Žďárná

Počet obyvatel: 742

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Petr Zatloukal48ředitel138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Šindelka59soukromý zemědělec104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bedřich Pavlů31skladník102Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Hynek Slaný34mistr100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Monika Čížková43účetní100Občanská demokratická strana
Jan Polívka29dělník98Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Martina Fabiánková40podnikatelka93Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Iveta Hrazdilová37prodavačka88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Pilátová43zdravotní sestra87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Jan Hanák30vedoucí provozu87Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Čestmír Sekanina61vedoucí oddělení údržby86Občanská demokratická strana
Zdeněk Paděra40živnostník85Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Chlup25technik82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Kateřina Sychrová31adm. pracovnice76Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Jiří Páral45nástrojař74Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Josef Novák52řidič73Občanská demokratická strana
Jana Janků35zdravotní sestra70Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Martin Sedlák27dělník70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Antonín Hanák32prof. hasič69Bez politické příslušnosti
Nestraníci
David Růžička36dělník66Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Miroslav Slaný33operátor64Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Zdeněk Sekanina28učitel62Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Sedlák34plánovač výroby62Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radek Katzmair43osoba sam. výdělečně činná59Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Radka Sedláková30dělnice56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Lachman33manažer prodeje56Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Lukáš Fabiánek19finanční poradce54Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Stara30domovník54Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Paráková34švadlena52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Filipová45podnikatelka52Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Renata Polívková27vychovatelka49Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Alena Polívková36nákupčí48Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Alena Kočnarová31dělnice48Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Andrea Sedláková33dělnice47Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Jiří Staněk23dělník47Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Richterová63mech.oděv.str.-důchodce46Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jaromír Špaček35dělník45Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Filip24řidič41Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Richter31servisní technik38Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Antonín Scholz43zedník32Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Sýkora28operátor CNC31Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Luděk Soural25dělník30Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Sekanina35kontrolor kvality27Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Věra Lachmanová42obchodní zástupce26Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Bc. Jan Hanák26technik165Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Bc. Kateřina Sychrová27mateřská dovolená148Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Martina Fabiánková36dělnice140Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Novák48řidič136Občanská demokratická strana
Čestmír Sekanina57správce budov131Občanská demokratická strana
Antonín Kejík65důchodce127Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Lydie Králová31mateřská dovolená119Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Blanka Pupíková32vedoucí pošty112Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Jaroslav Paděra45lesní dělník111Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marta Jílková35mateřská dovolená110Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Růžena Stračíková48v domácnosti104Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Zdeněk Sekanina24student VŠ93Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Musil32dělník92Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Ptáčník64důchodce91Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Slaný29dělník90Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Filip49dělník77Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Jakubec30obraběč kovů76Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Soňa Ševčíková33vedoucí skladu68Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Leoš Pernica40skladník55Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marcela Jakubcová28číšnice46Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Scholz39zedník44Komunistická strana Čech a Moravy
Gabriela Starová20mateřská dovolená36Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Soldánová39prodavačka36Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
David Stara24stolař35Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ludmila Staňková49staniční sestra179Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Staněk54řidič140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Páral37zámečník137Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Ptáčník60důchodce128Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Stračíková44v domácnosti115Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Luňáček52krejčí107Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Staňková48v domácnosti103Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Stara63důchodce96Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Mikšík27dělník85Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kozman50dělník70Komunistická strana Čech a Moravy
Soňa Ševčíková29mat. dovolená64Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Alois Dostál58důchodce60Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Luděk Dostál30řidič60Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Prachař38dělník58Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Richter56soukromý podnikatel53Strana za životní jistoty
František Ševčík78důchodce52Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Ošlejšková60důchodkyně52Strana za životní jistoty
Magda Valová36prodavačka51Strana za životní jistoty
Jana Grulichová43inv. důchodkyně49Strana za životní jistoty

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslava Oujezdská51zdravotní sestra138Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Staněk50řidič101Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Páral33řidič97Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Soldánová55důchodce93Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Bartošek49důchodce87Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Staňková44v domácnosti86Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Stara59důchodce85Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Olejníček69důchodce76Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenka Grénarová57důchodce76Důchodci za životní jistoty
Bohuslav Staněk62důchodce67Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milada Fabiánková48inval. důchodce65Důchodci za životní jistoty
Josef Žáček41strážný65Důchodci za životní jistoty
Josef Paděra62důchodce55Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Stračíková40v domácnosti49Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Vlasta Ošlejšková56důchodce48Důchodci za životní jistoty
Josef Celý69důchodce46Komunistická strana Čech a Moravy
František Ševčík74důchodce46Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Dlábková49inval. důchodce45Důchodci za životní jistoty
Josef Vlček71důchodce45Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Grulich40dělník34Důchodci za životní jistoty
Josef Kozman46stolař29Důchodci za životní jistoty

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Staněk146Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Bartošek143Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Ruibarová141Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Paděra129Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Soldánová120Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Olejníček115Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Staňková111Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Žáček111Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Miroslav Ošlejšek101Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Paděra97Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Sychrová95Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Pokorný74Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Šperka56Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Marie Dlábková49Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Dana Králová49Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Alois Žáček44Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Daniela Kameníková35Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Miroslava Paděrová28Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Emílie Žáčková26Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Jiří Žáček0Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Staněk0Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
HLEDAT