O ochraně vašeho soukromí

Pro nepřihlášeného uživatele je obsah dostupný bez nutnosti užití cookies. S omezením funkcionality je možno mít vypnutý i javascript.

Server nevyužívá analytické nástroje jako jsou např. Google Analytics nebo Navrcholu.cz. Sice nám to neumožňuje sledovat detailně návštěvnost standardními nástroji, ale dali jsme přednost ochraně Vašeho soukromí. To, že nepoužíváme žádné analytické nástroje třetích stran, znamená, že neunikají informace o procházení (nebo psaní článků) k žádnému velkému bratrovi, který by vás pak mohl spojit s jinými vašimi aktivitami.

Server zaznamenává ip adresy jen v případě, že se někde rozhodnete hlasovat. Tyto záznamy se uchovávají pouze po dobu 14 dní. Je to proto, aby nebylo jednoduše možno z jednoho počítače naklikat více hlasů, než je zdrávo.

Platnost session je rovněž nastavena na 14 dnů.

Server umožňuje vkládat příspěvky anonymně. Registrace uživatele má smysl, jen pokud chcete dodat svým příspěvkům váhu.

Na otázku, zda někdo může vysledovat, že jste byli na našem serveru a něco přispívali, je bohužel nutno odpovědět ano. Sice to není zjistitelné z naší databáze, ale je potřeba si uvědomit, že používáte počítač (ten může být monitorován skrytým programem) a používáte připojení k internetu. Všichni, kolem kterých data proudí, je mohou odposlouchávat. Např. váš provider, provozovatel mezikontinentálního spoje, správce vaší sítě a podobně.

Prokliky do sociálních sítí jsou pasivní linky. Umožňují lehce přidat články do sociálních sítí. Abychom uchovali Vaše soukromí nemůžeme použít widgety a javascripty těchto sítí.

HLEDAT