ivanka Veselková814Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Pokluda786Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kuchař777Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Dagmar Kolářová773Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Nová773Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Martínek Ing719Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Břetislav Hemerle569Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Bystroň531Česká strana sociálně demokratická
Liduška Šeděnková500Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Bubeníček473Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Oldřich Sedláček439Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT