Žlutava

Počet obyvatel: 1 016

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Sukup30podnikatel180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Kašpárková41vychovatelka v domově mládeže172Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Gromus43strážník-velitel měst.policie157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Stoklásek43automechanik148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Skopalová29poštovní doručovatelka148Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Mišurec39živnostník145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Mihal55vedoucí prodejny137Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Fürst54dělník131Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Žůrek57elektrikář130Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Masaryk46technik129Občanská demokratická strana
Petr Kozák41manažer129Občanská demokratická strana
František Potočný64důchodce126Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Josef Čejka61advokát123Komunistická strana Čech a Moravy
Andrea Štěpáníková42zootechnička122Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Marčík36technik121Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Pecha46úředník121Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Daniel Zpěvák31podnikatel120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Masaryková41OSVČ111Občanská demokratická strana
Vlastimil Sovadina55dělník106Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Mertlík43technik105Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Pulicarová39nezaměstnaná92Občanská demokratická strana
Petr Vojtášek55dělník84Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Potočný39elektrikář76Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Pekař59důchodce56Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Kloc58důchodce53Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Leona Gabryšová48kuchařka52Komunistická strana Čech a Moravy
František Jakša58dělník28Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Pavel Pecha42projektant160Občanská demokratická strana
Kateřina Kašpárková37vychovatelka DM159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štěpánka Pokorníková35administrativní pracovnice137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Josef Čejka57advokát132Komunistická strana Čech a Moravy
Boleslav Kašík52elektromontér109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Masaryková37celní deklarantka100Občanská demokratická strana
Jaroslav Stuchlík61starosta obce100Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Masaryk42dělník96Občanská demokratická strana
Šárka Večerková35úředník95Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Kalčík33živnostník93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Gromus39strážník MP91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Švec41technik91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vičánek53invalidní důchodce90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Potočný60zedník90Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Šamša41státní zaměstnanec86Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Vojtášek51dělník84Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Dupalová50referent dopravy83Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladislav Kalčík60elektromechanik80Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Josef Čabla62živnostník78Česká strana sociálně demokratická
Karel Potočný35elektrikář77Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Rozsypálek50invalidní důchodce75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Plesníková40podnikatelka74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Kocián56podnikatel72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Zelík57výpravčí vlaku67Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Pulicarová35manažerka64Občanská demokratická strana
Miroslav Mihal51vedoucí prodejny49Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Radek Štěpáník35dělník49Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Barbora Fürstová23studentka48Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Horka48dělník48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Kaška33strojní zámečník46Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vratislav Křivák34elektromechanik46Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Čevora42řidič45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Jakša54zámečník41Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Fürst50brusič kovů41Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ivan Lidinec43konstruktér34Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Radek Brázdil38automechanik32Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladislav Čabla35dělník29Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Krkoška22dispečer28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Sovadina51dělník27Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavlína Řezníčková41zaměstnanec obec. úřadu24Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Mišurec61technik21Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Bůžek42skladník18Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Daněk56strojní zámečník17Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Řezníček73důchodce15Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Svatoslava Šimková50knihařka15Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Květoslava Stoklásková59důchodkyně152Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Boleslav Kašík48elektromontér151Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohuslav Mišurec52technik144Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Mišurec ml.28majitel firmy141Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Vojtášek47dělník140Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Mišurec31živnostník138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Horková41prodavačka134Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Čabla58podnikatel132Česká strana sociálně demokratická
Karel Kalčík29živnostník130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Kocián52podnikatel129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Masaryková33manažer126Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Švec37technik126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Bureš40podnikatel123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuše Dupalová46ivalidní důchodkyně118Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Kotásek24stav.projektant118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Zimmermannová37podnikatelka116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Rozsypálek46podnikatel112Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Kocián54technolog109Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Gromus35strážník MP109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavla Kotásková60důchodkyně106Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Jahodová32výtvarnice106Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Kolář45podnikatel104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Kašík56podnikatel99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Stabrill50dělník96Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Zelík53výpravčí95Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Němeček31technik93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karla Hrabcová51skladnice91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Potočný56zedník89Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Mészáros56traktorista87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Potočný31elektrikář87Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Vičánek49dělník85Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Horka44technik85Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Knedla41podnikatel84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Štěpáník31dělník84Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kaška29strojní mechanik78Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Režný41zedník77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Juřena53strojní údržbář75Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Masaryk38technik71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislav Kalčík56elektrikář70Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Němeček53strojní zámečník70Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radek Brázdil34skladník70Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Pulicarová31manažerka68Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Valentík36podnikatel64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Mihal47ved.HO jednotky63Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Kašík49živnostník63Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Šamšová31v domácnosti60Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Vičánková49referentka59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Fürst46dělník55Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Horka56technik53Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Lidinec39konstruktér53Česká strana sociálně demokratická
Štěpán Šrámek42dělník50Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlastimil Řezníček69důchodce49Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Kulíšek25dělník48Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Koutný61důchodce47Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Řezníčková66důchodkyně40Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Kašíková64důchodkyně40Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Hyánková60důchodkyně40Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiřina Mišurcová56důchodkyně38Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlastimil Sovadina47dělník37Česká strana sociálně demokratická
Milada Mišurcová35prodavačka35Česká strana sociálně demokratická
Anna Gabryšová66důchodkyně35Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladislav Čabla31dělník35Česká strana sociálně demokratická
Jan Mořingl57technik34Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Oto Mišurec37instalatér34Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Mišurec54dělník33Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Kratina40podnikatel32Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jarmila Aanensenová45ekonomka22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květoslav Šipka66důchodce19Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Goišová36v domácnosti18Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Daněk52dělník18Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Bůžek38skladník18Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Kulíšková45školnice15Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Bílek44automechanik14Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kašík44dělník13Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatoslava Šimková46dělnice9Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Petr Bureš36podnikatel152Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Kolomazníková31nezaměstnaná149Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Kalčík25podnikatel140Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Mišurec24manažer132Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Masaryková29podnikatelka126Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Žůrek45elektrikář122Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Čabla54podnikatel122Česká strana sociálně demokratická
Karel Potočný27elektrikář119Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Kateřina Kašpárková29vychovatelka115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vojtášek43technik113Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Němeček27technik112Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Šárka Večerková27administrativní pracovnice108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislav Kalčík52elektromechanik106Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlastimil Řezníček65důchodce106Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Libor Němeček26elektrikář106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Kocián48podnikatel105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Stuchlík64invalidní důchodce102Moravská demokratická strana
Pavel Gabryš37elektromontér102Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Mišurec50dělník101Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Bílek40automechanik99Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Mišurec27podnikatel95Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Kašík45podnikatel95Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Večerka28mechanik94Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marcela Špetlová32administr. pracovnice93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Kaška25dělník92Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Kocián50dělník89Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Němeček49strojní zámečník85Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marta Maňasová50dělnice84Moravská demokratická strana
Radek Brázdil30skladník81Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Knedla37podnikatel77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Šamánek51řidič73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vičánek45dělník71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Mišurec53technik70Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Horka40automechanik69Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Šamšová27v domácnosti69Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Mišurec45řidič64Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Švec33technik64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Rozsypálek42invalidní důchodce63Moravská demokratická strana
Ing. Marie Kolářová41podnikatelka63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Kašíková60důchodkyně62Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Mihal43vedoucí HO jednotky62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Kašík67důchodce60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Mišurec26podnikatel59Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jitka Plesníková32podnikatelka59Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Mészáros52traktorista59Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavla Kotásková56důchodkyně59Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Stabrill46dělník56Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Štěpáník34řidič55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dana Žůrková40účetní55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Strouhal43dělník54Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Mészáros26elektromechanik54Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Brázdilová54důchodkyně54Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Cyril Kašpárek61důchodce53Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Režný37zedník52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Lidinec35konstruktér50Česká strana sociálně demokratická
Jarmila Štěpáníková54důchodkyně50Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Fürst42brusič kovů49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Vičánková45referent49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luděk Štěpáník30obchodní zástupce49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdena Goišová29podnikatelka47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Menšíková43podnikatelka46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Valentík32podnikatel45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Trnka33technik45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jinřich Kašík52podnikatel41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štěpánka Pokorníková27mateřská dovolená41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Sátora36podnikatel38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Kašík26podnikatel37Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Lidinec38dělník34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kašík40dělník34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miluše Švecová41dělnice34Moravská demokratická strana
Milan Štěrba43dělník33Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Daněk48dělník32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Mořingl53technik32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Sovadina43dělník31Česká strana sociálně demokratická
Naděžda Sovadinová34v domácnosti29Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Krčmář40podnikatel26Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Kratina36podnikatel24Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oto Mišurec33instalatér22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Stojanová37kuchařka22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Kulíšková41školnice22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Dvořák47dělník22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislav Čabla27dělník21Česká strana sociálně demokratická
Jana Hyánková56důchodkyně21Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iveta Bůžková32mateřská dovolená19Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květoslav Šipka62důchodce19Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Čevela66autoklempíř14Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivanka Petříková57důchodkyně8Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Čabla69důchodce6Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Pulicar61důchodce3Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ilona Mikulková46technik0Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Antonín Vičánek192Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Goiš189Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Stuchlík180Českomoravská strana středu
Ladislav Daněk166Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jarmila Kolomazníková165Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Masaryková163Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Němeček158Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Strouhal158Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Iveta Bůžková156Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Ševela152Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Danuše Dupalová148Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Šrámek145Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Kocián140Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Maňasová140Českomoravská strana středu
Jiří Fürst139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Mizera131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Rozsypálek126Českomoravská strana středu
Vladislav Kalčík126Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Zimmermann124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Horka123Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiřina Menšíková122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Cyril Kašpárek121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Štěrba120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Štěpaníková118Komunistická strana Čech a Moravy
Pavla Kotásková117Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Žůrek117Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Stoklásek115Komunistická strana Čech a Moravy
Miluše Švecová110Českomoravská strana středu
Miroslav Stoklásek89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Vymětal87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Mišurec87Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Čevora85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Lidinec81Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Vykoukal79Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Mišurec77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Cyril Mišurec74Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Křepelka67Českomoravská strana středu
Eduard Ferbas64Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Josef Skácel58Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lubomír Černota57Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jarmila Kašíková54Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Řezníčková50Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslava Brázdilová46Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Horáková42Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Goišová39Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Gabryšová36Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT